Teema on suletud

Pildimäng

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ummi
SEE peaks Yes olema,
saksa tudengite käeharjutus

Õige,pane uus pilt Smile

M: Skoda Felicia 1995 osadena.

nii!
tootja ja mudel

[Pilt: hyundai-neos2-5470.jpg]

hyundai neos-II cocept

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

Õige
pole eriti aega midagi eritikeerulist otsida
kas tundsid auto ära või spikerdasid?Wink
(oled kursis auto disaini uudistegaCool )
pane uus pilt

eks ma nagu vaatasin küll seda lehekülge, mis sul sial pildil all paremas nurgas on Smile
okei sis uus pilt:

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

mustang ´69 BOSS :???

öäh, ma olen ikka osav pildipanija.. jah see on absoluutselt õige vastus! uus pilt

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

et mis Ford ja aasta
[Pilt: ford-lightrod579.jpg]

lightning rod.... küllap sis 2001?

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

ÕIGE
krt
peab ikka otsima keerulisematest kohtadest, sealt kus propertist jälgi ei jääks Toungue
Pane uus

tegelt ma propertisist ei vaadand... m aliisalt läksin sinna leheküljele... a kui sa ei taha, et sinna ka jälg jääks, sis salvesta pilt oma compuse ja sialt lisa...
okei mark ja mudel... see ei tohiks nii lihtne olla enam:

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

küljejoone järgi arvan et Jaguar

M: Skoda Felicia 1995 osadena.

eip... ei ole jaguar

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

BENTLEY :???

eeip.... ei ole ka bentley...

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

Rover:???
Daimler:???

rover ei ole. daimler on küll, aga ehk täpsustad

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

olen kindlalt näind kuskil kuid praega kohe öelda ei suuda - läheb aega:keersilm

Daimler Majestic Major äkki?

eeiii... a okei ma ütlen sis ära, minu andmete järgi n see daimler conquest... oane sa ummi uus pilt

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne