Fiat 127 mk1 77'
#41

Aaaa jajajaja... see oli nii hele et ei pannud tähele! Sry Big Grin Aga see aastaarv ei mängi olulist rolli. Tiib on ikka samale autole ja sobib külge ning selle suunatule augu saab ümber keevitada.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#42

Ega minu 1978a omale ka kõike leia aga selleks on plekitahvlid ja keevitus millega ajab asja ära küll.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#43

aga kui osta tutikas tiib siis miks peaks seda kohe keevitusega rikkuma hakkama?
esikohal ikka õige tiiva otsimine



Vasta
#44

Et saaks sobivaks. Vana tiiva saaks odavamalt korda teha tglt.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#45

ei ole midagi teha enam korda...



Vasta
#46

Siis küll. Mul tglt oleks anda esitiib kuid see on arvatavasti sama hull kui pea et olematu. Liiga palju keevitamist oleks vaja selle kallal teha.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#47

Läinud nädalal saime kätte tiiva + kõik õõtsad.
Ruumi ja vajaliku tehnika puudumisel on auto müüa.
Kere vajab keevitust.Küljekarp on eemaldatud, uus olemas.
PS!kui kellelgi huvi



Vasta
#48

Nonii, kaugele oled juba jõudnud remondiga ?
Vasta
#49

Auto seisab, pole peale viimast postitust autot puutund, kuna omanikul huvi puudus.
Võibolla tekib sügisel taas mingi liigutamine, otsib ta ikka veel parema kerega doonorit...



Vasta
#50

Kui saaremaale asja siis ma võiks kätte näidata oma vana mk1 -he kere.. see oli päris korras isegi ja selle saaks uue omaniku käest hea hinnaga kätte.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#51

Hetkel olengi saares nagu ikka suvel kombeks, kuid orissaare poole asja pole...



Vasta
#52

Tegelt see kere Saiklas Big Grin

Fiat 127 0.9l
Vasta
#53

Huvi pärast küsin, et kas auto alles ja et kui ehitamise pisikut enam pole siis palju selle hind ka praeguse seisuga oleks?

Fiat 127 0.9l
Vasta
#54

Auto alles, arvatavasti seetalv ehitus jätkub...



Vasta
#55

pilte-tegemisi ?!
millegipärast arvan, et käisin seda autot kunagi ostuplaanidega vaatamas (kohta enam ei mäleta)

vanakooli austaja
Vasta
#56

pildid siin foorumis kõik olemas, senimaani midagi muutunud pole, asus see masin ennist tln-s



Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne