Varjupaiga logo: hääletamine

nr 5, 7 ja 8
5. on natuke kolhoosilik logo, seega kõige teemakohasem...
Vasta

Minu hääle saab NR 14
Vasta

Segaks veel korra vahele varjupaiga logo teemal. Nagu näha, saab nr. 14 tõepoolest suurima arvu heakskiite. Vaatasin seetõttu seda logo uuesti: seal on hästi tabatud vanatehnika retroolemus ja Gaz 51 on iseenesest kahtlematult marginaalse staatusesümboliga uunikum.

Siiski võiks logo ühest-teisest küljest parandada, on kuidagi liiga tume ja hämune... Kui lähtuda siinkohal esitatud kolme värvi nõudest, siis siia sobiks hästi meie rahvuslipu trikoloor: sini-must-valge. Niisugust värvi kannab ka automoto.ee märk.
Vasta

Minu tagasihoidlik hääl lheb töödele
Nr.7-hea ,aga võiks veel päris hea leiuga mängida,proovida erinevaid variante.
Nr 5-kujund graafiliselt hea,mitmeti kasutatav,aga vast pole päris hea mõte graafiliselt head kujundit lahti jutustada.Piisaks vast ainult varjupaigast?Lisaks võib siit hea tahtmise korral leida tsitaate Tar-i embleemist.Aga see vaid minu arvamus.
Nii,et minu poolt võrdselt täispungad nendele kahele. Minu arvamus selline,et nenede kahega võiks edasi tööd teha.
Silma köitis ka töö nr.13 aga puuduseks liialt suur vastuolu teksti ja suht nutika kujundi vahel,kujund tõesti hea,aga tekst juhuslik.
Head soovides,Flanagan
Vasta

Selline järjestus: nr.14,1,3
Vasta

Mister X Kirjutas:Segaks veel korra vahele varjupaiga logo teemal. Nagu näha, saab nr. 14 tõepoolest suurima arvu heakskiite. Vaatasin seetõttu seda logo uuesti: seal on hästi tabatud vanatehnika retroolemus ja Gaz 51 on iseenesest kahtlematult marginaalse staatusesümboliga uunikum.

Siiski võiks logo ühest-teisest küljest parandada, on kuidagi liiga tume ja hämune... Kui lähtuda siinkohal esitatud kolme värvi nõudest, siis siia sobiks hästi meie rahvuslipu trikoloor: sini-must-valge. Niisugust värvi kannab ka automoto.ee märk.
Kuidas saad aru lausekatkest-"... ja Gaz 51 on iseenesest kahtlematult marginaalse staatusesümboliga uunikum."
Kas ikka on marginaalse staatuse/väärtusega?
Heda soovides,Flanagan
Vasta

5,7,8,13
Suht lihtsad kujundid, kergelt pealekantavad kasvõi märgistamaks varjupaiga eksponaate..
Omapärane võiks olla ka sümbioos 7. või 13. logost ja 8. tekstilisest osast (ilma pobi graafikata)
13. puhul huvitav lahend teineteist katva JJ, mille tulemusel on tekkinud justkui vanaaegse tellitava mutrivõtme kujutis, võib-olla samas mutri lisamine JJ tekkinud "lõugade" ette ja vahe suuruses annaks veel effekti juurde...
Vasta

"Kuidas saad aru lausekatkest-"... ja Gaz 51 on iseenesest kahtlematult marginaalse staatusesümboliga uunikum."
Kas ikka on marginaalse staatuse/väärtusega?" (Flanagan)

Võtan "süü" omaks ja tunnistan, et sõna "marginaalne" ei sobi tõepoolest hästi konteksti. Lihtsalt aega oli tol päeval vähe, kuna kommentaar sai kirjutatud ühe õppetunni ajal.
Vasta

Loeme hääled kokku:

Enim hääli kogunud logokavandiks kuulutame töö nr. 14 (autor Mati Tamm, hääli kokku 73 tk.).

II-III koht läheb jagamisele tööde nr. 5 ja 7 vahel - mõlemad kogusid 27 häält (autorid vastavalt Jaan Kelner ja Rando Aav)

IV koht kavandile nr. 9 (autor Priit Viljaste, hääli kokku 26 tk.)

Järva-Jaani vanatehnika varjupaik tänab kõiki kavandite autoreid ning hääletajaid (98 hääletajat andsid kokku 251 häält). Siinkohal avalikustame ka kõikide kavandite autorid: http://varjupaik.jjts.ee/logokonkurss/Autorid.txt

Autasusid jagab järgmises postituses muuseumipapa.
Vasta

TAR Kirjutas:Autasusid jagab järgmises postituses muuseumipapa.

Muuseumipapa mõtles kaua, kuidas edasi toimida. Ja otsustas nii :
1.Kõigepealt tänud kõigile võistlusest osavõtnutele!
2.Õnnitlused netihääletuse võitjale - Mati Tammele!
3.Tänud kõigile "netihääletajatele!"
4.Kuna eestseisus on suhelnud vaid netipõhiselt, siis lükkame üldvõitja väljakuulutamise mõne päeva võrra edasi ja teeme seda peale 24.märtsil toimuvat varjupaiga ümarlauda ja eestseisuse füüsilist kokkusaamist. (Mõisaid ju niikuinii ei olnud auhinnaks lubatud ...)
Nii, et vaid natuke veel ootamist!
Vasta

TAR Kirjutas:Loeme hääled kokku:

Enim hääli kogunud logokavandiks kuulutame töö nr. 14 (autor Mati Tamm, hääli kokku 73 tk.).

II-III koht läheb jagamisele tööde nr. 5 ja 7 vahel - mõlemad kogusid 27 häält (autorid vastavalt Jaan Kelner ja Rando Aav)

IV koht kavandile nr. 9 (autor Priit Viljaste, hääli kokku 26 tk.)

Järva-Jaani vanatehnika varjupaik tänab kõiki kavandite autoreid ning hääletajaid (98 hääletajat andsid kokku 251 häält). Siinkohal avalikustame ka kõikide kavandite autorid: http://varjupaik.jjts.ee/logokonkurss/Autorid.txt

Autasusid jagab järgmises postituses muuseumipapa.
Täpsustuseks: idee nr19 autor Meelis Tamm (mina), foorumis sm.Poljakov, ja nr20 ilmselt Märt Karu
Vasta

Võitjate avalik väljakuulutamine toimub neljapäeval 6.40 (kordusena u kell 9:00) ETV Terevisioonis. Lisaks selgub hääletaja auhinna võitja, mis loositakse välja kõikide antud teemas hääletanute vahel.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta

5, 14, 1 oleks minu varjant.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

miniest Kirjutas:5, 14, 1 oleks minu varjant.


Mees, rahulikult, hääletus on läbi juba.

killuvend.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

Just nähtud esinemine tänases "Terevisioonis" jättis väga hea mulje: jutt selge, ülevaatlik ning mõnus. Usuks, et veel faljud eestlased said varjupaiga ideega tuttavaks. Ja logo(d) ise on tõepoolest head.
Vasta

Kas ka salvestatud keegi sai? Endale ei sobinud ükski aeg: esimesega oli veel padi pea all ja teisega töö peas.
Vasta

Style Kirjutas:Kas ka salvestatud keegi sai? Endale ei sobinud ükski aeg: esimesega oli veel padi pea all ja teisega töö peas.

Ma mõtlesin, et antud lõik ikka etv24.ee-sse jõuab aga nihujaadki...
Hommikul ei olnud ka võimalust vaadata.
Vasta

Regardman Kirjutas:
Style Kirjutas:Kas ka salvestatud keegi sai? Endale ei sobinud ükski aeg: esimesega oli veel padi pea all ja teisega töö peas.

Ma mõtlesin, et antud lõik ikka etv24.ee-sse jõuab aga nihujaadki...
Hommikul ei olnud ka võimalust vaadata.
Minu arvates ka üsna kummaline, et kordus on esmakordsest eetrisolekust ainult paar tundi hiljem - hommikuti tööleruttavate inimeste jaoks ei päästa see niikuinii midagi. Minu tööaeg näiteks algab 6.00, seega kodust lahkuma pean niikuinii ca hiljemalt 5.40. Teine lugu oleks kordus mingil õhtusel ajal.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta

Sillu,

6.40 oli live ja kuna terevisiooni näidatakse kohe lindistusena otsa teist korda, siis sealt see aeg tuli.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta

Hääletajate auhinna võitis PlyVal64, oma auhinna kättesaamiseks tuleks ühendust võtta muuseumipapaga. Saatejuhil oli hea meel nimekaimu võidu üleWink

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne