Kurtna (Tagadi ) laat
#21

valdo Kirjutas:
eberhard Kirjutas:Opel/Alma Mosse replika tagatuli maksabki muuseas 100 dollarit.

Sohh. Mina andsin selle tule ühele tõsiteaduslikule restaureerijale veel aastake tagasi paari tugevalt roostes jalgrattavelje eest ära, mille ta metsast leidnud oli. Saadud, muide, oli see tuli mul palju "kallimalt" - aitäh'i eest Smile Üks mu tuttav lihtsalt ütles mulle ühekorra et "...mu sõbral on äsjaostetud maja kuurilakas mingid kolikastid, äkki vaatad üle, enne kui ta prügimäele viib..." See tuli oli seal muu sodi hulgas, tutikas muide.

No nõndamoodi leitud asjade vahetus peakski käima. Laada ja internetimüük on teine asi.
Vt. lehte kus detail müügil www.retroimperia.com.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#22

Üks korralik asi mida olen näinud oli M-400/401 kojameeste uus pakendis mehhanism, originaalne. Koos 2 kompl. peenikese kojameeste, käpade, ning hoovastikuga. Mingi vaakumajami asi oli vist ka, aga ega mina väga ei vaadanud.
Hinnaks oli 200 eek.
Vaatasin sellepärast, et Dodge kasutas samasugused kojamehed. aga ei ostnud - kuna peale kojameeste ning polnud minule midagi vaja.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#23

denis23 Kirjutas:Üks korralik asi mida olen näinud oli M-400/401 kojameeste uus pakendis mehhanism, originaalne. Koos 2 kompl. peenikese kojameeste, käpade, ning hoovastikuga. Mingi vaakumajami asi oli vist ka, aga ega mina väga ei vaadanud.
Hinnaks oli 200 eek.
Vaatasin sellepärast, et Dodge kasutas samasugused kojamehed. aga ei ostnud - kuna peale kojameeste ning polnud minule midagi vaja.
See komplekt mida nägid, võis olla pärit mõnelt teiselt autolt: M-400-l pani kojamehi liikuma mitte vaakumajam vaid hoobasid liigutas trossülekanne mootori pealt.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#24

ei, kindlasti oli M-400/401, seal oli karp, millel oli ka vastav tähistus, väljalase 1966. Ega väga võimalik, et trossiga liigutas, sest mingi pisiseade seal oli "käpade" taga.

Eberhard, millal kaubanduvõrkus ilmuvad autentsed elektrijuhtmed?

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#25

denis23 Kirjutas:Eberhard, millal kaubanduvõrkus ilmuvad autentsed elektrijuhtmed?
Ei tea, vaevalt et leidub keegi, kes loeb seda ohkamist ja imestamist 100 usd-ise originaaldetaili üle ja julgeb tellida oma lattu juhtmerulle.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#26

aga see vana kooli juhe on ju tegelikult kapitalistlikes riikides vabalt saadaval kaubandusvõrkus.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#27

Kas nüüd oktoobris on jälle Kurtna laat tulemas?
Kelle juures ennast regama peaks kui on soov müüma tulla?
Kas samad kontaktid nagu varemgi?[/i]
Vasta
#28

Martin460 Kirjutas:Kas nüüd oktoobris on jälle Kurtna laat tulemas?
Kelle juures ennast regama peaks kui on soov müüma tulla?
Kas samad kontaktid nagu varemgi?[/i]

Et müügi kohta saada oled hiljaks jäänud, mul õnnestus viimane koht saada.
Vasta
#29

Mis kuupäevadel laat toimub?
Vasta
#30

Tammevana Kirjutas:Mis kuupäevadel laat toimub?
Ühel konkreetsel kuupäeval toimub, mis on kahe võrra väiksem kui eelmisel aastal.
Vasta
#31

Tsitaat:ALATI mai ja oktoobri ESIMENE PÜHAPÄEV, müüakse kõike

Jätke see endale eluks ajaks meelde.



Vasta
#32

Siim007 Kirjutas:
Tsitaat:ALATI mai ja oktoobri ESIMENE PÜHAPÄEV, müüakse kõike

Jätke see endale eluks ajaks meelde.

Minu jaoks pole tegemist aasta suursündmusega, et seda endale eluks ajaks meelde jätta!
Vasta
#33

Tammevana Kirjutas:
Siim007 Kirjutas:
Tsitaat:ALATI mai ja oktoobri ESIMENE PÜHAPÄEV, müüakse kõike

Jätke see endale eluks ajaks meelde.

Minu jaoks pole tegemist aasta suursündmusega, et seda endale eluks ajaks meelde jätta!

See lihtsalt jääb iseenesest meelde, kui viimased 20 aastat osaletud. Samamoodi, et lätlaste Üksküla on juuni ja septembri esimestel pühapäevadel.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#34

Kas see aasta on siis laat 3 mai?
Vasta
#35

(18-04-2009, 15:37 PM)Silver12 Kirjutas:  Kas see aasta on siis laat 3 mai?
Kas sel kevadel on muru roheline?
Vasta
#36

(18-04-2009, 16:24 PM)indrek Kirjutas:  
(18-04-2009, 15:37 PM)Silver12 Kirjutas:  Kas see aasta on siis laat 3 mai?
Kas sel kevadel on muru roheline?

jah on , koomikRolleyes
Vasta
#37

ei ole siin kusagil siukest inffi leidnud kellega on vaja ühendust võtta kui tahad seal ise osaleda (müüa ma mõtlen)? ja palju see koht maksaks ja mis reeglid seal oleksid?

terv
Vasta
#38

Vaata siia:

http://unic-moto.ee/component/content/ar...orite-paev

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#39

Kas keegi oskab nende paikade koordinaadid ka anda. Saku vald on päris suur, et seal üht pisikest laata taga otsida.

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta
#40

(16-09-2009, 16:12 PM)MAV Kirjutas:  Kas keegi oskab nende paikade koordinaadid ka anda. Saku vald on päris suur, et seal üht pisikest laata taga otsida.

Pisikest laata... Big Grin Cool Toungue Tundub, et Sa pole varem käinud!
Kui juba Tagadile jõuad, pole otsimisega vaeva.

Väike spikker kaardi näol:
[Pilt: attachment.php?aid=30988]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne