AMFi heategu: Vere loovutamine
#41

kris Kirjutas:....
Aga prooviks minna väljahõigatud 15. kuupäeval?
....


See on paraku detsembris laupäev ja verekeskus laupäeval ei tööta ;(
Ja alati võite ju ühineda Chryslerclubiga Wink http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=1059&start=90
Vasta
#42

Aga siit selline üliulme valdkonda liigituv mõte, et ehk levitaks seda 19.-dat kuupäeva teisteski autondusalastes foorumites? Oleks SUUUUUUR aktsioon autoomanike poolt Smile Minu poolest on kuupäev OK.
EDIT: muidugi tuleks see eelnevalt Chrysleri klubiga kooskõlastada
Vasta
#43

Paraku tuleb mulle kooli doonoribuss ja seal saab ära anda varud, mida kogun .

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#44

Teadaanne!
Praeguse seisuga on selgunud, et verevarusid minnakse ära andma 13.-dal kuupäeval käesoleva aasta detsembrikuus kogunemisega kell neli Ädali uulitsal asuvas Verekeskuses. Kõik kaasfoorumlased oodatud!
Vasta
#45

Kella neljani on jäänud vähem kui viis tundi. Ma olen propaganda tulemusel oma töö juurest tulevate isikute hulka kolmekordistanud (st peale minu tuleb veel kaks inimest), kes küll antud foorumist midagi ei tea, kuid verd tahavad ikka anda. Kas ka Sina?

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#46

Alles sai käidud paar nädalat tagasi. Nüüd tuleb jälle paar kuud oodata. Smile
Vasta
#47

Ma sooviks ka verd anda, aga minu oma ei taheta veel Sad
4 aastakest veel ja siis lähen koputan vastava kabineti uksele Smile

Maamees linnast.
Vasta
#48

andsin oma panuse eile.
Vasta
#49

Meil oli igatahes väga lõbus eile, kuigi ühe kaasavõetud inimese verd ei tahetud. See-eest käis ta meil raskel hetkel kätt hoidmas ja tuju tõstmas.

Veebruar-märts jälle.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#50

Nonii, hüvad foorumlased!

On taas kord aeg inimkonna hüvanguks midagi teha Smile Eelmisest korrast saab kohe-kohe parajalt aega mööda, et nii nais- kui meesfoorumlased saaks verd loovutama minna! Mõtlesin, et see kord võiks selle kuupäeva kohe varakult välja hõigata, siis saaksid kõik soovijad varakult oma plaane sättida.

Minu poolt oleks ettepanek minna praeguse seisuga kuu aja ja paari tunni pärast ehk 19. märtsil kell 1600 Ädala tänavale Verekeskusesse ning lahketele tädidele üle anda kogunenud verevarud.

Kui valdavale enamusele välja pandud aeg ei sobi, siis võib seda sinna-tänna muidugi nihutada. Samuti, kui keegi ei saa meiega tulla mingil põhjusel, võib igaüks ju endale sobival ajal minna, sest heategu jääb seltskonnast ja kuupäevast sõltumata ikka sama suureks Smile
Vasta
#51

Väga väga tore et selliseid asju siin foorumis korraldatakse, mina olen täiesti poolt. Ise ei ole kunagi verd loovutanud, kuid kaso n ka teatud vanusepiit?

Transpordi spetsialist
Vasta
#52

Arvulisteks kriteeriumideks on kehakaal 50 kg ning vanust peab olema vähemalt 18 eluaastat. Muudeks tingimusteks on valdavalt hea tervis, hiljuti ei tohi olla traumasid olnud ja ei tohi ilmselt ravimeid tarvitada.
Kui mõni foorumlane (käib mitte ainult PargiJumala kohta, vaid ikka kõigile) kõhkleb, kas ta on sobiv või mitte, siis ta võiks kohale ikka tulla. Isegi kui muud ei saa, siis neiult registratuuris saate kauni naeratuse ning irvitama teie üle ei hakka seal keegi Smile
Vasta
#53

Mina olen käsi, sõna otseses mõttes. Käe jätan meedikutele valida.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#54

Tuleksin meeleldi, kuid lubasin kahel sõbrannal kätt hoida, ning neil veel aega andmiseni..

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#55

Kõik seltsimehed!

Aega jäänud natuke vähem kui kaks nädalat! Tehke omal õhtupoolik vabaks, öelge ülemusele, et lähen verd andma ja tulge!

Muuseas, kui keegi tahab siit mineva seltskonnaga koos tulla, siis olge head, andke endast kuidagi märku. Muidu võib juhtuda selline kahetsusväärne lugu, et me ei tunne teid ära Wink Aga kui keegi tahab teistpidi, siis minge eraldi. Aga minge Smile
Vasta
#56

41Degree Kirjutas:Aga minge Smile
Just!
Kuna aga väljapakutud 19.märts mitte ei sobinud, sai vanadest läbitöötanud verelibledest vabanetud täna, Vene Teatris.

Kui kellegile veel ei peaks sobima Ädala tn. maja, siis kopeerin siia ka info, et sõbralikud vereimejad külastavad Vene Teatrit ka homme, 13.03.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#57

Minu poolt viimane meeldetuletus enne seekordset minemist Smile Praeguseks ongi ainult kaks huvilist tekkinud, kes kindlalt plaanivad tulla (mina ja kris). Aga kui keegi ümber mõtleb, siis olge lahked liituma meiega, homme kella nelja ajal Smile
Vasta
#58

41Degree Kirjutas:Minu poolt viimane meeldetuletus enne seekordset minemist Smile Praeguseks ongi ainult kaks huvilist tekkinud, kes kindlalt plaanivad tulla (mina ja kris). Aga kui keegi ümber mõtleb, siis olge lahked liituma meiega, homme kella nelja ajal Smile

Big Grin ma just käisin eelmine nädal bemmiklubiga ära. Deemit. Eks 2-3 kuu pärast jälle Smile
Vasta
#59

Taas kord hakkab 3 kuud eelmisest käigust täis tiksuma ning AMFi aktsioonide püsiosalised jõudsivad järeldusele, et veri ei taha kehasse enam hästi ära mahtuda. Ühtlasi sai otsustatud, et kõikse sobivam kuupäev tolle hääteo tegemiseks on käesoleva aasta heinakuu üheksandamal kuupäeval. Kellaaja otsustame ehk hiljem, kuid arvatavasti traditsiooniliselt kell 4 pärast lõunat Smile Kui keegi plaanib liituda, siis võiksite siin teada anda, siis teame arvestada Smile
Vasta
#60

Minul verest kahju ei ole, tulen ka veristama

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne