probleem võrriga(riga)
#21

üldjuhul kui ikka korras rõngad(uued) ja kolb ka korralik siis ikka nii hullult nad ka ei tiirle seal
Vasta
#22

ja selle kontakti jutu lõpuks veel märkus, et pigem võib kontaktivahe olla veidi suurem, kui väiksem. põhjendama pole vast siin mõtet hakata, aga tõsi ta on.
Vasta
#23

lihtne vastus minu poolt (pane syyde varasemaks)
Vasta
#24

Sul imeb ta karteritihendi vahelt õhku ja seetõttu saab vähe kätte.Karbuss ja kraan on paska täis.Pane bensufilter vahele.Osta uus saeküünal peale.Keera ikka segukruvi lahti kah!Big Grin
Vasta
#25

karteritihend on 5+...tean et see võib probleem olla..seega tegin uued tihendid ja kontrollisin...kallasin karterisse piiritust (metanooli muidugi, kes siis etanooli või bensiini raiskama hakkab kui seal miski tolm sees võib olla Toungue) ja mitte tilkagi ei imbunud kuskilt välja. Karbuss on tutikas ja puhas, samuti kraan. Olen kuulnud et see bensufilter ei ole eriti hea mõte, sest õli vist ei taha sellest hästi läbi tulla..on mul õigus ?
Küünlaid olen ka mitmeid proovinud...samuti igasugu kontaktivahe variante, kuid ikka minekut pole Sad
kas selles paagi all olevast süütepoolis võib häda seisneda, sest muidu on säde ilus, aga äkki kompressiooni all midagi ei funksi ?...muidu proovisin kah seda kuuma radika peal kuivatadaToungue ei aidanud Sad...krt ma nii palju variante juba läbi proovinud...ikka tundub asi olema elektrisüsteemis :haige
Vasta
#26

Kuidas nagu see võrri sumpa puhastamine välja nääb :???
Tahaks nagu ära puhastada, arbvan, et viiimasest korrast väga väga palju möödas.Kuna mul ta rsk ei taha kohalt ära minna isegi siis kui keegi peal ei istu, hakkab turtsuma ei jõau minna.
me@ tahab võrri kevadeks tipp topp korda saad.
tänud :bounce
Vasta
#27

Mul juba tükk aega tavaline uus vene bensufilter vahel.Ilma selleta ei saa päevagi sõita,kohe paska täis!:mad:
Vasta
#28

mul on yks pilt võrri syytest
Vasta
#29

Mähisel tuleb peenmähis maha võtta ja aind jäme alles jätta.Jämeda traadiotsast
tuleb eemaldada lakk ja muu jama,siis tinutada sinna juhe külge ja välja tuua.Pärast mähis ilusti ära teipida.
Ehk siis on ta süütepooliga võrr.Juhtmete
panek on niimoodi,et mähisejuhe tuleb panna kontaktiplaadi külge ja sealt süütepooli + vedada.Mass läks vist mootorikülge.Enam ei mäleta täpselt,aga nii vist käis.Wink
Vasta
#30

Mis see annab?
Vasta
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: koozy
Mis see annab?

Parema sädeme,masin käib paremini,jne
Vasta
#32

Enda D6 on D8 mootor peal mille ostsin tutikana! Ja sellel on kaks pooli ühes ja oli veel selline asi ka ehitatud nagu akuga tulesüsteem mis laadis jne!
Vasta
#33

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Molotov51
Enda D6 on D8 mootor peal ...

inimene, sa ikka ise saad aru mida sa räägid?
Vasta
#34

klge kas seda paagialust süütepooli ongi üldse vaja....vaadates seda pilti mis seal ülalpool jagati.. seal läheb kohe kõrgepingejuhe süütesüsteemist :keersilm
Vasta
#35

välise süütepooliga võrrimootor tuli alles \"hiljuti\"(d8e), enne seda olid kõigil mudelitel süütepool mootoris sees. Aga väline süütepool on lihtsalt natukene (töö)kindlam ja parema sädemega. Ja vahetevahel, kui on mootoris kõrgepingemähis läbi põlenud (mida juhtub kahjuks suhteliselt tihti) on väline süütepool ainuke alternatiiv (traktorimagneeto on minu loogika järgi igatahes välistatud) uue \"süütemängu\" ostmisele. Aga seda muidugi ainult siis, kui ei ole eesmaärgiks originaalolukorras masin...
Vasta
#36

hmm...et nagu tehases pandi siis juba kindluse mõttes 2 tükki ?..minuomal on küll mootoris sees ja paagi all kah...mõlemad originaalid :keersilm
Vasta
#37

Võimatu!
Vasta
#38

nu tegelt ma ei tea kui originaalne see pill on... pilt on siin igatahes. minu võrr
:keersilm
Vasta
#39

Ma mõtlen seda kahe pooli all et tule ja süüte pool on eraldi(madalpinge omad)!!
Vasta
#40

siis on õnneks venelased arenenud! Vähemalt ei koorma nüüd tuled enam süüdepinget... mis mootoril see nii on (d8M ?)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne