Kurtna (Tagadi ) laat
#41

keegi pühapäeval tartust ei stardi tagadile? Ehk mahuks minagi peale...



Vasta
#42

(16-09-2009, 16:12 PM)MAV Kirjutas:  Kas keegi oskab nende paikade koordinaadid ka anda. Saku vald on päris suur, et seal üht pisikest laata taga otsida.

Einotore ... hommikul vaatad kuidas kahtlaselt maad ligi sabadega autod linnast välja sõidavad ja hoiad ilusti tuules ... küll see rahvamass sind kohale juhatab.

Dad
Vasta
#43

Sellel sügisel siis toimunud laat tundus mulle edasi arenenud müüjate poolest (isiklikel põhjustel pole saanud 2.a osaleda). Ja nüüd sai Saaremaalt enne suurema tormi algust õnneks praamiga üle tuldud ja ei olnudgi suur pettumus, kui lõunaks kohale sain (arvasin, et kauplejaid ja kaupa vähemaks jäänud aga võta näpust). Üldjuhul olen varajane külastaja olnud kellaaja poolest.
Kõik oli ok, väljaarvatud ilm mille saju osaliseks sain 100%, kuid vanatehnika huvilisena ei lasknud ma sellel väikesel vihmal end häirida lasta ja hiljem sai tossudest vesi välja kallatud.

Kuid kas mulle tundub või on viimasel ajal tekkinud Zündappi raame rohkem müüki ?

Ja minu arvamus korraldajatele, et parklasse sissesõite ja väljapääse võiks rohkem olla just selliste suurte paduvihmade korral, kuna 4WD puudub siis oli ikka tükk tegu väljapääsemisega Wink

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#44

Mina olin seal tagaaedikus, seal oli palju kaubikuid. nagu arvata võis siis oli sisse sõit juba kohale tulles mülgas. sõiduauto ja täislastis käruga jäi kohe kinni, õnneks lükkas köru tagant kolm meest ja sain ilma suurema n..ta omale platsile. mingi suure transistori taha. terve plats oli varem ilmselt mingi aedik olnud. tänu vihmale oli see kiirelt nagu sügisene künnipõld. ärasõidu aegu sai nähtud kuidas mitmed suured kaubikud ennast kohe kinnni kaapisid, eriti tarnsitid. enamus ei saanud kohaltki minema. siis kakuti mingi nigela elektri atvga mis oli vist vaid tagaveoline. sai ka ise hakatud minema ja nagu kiuste otsustas mingi transiti mees vana rondiga hakata ette ukerdama kui minul juba väike mineku hoog sees oli. selle püdela peal oli see väike hoog see mida oli vaja. väljasõidu ees kakuti mingit ducatot neliveolisega. isegi tõmmata ei osatud. no seitsme mehe abiga ja neliveolisega said nad oma ducato minema. siis ukerdas see k...dima ront transit ette ja esimesel mülkameetril oli ka kohe kinni. kuna meid oli kolm siis ei viitsinud vahtida selle lolli taga. läksime ja lükkasime risu välja. minu kord oli offroad katset teha siis üherattaveolise ja käruga autoga. tagant lükkas kolm meest kärust ja vaikselt gaaasiga mängides sai mülgas läbitud ilma kinni istumata. ise olin küll või sees sest arvasin et mu senator sinna mülkasse jääbki.
korraldajate poolne aps on see et on mindud liiga ahneks ja kõike maad välja müües ei tehta piiri sisse igast muu p...a müüjatel ja vana TEHNIKA müüjatel. igast jaburat jambuuri oli näha. ka sellist mis on väga tehnika kauge teema. nagu ma UNIC MOTO lehelt lugesin on see üritus vaid vanatehnika ostumüügi üritus. ma ei saa aru kuidas siis muud s..ta ikka kohale tassitakse. selleks sobiks ju ka muud laadad.
kui sellest lähtuda siis oleks tehnika osadega kauplejad kõik viisakale platsile mahtunud ja poleks olnud porirallit.
ise tassisin kohale kõik kola mis seisab ja kogub tolmu ja mida esialgu prügimäele ja kuusakoskisse ei saada. kohaletulek plus platsirent ja nipet näpet kokku ja müük kokku siis tuli asi siiski kasumisse. sai ka ära anda soodsalt kola mida mul vaja pole. kuigi jah siiski liiga palju pidin ka tagasi vedama. samas ilm pani kõik paika. ei viitsinud ka asju pori sisse laiali laotada ja kärust ei viitsinud rahvas eriti otsida stuffi. kaasa võtsin lisaks vene vanale kräppile ka natuke uuemat lääne vanakräppi. aga müüdud sai kõike. Ise pooldaks sellist lähenemist et kõik kes kauplevad tehnikaga pannakse ühte platsi ja kes kauplevad mingite võlts SS mütside ja plastmass automaatidega või siis vana koitanud mööbliga, mujale platsile kokku. siis oleks selge pilt kus käia. muidu on kõik segi ja üldmulje nagu puder ja kapsad....

Kas euroauto,usaauto ja idaauto swapi ideemeistrite ringi sooviks keegi astuda. mõtleks natuke. vb õnnestub teha midagi paremini.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#45

(05-10-2009, 23:38 PM)ala310 Kirjutas:  Kuid kas mulle tundub või on viimasel ajal tekkinud Zündappi raame rohkem müüki ?

Palju neid siis müügis oli? Ma ei näinud küll ühtegi.

Dad.
Vasta
#46

(06-10-2009, 09:03 AM)dad Kirjutas:  
(05-10-2009, 23:38 PM)ala310 Kirjutas:  Kuid kas mulle tundub või on viimasel ajal tekkinud Zündappi raame rohkem müüki ?

Palju neid siis müügis oli? Ma ei näinud küll ühtegi.

Dad.

Pead ei anna, aga oma arust jäi silma 3-4(5) raami, osad aint raamid osad aga bensiinipaakidega koos!

Silma jäi ka lätlane/või leedukas kes pakkus asfaldriba peal vastu pikka hooneseina juhtmekomplekte nsu,bmw,m72,zündapp jne. Kuid need on vast ühe käega ja materjaliga järgi tehtud. Sellised kõrid nüüd vast küll kõikidel markidel ei olnud!

Samas küsimus: asfaldplatsi peal keskel kaubitsejal, olid minuarust päris huvitavad mootorrattad kärus (käru peal oli minuarust punast värvi tentkate) mis ratastega tegu võis olla, ehk kellegil mõni pilt tehtud?

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#47

(06-10-2009, 01:03 AM)ryblik1 Kirjutas:  korraldajate poolne aps on see et on mindud liiga ahneks ja kõike maad välja müües ei tehta piiri sisse igast muu p...a müüjatel ja vana TEHNIKA müüjatel. igast jaburat jambuuri oli näha. ka sellist mis on väga tehnika kauge teema. nagu ma UNIC MOTO lehelt lugesin on see üritus vaid vanatehnika ostumüügi üritus. ma ei saa aru kuidas siis muud s..ta ikka kohale tassitakse. selleks sobiks ju ka muud laadad.

See ei ole mitte aps, vaid vastutulek müüjatele, et keegi ei peaks aia taha jääma.

Isiklikult oli ebameeldiv intsident minul hr. Reinuga.
Hommikul kallas siis julmalt vihma, ajasime järelkäru platsile, auto aga platsi taha prügikonteineri kõrvale, et saame telgi üles ja siis laome auto ka kaubast tühjaks.
Üks hetk ilmus välja hr. Rein ja pistis röökima "kelle auto see siin seisab, see pole mingi kuradima parkla siin, ajage kohe minema"
Nagu oleks see auto seal kedagi seganud (pärast võis mingi Mazda 626 seal seista ja keegi ei röökinud)
Üritades selgitada, et paneme telgi üles, asjad ära ja viime auto välja, siis see onu korraldajale ei sobinud, "kohe on vaja ära sõita"
Istusin siis vihaga rooli ja sõitsin minema, õnnetuseks jäi ratta alla mingi pikendusjuhe, siis tuli minu pihta veel vulgaarseid väljendeid. Ja öeldi et ostke siis 2 platsi kui ära ei mahu.

Hr Rein järgmine kord, siis palun müü meile kaks platsi mitte ära ütle et "ei ole"




Iseenesest oli olenemata ilmale rahvast palju, kuid eks kauplemist oli vähem. Ise kahjuks midagi suurt ei leidnud ja müük oli kevadega võrreldes ka nigel.
Vasta
#48

Nymmik, võta iizilt! Kuna seda laata korraldab Eesti Vanamootorrattaklubi "Unic-Moto" ja mina omakorda pean vastutama kogu selle laada eest ja takkapihta veel kogu vanade tsiklite klubi eest, siis meil tekkis hea mõte kuidas paremini klubi mainet parandada. Tegu ju ikkagi tsikliklubiga, mitte mingi meeldiva teeninduse ettevõttega "tavatarbijatele". Nimelt õpetasime laada kohapealsetele korraldajatele piisava hulga suguelundite leksikat selgeks, et seda siis inimestele näkku karjuda.
See peaks pikemas perioodis tagama selle, et igasugused ilusad inimesed ja kergesti solvujad ja muidu nõrganärvilised ei tule sellele üritusele tallama ja lihtsalt ruumi võtma. Ega meid ei huvita need hordid kartuli, mee ja põdravorsti pakkujaid, keda helistab enne laata umbes 2000, katsu siis nende hulgast leida need, kes päriselt ka vanatehnikaga kaubelda tahavad. Üks idikas müüs uusi särke, aga lävendi ületamiseks hoidis oma platsil vana tsikli raami.
Kujutage ette kui meelilõdvestav on korraldajana inimestele roppusi röökida, kui tegelikult oodatakse meeldivat teenindust ja eeldatakse, et klient on kuningas.
Eriti koom juhus oli ühe külastajaga, kes ei leidnud väravat üles, sai tal siis aidatud üle aia ronida ja oma lihtsas tõsimeelsuses jäigi mees uskuma, et see on täiesti normaalne tegevus, sest tegu oli minu jutu järgi "kinnise üritusega". Kui vend pärast väravat nägi, siis mina olin õnneks juba kaugel...
Aga muda tõttu oli seekord nii öelda "Woodstocki eri", kes oskas see nautis ja saab veel lastelastele pajatada. Loodame, et see laat saab kunagi veel nõnda vesiselt toimuda.
Kui Harleyde kokkutulekutel kustakse alati aasia tsiklite peale, siis sarnaselt võiks järgmisel vanatehnika laadal külastajate üllatuseks ühe juhusliku plastikust liisingupanni põlema panna. Tundub, et see võiks rokkida täiega...

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#49

(06-10-2009, 19:51 PM)Väravamehaanik Kirjutas:  Kui Harleyde kokkutulekutel kustakse alati aasia tsiklite peale, siis sarnaselt võiks järgmisel vanatehnika laadal külastajate üllatuseks ühe juhusliku plastikust liisingupanni põlema panna. Tundub, et see võiks rokkida täiega...

Tõnn on kunn..... Tee aga vahet miske pann liisitud... mõni hull on isegi raha eest panne soetanud...

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne