otsin izhimehi
#61

meil s6braga on kahepeale Iž Jupiter 4, Planeta 4 mootorigaToungue

ja varsti ostan endale vb odavalt Iž 56, millel on Planeta 3 mootor...ToungueToungue
Vasta
#62

Kui iz jupiter 4 panna planeta 4 mootor, siis ta ongi planeta 4, mitte jupiter, sest peale mootorite neil peaaegu vahet pole.
Vasta
#63

et siis kaa üks iž 56....sai teine käima aetud...üks poole aastat tagasi...muidu on nagu korras....aga teise käiguga probleem...(olematu)....et on kellegil vidinaid pakkuda?tänud
Vasta
#64

voynich Kirjutas:...üks iž 56... aga teise käiguga probleem...(olematu)....et on kellegil vidinaid pakkuda?

Võta kast laiali - minu meelest saab ühepütalistel seda teha mootoripooli lahti katkumata (eraldi luugist). Ja tee kindlaks, milline detail Sul katki/puudu/piirkulunud/viltu. Ja siis otsi taga konkreetset osa, kui vaja.

Muide - minu teada ei ole käimakasti sisu 350st (tegelikult juba NZ 350st) alates kuni Planetadeni eriti muutunud (parandage mind, kui eksin). Endal kogemusi vaid 350 kastiga (\'48).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#65

olemas ka iz-56.
Vasta
#66

Lisaks IZ56 le (1958) olen nüüd ka IZ 49 (1957) ja IZ JUK(1962) omanik.
Vasta
#67

tervist iz-imehed
ma arvan et saan ka iz-imehex pidada ml siis praegu iz-56 tegin just korda(vidinatex lahti ja kõik korda korralik krunt ja värv peale ning kõik ilusti tip top korda niiet mõnus põristada ) noh kui neid saab ka lugeda siis esimene iz oli ml siis planeta 3 ja teine planeta 5 aga need sai maha myydud aga noh yhe jupiteri jagu juppe peax ka veel kastides olema niiet peax kyll kandma nime iz-i meesWink
Vasta
#68

Mul maal vedelemas IZ 56 (hetkel veel). Plaan kevadeks liikuma saada, iseasi, kas saab ka, asi 30+ aastat kuuri all vedelenud
Vasta
#69

oman tänasest alates iz 56-te koos korviga, praegu on 78% originaal, kevadeks on vähemalt yle 90% originaal. elan ise viljandis
Vasta
#70

Olemas Izh Jupiter 3K 1973 aastast, korv puudu, muidu täiesti komplektne ja töökorras.Taastasin sellel (2005) suvel ära. Lisaks veel on ka esimese Jupiteri raam aastast 1962, mille plaanin kevadel korda teha.



Vasta
#71

vabandan et veidi aegunud teema vist ja saab vähe teema väline see postitus olema aga jh... soov oleks ka selle IZi ringiga liituda ja soetada kas uuem mudel IZ 56(kõrgema porilauaga ees ja pika sadulaga) või siis IZ planeta . Kas kellegil oleks sellist ratast müüa?
Vasta
#72

nark Kirjutas:... või siis IZ planeta 1 .

Vt http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid107532

Ehk ma just kirjutasin, et N.Liidu mootorrattatööstus ei ole mitte kunagi tootnud mootorratast, mille mark oleks IŽ Planeta 1.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#73

to Valdo: jah õigus, lihtsalt on kuidagi külge jäänud see 1 sinna lõppu pannaToungue
Vasta
#74

oman iz-8 mootorratast, hetkel lahti võetud, käsil taastamine, võin saata pilte või neid netti üles panna. kui kellelgi on antud isendile generaatorit pakkuda, oleksin väga huvitatud nii ostmisest kui vahetamisest. edu teile kõigile!

militaarmootorrattur
Vasta
#75

olen kah iz350 x2 ja 49 õnnelik omistaja järvamaalt ! jummalast õnn! praegu lahtselt kuuri all. aga tuleb aeg kus ma sõidan...
Vasta
#76

minulgi mõned keldris mooside kõrval..
Vasta
#77

(15.a. motohull)Big Grin /// Mul IZ jup.4 igatpidi korralik masin. Mulle endale meeldivad ladad ja kõik vene mootorrattad.(Y)kui kellelgi on vanu mootorratta juppe või jäänuseid(ära anda või sümboolse tasu eest müüa) siis saatke kiri tauri53@hot.ee
Vasta
#78

Minulgi on ИЖ planeta, paberite järgi aastast 64.
Vasta
#79

terekest izimehed.

oman iz jupiter 2 69a
see izimeeste koondamise idee on väga tertulnud. meil oleks vaja jah ühte sellist kindlat klubi või foorumit kus oleks kõik izidega seonduv ühes kohas. kus oleksid pildid, turg, varuosad, reomont nõuanded, ajalugu, siis miks ka mitte klubiline tegevus,kokkutulekud jne jne. aga selleks on vaja meil eestvedajat, juhti, moderaatorit või siis lihtsalt tarka inimest kes selle lehe valmis teeks.
siinkohal oleks üldse hea arutada kus see izide lehekülg hakkaks olema, kas automoto alajaotusena, või hakkab ta olema kuskil mujal, nagu seda on nt. vw ja saabi klubi. ja üldse millises formaadis ta peaks olema.

OOTAN KIIRET REAGEERIMIST!
Vasta
#80

ml ka iz 56 mootor iz planeta spordi krossi raamilToungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne