otsin izhimehi
#81

Tallinn, iz 56, beez, peal uus planeta 3 mootor. Kohandatud reisimiseks.

vanamotopisiku ohver
Vasta
#82

eesti maalapikeselt leiti veel üks päevinäinud iZ 56
Vasta
#83

vastuseks mesimarkile on mul sellise püstipanemiseks teadmised ja võimalused olemas, ise veel suur izimmes pole, masin (Jupiter 2-K) ootab kuuri all soojemaid ilmu, et siis sellele peale 20 aastat uuest hing sisse puhuda.
Vasta
#84

nu etsike!!! kui teadmised ja tahe olemas siis tuleb ju tegudele asuda! mina enda poolt pakkusin terve rida ideid kuidas ja mida teha kuid vastukaja on jäänud ikka väga nõrgaks. võik isegi öelda et suisa olematuks. aga MEHED (foorumi alustaja) kuhu on kadunud entusiasm???? suvi ju tuleb!!!!!!
Vasta
#85


Minu isiklik energia kulub praegu kõik sellele, et koostan Izhevski originaalsetest tehasesiklitest kataloogilaadset kogumit. Kokku olen saanud üle 100 mudeli (enamus koos piltide ja tehniliste andmetega) ja üllatusi tuleb kogu aeg juurde.

Olen valmis üritust igati toetama. Mitu asja annab edukalt ühendada.

M.
Vasta
#86

eks ole ka minul pöhimötteliselt 2 isendit- jupiter 3 ja planeta 3. mölemad hetkel taastamises, ei tea millal valmis saab... ahjaa, seda ka, et eks nad saaremaal ole.
Vasta
#87

68.a. jupter 2 - vaja siduripoolne vända simmer ära vahetada. keegi annaks nõu, millised riistad (tõmmitsad) selleks vajalikud on?
või saaks koguni abistada seda teha? sikkel kesk-eestis.
Vasta
#88

Lgp. IZhimehed!!!
Mul tuli mõte, et võiksime ka veidi näost-näkku tuttavamaks saada.Kardan, et paljud meist on järgmisel pühapäeval st. 07.05.2006.a.
Tagadi Restauraatoritepäeval ja seega teen ettepaneku näiteks kohtuda seal müügiplatsil.Asun müügikohal nr.266, kollakas Renault, miilitsamütsi panen pähe ja kellaajaks pakuksin välja 13.00.Selleks ajaks on kõigil suurim "restauraatoritöö" ehk tehtud ja leiab aega vestlemiseks.
Peatse kohtumiseni.
Vasta
#89

Leidsin naabrimehe kuurist kaks IZ-56 täiesti kompleksset varianti. Üks aastast 1959, teine 1961. Nüüd on yks minu nimel, kuid teisel puuduvad paberid. Kui keegi tunneb huvi, siis vaid tõelisele fännile võin ühe loovutada.... Ise sõidan Jawa 350-ga.
Kõigile motameestele Orava talus saun tasuta.
Vaata maaturism.ee
Vasta
#90

mina proovin ikka oma 52 a.49 kokku saada alul juppidena palju veel puudu..muide kohtasin üht oma ametivenda kel naisevanaisa pärandina iz 350 korviga? olevat sõidukorras mingi 40mnendatel toodetud täpselt ei mäleta üks suht esimesi. Lisandus eile minule iz 49. 54 aasta .

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#91

Endal ka siis garaažis seismas kadunuda vanaisa IŽ. Kuna suht võhik vanade IŽide koha pealt, siis ei tea, millega täpselt tegemist, aga siin veidi ringi vaadanuna arvan et 56 (külgkorv oli ka asjal olemas kunagi). Olukord pole küll kiita, aga kunagi ammu sai isegi asja käima. Nüüd siis võtsin vastu otsuse aparaat korda teha. Aga selleks siis teie abi vaja. Lisan siia paar pilti (küll juba veidi laialilammutatuna), äkki oskab keegi öelda konkreetsemalt, millega tegu (aasta ja mudel, kerel asunud plekitüki pealt suutsin välja lugeda vaid numbri 32974), et saaks mõningaid jubinaid, mis väga kehvas seisus, otsima hakata.

   
   
   

Tänud ette

Hullu
Vasta
#92

[quote=hullu]
Endal ka siis garaažis seismas kadunuda vanaisa IŽ. Kuna suht võhik vanade IŽide koha pealt, siis ei tea, millega täpselt tegemist, aga siin veidi ringi vaadanuna arvan et 56




56 jah,planeta/jupi esiporika,paagi,esitulega.Mootor tundub kah esimese planeedi oma olema(pole paremal poolel käigukangi).Jõudu tegemisel
Vasta
#93

I.A Kirjutas:56 jah,planeta/jupi esiporika,paagi,esitulega.Mootor tundub kah esimese planeedi oma olema(pole paremal poolel käigukangi).

Izh-Planetal on paremal kang täitsa olemas.
Vasta
#94

See mootor peaks planeta2 oma olema.
Vasta
#95

Nii, mina kah nüüd vanaizhimees - esimese seeria Jupiter, esimene Jupiter Saaremaal oli teadaolevalt...
Vasta
#96

Ma kah IZ-imees üks ilma korvita jup3k ja teine poolik jup3k esimene aastast 1973 teine teadmata ja veel on üks peaaegu komplektne IZ49 mootor.1973 aasta isend on täiesti töökorras aga puuduvad dokumendid,kui kellelgi on kuskil säilinud dok.-id aga masinat mitte,siis oleksin väga huvitatud.Kõik eelpool kirjeldatud isendid asuvad Järvamaal Türil.
Vasta
#97

mul vedeleb kodus vana iz49 krossikas, mis pidi olema suht haruldane eestis, mõtlengi just siin tema saatuse peale, kas müüa maha, või ära taastada, mitu korda olen nibin nabin emeksisse juba viinud.vahel on mõni kõssand et tahab ära osta, a ei oska indagi pakkuda.
Vasta
#98

Minul on kaks iz56-t üks on külka millele otsin mootorit!!! Teine on soolopill. Mõlemad pillid on taastamist ootavad.

Kui kellegil iz56 vidinaid võtke ühendust.
Vasta
#99

kas keegi oleks huvitatud vahetada iz jupiter3`me vastu iz56 mootor, soovitavalt töökorras. jupil genekas katki.ja kas kellelgi on veel sarnast isendit nigu mul on(avataris).....
Vasta

Nii saatsin ka kirja selle ühendusega liitumiseks. Ise oman Izidest Jup 66.a. soolo ja jup3k 78.a. On pakkuda ka iz 56 silinder ja kaks väntvõlli. üks korralik kuid teisel käib keps tõrgetega ning kiilub vahest kinni. Hetkel ei oska öelda kas 56/planeta osi on veel kuid need olid esimesed suuremad asjad mis meenusid. Mõtlesin vahepeal ka inventuuri teha, et saada selgust kus mis asub kuid siiani asi jäänud tegemata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne