Vene autod ja nende lisad?
#21

Ja mida pikem antenn,seda uhkem. Kadaka autoturul müüdigi ka dekoratiiv antenne ,lisaks igasugust muud saasta ,mi tol ajal väga popp oli.Weel meenuvad esistangel olnud sarved.Mõnigatel ülepidised (nagu ninaga LKW del) ,osadel ka allapoole suunatud.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#22

PETSS Kirjutas:Weel meenuvad esistangel olnud sarved.Mõnigatel ülepidised (nagu ninaga LKW del) ,osadel ka allapoole suunatud.

Nojah, selle 1970ndate "vurrumoe" ma unustasin. Jällegi moondus üks lisavidin tarbeasjast moe- ehk kultusasjaks. Eest kitsamatel, tagant laiematel (eriotstarbelistel) veokitel olid sellised "vurrud" omal kohal ja sageli kitsastes kohtades manipuleerimiseks ülivajalikud, pontoonkerega sõiduautodel puudus neil aga igasugune praktiline otstarve.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#23

Ärge unustage esiistmete peatugesid.Need ju puudusid VAZ 01 ja 02-l ning Moskvitsidel kuni 2140 tootma hakati. Lattraua, porolooni ja mööbliriidega sai turvavarustust täiendada. Samuti püüti asendada tavalised turvarihmad väljajooksvatega, mis sellest et NORMA oma koduettevõte oli neid raske hankida.
Vasta
#24

valdo Kirjutas:Nojah, selle 1970ndate "vurrumoe" ma unustasin. .... Eest kitsamatel, tagant laiematel (eriotstarbelistel) veokitel olid sellised "vurrud" omal kohal ja sageli kitsastes kohtades manipuleerimiseks ülivajalikud, pontoonkerega sõiduautodel puudus neil aga igasugune praktiline otstarve.
Sellele vaidlen vastu. Enamasti olid vurrud lihtsalt lollisti monteeritud, õige paigutuse korral (suunatuna küljele ja alla) aga töötasid nad omamoodi parkimisanduritena, hakates vastu äärekivi kraapima enne, kui velg sinna puutus. Ameerikas oli nende kasutuskõrgaeg 50. aastatel.

Kuid järelturu-lisavidinatest on meenutamata kaks üpriski mõistlikku asja. Tahhomeeter ja kojameeste intervall-lisaplokk. Viimane oli eriti asjaks, pühkimiste vaheaega sai sujuvalt potekast reguleerida.
Vasta
#25

mul isa emaga valmistasid tellimisepeale selliseid proloonist peatugesid kodus ja see oli enne groba aega.
Vasta
#26

Lisaks siia veel nn päewasõidutuled. Tawaliselt olid nendeks JAWA oranzid suunatuled.Asusisd stange all ja põlesid kohe kui süüte sisse panid.Tol ajal polnud kohustust tuledega sõitmise kohta walgel ajal. Ja kui Su saanil oli kaks pidurituld tagaaknal ja aknal ees weel kardin olid ikka tegija poiss.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#27

olevtoom Kirjutas:... kojameeste intervall-lisaplokk. Viimane oli eriti asjaks, pühkimiste vaheaega sai sujuvalt potekast reguleerida.

Minu 49.a. Pobile oli selline külge monteerit, kui selle sain...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#28

Kindlasti tuleb äramainida ka punutisega roolid. Ma ei teagi täpselt millest ja kuidas neid punutisi tehti aga 80-ndatel olin need "moes" küll Smile http://www.album.ee/node/10916377/50067961
Vasta
#29

Wäga popp asi oli ka eriti just LADAdel kahe istme vahele aretatud käetugi.See tawaliselt nahaga kaetud ja sel all ka väike laegas.Sport rooli vaimustust teawad ehk kõik veits vanemad foorumlased.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#30

Ladadel mäletan veel tagaakna peale pandud mustast plastikust ribisid.
Taolised,nagu siin http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10721&page=2

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#31

need ribid on äärmiselt praktilised asjad, kasutan oma 200-sel volvol sellist ja otsin ka volvo 343-le, off topic aga andke teada kel on pakkuda
Vasta
#32

"Kapsariive" oli vist kahte sorti veel, ühed käisid väljapoole ja teised sissepoole klaasi. Omaaegsetest tuuningdetailidest on küljeklaaside tuulesuunajad veel mainimata. Ja igasugu funkyd ilukilbid, millest kõikse ägedamad olid IMHO need (veidi) Porsche Fuchs-velgi meenutavad.
Vasta
#33

Tuuningust ja lisadest jahuti ladaklubi lehel:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthrea...5#pid83624
Vasta
#34

valdo Kirjutas:vähegi suurema tootmise/äri korral olid Sul üsna pea SORVVO-mehed kaelas, samuti ka süüdistus spekulatsioonis),

Seepeale tuleb meelde , et mu vanaema aeg ajalt heegeldas laudlinu ja viis komsjonipoodi müüki. Temalegi käidi kodus küsimusi esitamas. Kuigi eraettevõtlus ju kingseppade, kellaseppade, juuksurite , rätsepate näol kes kodus töötasid ju toimis, tõsi küll nad tegid seda ilmselt mingi organisatsiooni tiiva all

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta
#35

valdo Kirjutas:
olevtoom Kirjutas:... kojameeste intervall-lisaplokk. Viimane oli eriti asjaks, pühkimiste vaheaega sai sujuvalt potekast reguleerida.

Minu 49.a. Pobile oli selline külge monteerit, kui selle sain...

kojameeste intervalli plokki reklaamis televiisoris ka reklaamfilm

Mossel olen näinud ka nn. plokisoojendust, mis oli paigaldatud veepumbast väljuvasse jämedasse lõdvikusse.
Veel mäletan mingeid tagaaknale kleebitud tagaklaasisoojendusi, ribad olid tava tehase omast jämedamad ja hõbedased, ühesõnaga paistis see kaugele. Ja muidugi veel staatilise elektri maandamiseks kummiribad auto tagastange küljes.

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta
#36

EdR Kirjutas:Ladadel mäletan veel tagaakna peale pandud mustast plastikust ribisid.
Taolised,nagu siin http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10721&page=2

Enne seda aga oli aeg, mil olid ka ümarrauast metallraamile, mis omakorda oli tagaklaasi järgi välja koolutatud, ning sellele punutud kahes värvis (heleda tooniga- valge, kollane + erksa tooniga- punane, roheli ne sinine) plastist pesunöör. See oli raamile punutud nii, et ülemise ja alumise raami vahele tekkisid vahelduvad pesunöörivärviga kolmnurksed sektorid. Paigutati taolise punutisega aknakate sissepoole aknalauale vastu klaasi. Mina olen selliseid näinud Vaz-idel, mosssedel 408/412, seebikas Zaz-idel ja isegi vanal volgal.
Vasta
#37

taruvaras Kirjutas:
EdR Kirjutas:Ladadel mäletan veel tagaakna peale pandud mustast plastikust ribisid.
Taolised,nagu siin http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10721&page=2

Enne seda aga oli aeg, mil olid ka ümarrauast metallraamile, mis omakorda oli tagaklaasi järgi välja koolutatud, ning sellele punutud kahes värvis (heleda tooniga- valge, kollane + erksa tooniga- punane, roheli ne sinine) plastist pesunöör. See oli raamile punutud nii, et ülemise ja alumise raami vahele tekkisid vahelduvad pesunöörivärviga kolmnurksed sektorid. Paigutati taolise punutisega aknakate sissepoole aknalauale vastu klaasi. Mina olen selliseid näinud Vaz-idel, mosssedel 408/412, seebikas Zaz-idel ja isegi vanal volgal.
Ilmselt nägid minu Vanal VolgalBig Grin

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#38

heikson Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:Enne seda aga oli aeg, mil olid ka ümarrauast metallraamile, mis omakorda oli tagaklaasi järgi välja koolutatud, ning sellele punutud kahes värvis (heleda tooniga- valge, kollane + erksa tooniga- punane, roheli ne sinine) plastist pesunöör. See oli raamile punutud nii, et ülemise ja alumise raami vahele tekkisid vahelduvad pesunöörivärviga kolmnurksed sektorid. Paigutati taolise punutisega aknakate sissepoole aknalauale vastu klaasi. Mina olen selliseid näinud Vaz-idel, mosssedel 408/412, seebikas Zaz-idel ja isegi vanal volgal.
Ilmselt nägid minu Vanal VolgalBig Grin
Ega pilti ei ole sellise aretise kohta? Ma nagu ei kujuta väga äeste ette, kuidas pesunööriga autot kaunimaks või "kaunimaks" tehti...
Vasta
#39

Eks sellel punutisel(tehti ka riidest kardinaid) oli ka praktiline väärtus.Tol ajal kiletamise ja peegel-toonklaasi tehnoloogia oli meil,nõuk.riigis päris lapsekingades.
Vasta
#40

Popp asi oli katuseluuk LADAL.Oi, oi kui popp.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne