Esialgu vaid mõte.

Tomm7 avaldas märtsis ka soovi liituda,kui ruumi on.

Gaz m20 Pobeda
Vasta

Ma olen asjast informeerinud veel ühte inimest, Lääne-Euroopast Wink, kuid see nimi oleks väääga mitme küsimärgiga. Idee näis talle meeldivat ja mainis et pani päevad endale kirja.
Vasta

Eks see nimekiri saigi toona täiendamise eesmärgil koostatud. Logistikaga seoses on pühapäeva hommikuks kaks vaba kohta tln-tartu suunal.
Vasta

Ma siis kasutaks juhust ja pakuks end üht neist kohtadest täitma.
Vasta

Ma ilmselt hakkan ka oma liikuriga Tallinnast Tartusse tolle päeva varahommikul sõitma, seega on ka minul teoorias kolm kohta üle. Aga nende broneerimisega varuge natuke kannatust Toungue Nimelt on lugu selline, et see, kas mu aparaat sõidab, selgub täpselt viimasel hetkel või natukene hiljem Smile
Vasta

PETSS Kirjutas:Hind esialgu siis:bussi üür 26000+ 7000 küte.Ja bussijuhi ööbimiste eest peab ka hoolt kandma.Teemaksudest sõbralikes vennaswabariikidest pole küll kuulnud ega ise kogenud.

Leedus teemaks olemas. Mälu järgi oli bussile 25 kohalikku raha per päev.

Tambets@töötas reisijuhina

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta

oxygen Kirjutas:Ma siis kasutaks juhust ja pakuks end üht neist kohtadest täitma.

Võtan teadmiseks Smile
Vasta

Teadjamad kõnelewad ,et teemaks waid kiirteedel.Siis peaks seda maksma vaid sõidul Wilnius-Kaunas .Lähitulewikus peaks sõiduraha kogumist alustama.Ei meeldi kui asjad jääwad viimasele minutile.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Lähitulewikus peaks sõiduraha kogumist alustama.Ei meeldi kui asjad jääwad viimasele minutile.
Eks juunis tuleks kogumisega alustada, siis tööinimestele jääb aega raha ka teenida ületundidega töötades või on palk niigi piisav ning minu arust kasvõi kahes osas: juunis pool ja juulis pool. Kes on Ikaarimeeste käest summat uurinud, oskavad ehk täpsemat summat per nägu öelda.

Aga 8:30-ks Tartu saabumiseks probleemidega isikudel, samuti ka transporti sel suunal omavatel isikutel on hea võimalus oma hädast/tühjast kohast siin teada anda. Kas just kohe, aga mõelda tuleks varakult kohale saamise peale, sest viimase hetke otsus pole just alati parim. Selle ööbimise kohalt pakuks siiski kaht "varupadrunit", esiteks sõjaväetelgi variant, et kuskil Tartu lähedal ööbida sellega ja miks mitte seda ka teele kaasa võtta, et väikse seltskonnaga ~10 sealgi ööbida. Teiseks bussipargist nii 3 km kaugusel olev Ülenurme Gümnaasium, ka seal tõenäoliselt võimalik, läbirääkimiste küsimus, võimlemismattide peal kas lasketiirus, riietusruumis, võimlas või koridoris. Igatahes need on minu variandid ööbimisest on mõtlemiseks, 3 kuud aega.
Vasta

Kui 26000+7000 ja nimekirjas on 30 inimest, siis tuleb bussi eest ainult 1100.- per kärss. Ma ei tea kui suuri raskusi sellise summa leiutamine võiks tekitada. Muud kulud on muidugi omaette ooper. Ma ei oska praegu ette kujutada mille raha veel varem on vaja kokku korjata.
Vasta

PETSS Kirjutas:Teadjamad kõnelewad ,et teemaks waid kiirteedel.Siis peaks seda maksma vaid sõidul Wilnius-Kaunas .Lähitulewikus peaks sõiduraha kogumist alustama.Ei meeldi kui asjad jääwad viimasele minutile.
Vabandused siinkohal PETSSi ees! Meil oli sellest teede maksust juttu ja mina andsin talle ekslikku informatsiooni, sest ma ise ei olnud ka nii täpselt kursis, nagu nüüd välja tuleb.
Uurisin Leedu Teedeameti kodukalt järgi, mismoodi sellega on, ja tuleb välja, et elu nii ilus ikkagi ei ole. Samas, kirvest selga ka ei lööda. Sealt kodukalt nähtub, et maksustatud on 18 põhilist maanteed ehk kõik peamagistraalid ja kui tahta maksmisest pääseda, siis peaks mööda mingeid külavaheteid kärutama ja igasugu imevigureid tegema. Aga kaheks päevaks Leedus teemaks ära maksta ei ole hullu midagi. Lühemaks ajaks tasudes on maksuks 20 litti/päev ehk kahe päeva eest kokku ligikaudu 180 eestimaist kuldraha. See on aga 33k bussiraha kõrval köki-möki. Lihtsalt ei tohi seda maksmata unustada Smile
Vasta

oxygen Kirjutas:Kui 26000+7000 ja nimekirjas on 30 inimest, siis tuleb bussi eest ainult 1100.- per kärss.
See summa liiga ilus ,et olla tõsi.Pessimist nagu olen.Oleks tore kui 20 sõpra kokku saaks.Siitpoolt 3 osalejat endiselt tulemas.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

oxygen Kirjutas:Kui 26000+7000 ja nimekirjas on 30 inimest, siis tuleb bussi eest ainult 1100.- per kärss. Ma ei tea kui suuri raskusi sellise summa leiutamine võiks tekitada. Muud kulud on muidugi omaette ooper. Ma ei oska praegu ette kujutada mille raha veel varem on vaja kokku korjata.

Kui on rahade korjamise aeg, siis näed. Olen töötanud reisibüroos ja nägin iga päev, kuidas kõik "kindlad tulijad" tulevad ja vabandavad x-põhjudstel miks tulla ei saa. Kui rahad makstud, siis asi kindel. Minu arvamus. Punkt.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta

Igaks juhuks mainin, kui raha hakatakse juba mais korjama, et olen homsest kuu lõpuni levist väljas ja tsivilisatsioonist kaugel. Kindel tulija olen sellegipoolest.
Vasta

Ma proovin siiski olla optimistlikult meelestatud. Isegi kui ei tule 30 ja tuleb sõber PETSS-i poolt pakutud 20 inimest, siis on minu meelest asi ikkagi õnnestunud. Ka minul on halbu kogemusi nende "kindlate tulijatega". Loodan, et siinsed huvilised on oma avaldustes konkreetsemad ja ei hakka massiliselt alt ära hüppama.
Aga küsimus, et kui rahade korjamiseks läheb, siis kes on nõus selle püha kohuse enda peale võtma? Mida varem sellega pihta hakkaks seda kindlam asi oleks.
Vasta

Ehk usaldaks selle kogumise asja 6631.Tema nagu minu arust kõige kindlam inimene.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Diislihind täna nähtud juba 19,20.Mis siis augustiks saab?Aga alustaks siis kõige raskemast teemast: teeks heameelega lähipäewil ära esimese omapoolse sissemaksu.Aga kuhu.Oma käes seda raha hoida ei tahaks.Paljugi ,mis mõtteid ja tegusid suwel ette tulla wõib.Tean ennast liiga hästi.Teeks siis mingi kontoarwe siis kindel ,et raha seal ja kõik OK!Ja keegi võiks seda haldama hakata ,jään eelnenud postituses tehtud arwamuse juurde.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Minu mõte oli, et kuulutaks mai lõpus kontonumbri välja ja ootaks siis juuni lõpuni kõigilt sõita soovijatelt 1000 krooni ettemaksu. Juunikuus tegeleks juba konkreetsemalt ööbimiste ja programmi ürituste otsimise ja kokkuleppimisega, nii et juuni lõpuks oleks nii sõitjate nimekiri kui see, mis ees ootab, juba konkreetsem.

Aga ega vahet pole, annan kontonumbri teada ja ootan 1000-krooniseid!
221007133092 Aare Olander

helista bussi infosse TEL. 6631
Vasta

Wabandust ,et nii torm olen .Asjad peaksid nähtawalt liikumises olema.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Loodan ,et kütusehinna tõus ei nulli ideed?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne