Karburaator K-194
#1

Hei!
Mul kui tsiklite alal ülimal võhikul on üks küsimus. Wink Millistele vene tsiklitele paigaldati K-194 karburaatorit? Kui tõenäoline on tänapäeval neid karpasid leida? Või ehk vedeleb kellelgi üle? Oleks neid lausa vähemalt 4tk vaja Cool
Vasta
#2

Kas K-194 mitte seitsmekümnendate ringraja tsiklitel ei kasutatud? IZ S-11 peal näiteks.
Vasta
#3

Jah, 70-80-ndad on küll see ajastu, kus neid kõige tõenäolisemalt kasutati Smile Kui ringraja pillidel, siis neid leida on vist suht võimatu?
Vasta
#4

Neid leida saab raske olema küll, eriti veel siis, kui neid neli tükki tarvis on.

Kui saladus pole, siis milleks neid lausa 4 tk on vaja?
Vasta
#5

Mul on kahtlus, et need peaksid ühe Moskva autotehase toodangul oma koha leidma... Wink

Aga lihtsam on vist asendada need krossi Iikovite või siis ebay-st hangitud Bingide/Mikunidega.

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Aspelund Kirjutas:Mul on kahtlus, et need peaksid ühe Moskva autotehase toodangul oma koha leidma... Wink

Aga lihtsam on vist asendada need krossi Iikovite või siis ebay-st hangitud Bingide/Mikunidega.

Jah, Singurindi sõnul kasutati neid Mosse mootoritel, seepärast tekkiski huvi, kuna 4 on ikka uhkem kui 2 või 1 Big Grin Aga tänud igaljuhul, nüüd ma vähemalt tean, et isegi nahast väljapugemine nende leidmisel ei aitaks Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne