Ðassiitraktor RS 09

Jah, sõnad olid ebatäpsed. Tõin mõlemad numbrid välja, kuna surveaste on arvutuslik, rõhk silindris aga see, mida saab manomeetriga mõõta.
Vasta

Jõudu
Kahesilindrilise RS09 tagumine jõuvõtuvõll ei kipu ringi käima.
Palun infot ja arvamusi , kuskohalt hakata viga otsima ?

Tänud ette !
Vasta

Kas ainult tagumine võll ei vea? Kui mõlemad hakkasid tasapisi ära jääma, siis vast siduris asi. Võta ära käsipiduri kangiga luuk. Selle taga lamellsidur, mille reguleerimine nagu DT-20 peasiduril või E280 reverskastil. Tõstad kruvikeerajaga üles stoperdava nipstu, mis võimaldab mutrist sidurit tihedamaks keerata(hoovast olgu sidur vabastatud). Keera seni ümarmutrit kinni, kuni muhvi kangist paraja jõuga klõpsti käppadele laseb veel lükata. Otsi tihvti tagasilaskmiseks lähim augukoht. Võid ka lülituskangikangi asukohta sälgus täpsustada- ühenda lahti varras, lülita all võll sisse ja kruti varas nii pikaks et saab vabalt kokku panna. Kui töö ajal välja viskab, on arvatavasti laagrid kehvakesed. Mul kunagi jooksis käigukangi pidi vihmavesi k.kasti ja talvekülm lükkas alumise karbi ümarguseks- jõuvõtuvõllide normaalsest tööst enam juttugi.
Vasta

(15-07-2010, 14:44 PM)karp Kirjutas:  Jõudu
Kahesilindrilise RS09 tagumine jõuvõtuvõll ei kipu ringi käima.
Palun infot ja arvamusi , kuskohalt hakata viga otsima ?

Tänud ette !
Kas esimene jõuvõtuvõll töötab?
Vasta

Esimene võll toimib , probleem on ainult tagumise võlliga.
Ma ise kaldun arvama , et viga äkki lülituses või siis võib juba olla mingi tõsisem teema.
Vasta

Vaata alla, mingi aeg oli tagumisel jõuvõtuvõllil vahemuhvis kaitsetihvt. Viimaks see läbi lõigatud, veab vaid tühjalt kaasa?
Vasta

Tänud , täpsustan nädalalõpus üle.
Vasta

(19-07-2010, 12:14 PM)pen.skar Kirjutas:  Vaata alla, mingi aeg oli tagumisel jõuvõtuvõllil kaitsetihvt. Viimaks see läbi lõigatud, veab vaid tühjalt kaasa?
Minul nii hästi ei läinud. Mõni aasta tagasi tuli kibekiirel kartulivõtu ajal jõuvõtuvõlli hammasrats ära vahetada
Vasta

Müüa RS 09 juppe. Täpsem info siit:

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=34553
Vasta

Pakkuda RS09 kast(väljas kaua seisnud ja mõningaid roosteauke) ja kaks neljasilindrilise mootori korpusi, silindreid.
Lähemalt saate infot http://rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=...971#p19971.
Vasta

Osta.ee portaalis on müügil RS09 juppe,kui kedagi peaks huvitama.

RS 09 jupid
Vasta

Postitan ka siis oma neljarattalise abimehe pildi
Vasta

Kas keegi hea inimene saaks siia kirjutada RS 09 kompressori näitajad
tootlikus jne. mul see hinnasilt kompressori peal täiesti ära ussitanud.
tänud!
Vasta

Minu Šassiitraktoriraamatus on kompressori kohta vaid üldsõnalist mula, ei mingeid näitajaid. Tuhnides nats netis komistasin sellise lehe otsa:
http://www.der-geraetetraeger.de/
Vahest on kellelgi sellest abi. Kui keeleliselt abi vaja, siis Google tõlkeabist on vahel kasu Smile
Igatahes vahtisin tükk aega seadmeid, mida šassiile külge topit. Kas neist ka kasu on old - krt seda teab..


Vasta

Tere.

Oma omal on samuti halvasti säilinud silt, kuid ebayst leidsin ka nime järgi RS09 kompressori.
       
Vasta

Nüüd siis pilt väiksemaks tehtud, ehk õnnestub ka ülesse pannaWink
Vasta

Väga äge relv, ehk saaks veel mõned ülevaatlikud pildid ja väike lugu masina taastamisest-ehitamisest oleks ka teretulnud.

Kui enda omale hääle sisse saan, tekitan ka mingid pildid ja jutustused.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta

Mul kusagil peaks olema RS generaator ja tutikas laadimisrelee. Releesid võib isegi 2 olla ja mõlemad täitsa uued. Generaator ei ole küll uus, kuid korralik. Kas on kellelgi huvi?
Vasta

Tõsteseade on väga hea! Mul on mõttes samasugune oma Bertale valmistada, nüüd on pilt kah näidiseks ees. Puudu on veel pööramine Smile.. Sealt edasi mõned liigendid ja võib kopa külge kruvida Big Grin..


Vasta

Enne taastamistööd nägi traktor välja selline! Teeninud meie pere juba 30aastat.
Kui ise sõidan on suunurgad alati ülespoole!
A
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne