Honda accord 85
#41

Pole siis kaua aega midagi kirjutanud siia. Pole ka erilist midagi juhtunud ka, ootan soojemaid ilmasid, et natukene keevitada lasta. Täna muidugi sai auto korra tööle pandud ja isegi üks kiirem ring tehtud. Auto ise läks tööle nagu ikka tükk aega seisnud auto aga kui soojaks läks siis minek oli nagu tutikal autol Toungue Järgmine nädal üritan sumbuti tagasi alla lasta keevitada.
Vasta
#42

Nii autol siis juba esmaspäevast ülevaatus olemas Big Grin Sai vahepeal talle uusi juppe saadud nagu termostaat, karburaator ja muid nippet näppet.

Aga tekkis probleem, kütust võtab jube palju. 20L läks rahulikult 2 päevaga ära. Polnud erilist sõitmist ka. Äkki oskate ka soovitada mis viga. Kas uus karpa ei sobi peale ja kui karpal seda segu kruvi keerata siis kummale poole keerates ta laseb rohkem kütust peale? Kahjuks karpadest ma erilist midagi ei tea :S Kui seda probleemi ma ära likvideerida ei saa siis auto läheb kas müüki või kui keegi osta ei taha siis kuusakoski. Teist varjanti ma eriti ei tahaks.
Vasta
#43

(27-06-2009, 11:20 AM)tsillbill Kirjutas:  Nii autol siis juba esmaspäevast ülevaatus olemas Big Grin Sai vahepeal talle uusi juppe saadud nagu termostaat, karburaator ja muid nippet näppet.

Aga tekkis probleem, kütust võtab jube palju. 20L läks rahulikult 2 päevaga ära. Polnud erilist sõitmist ka. Äkki oskate ka soovitada mis viga. Kas uus karpa ei sobi peale ja kui karpal seda segu kruvi keerata siis kummale poole keerates ta laseb rohkem kütust peale? Kahjuks karpadest ma erilist midagi ei tea :S Kui seda probleemi ma ära likvideerida ei saa siis auto läheb kas müüki või kui keegi osta ei taha siis kuusakoski. Teist varjanti ma eriti ei tahaks.

Kontrolli ujukitaset ja kui annab siis painuta seda nii , et ujuk natuke pealevoolu ennem sulgeks.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#44

(27-06-2009, 11:20 AM)tsillbill Kirjutas:  20L läks rahulikult 2 päevaga ära.
see teeb 10l/päevas. Täitsa mõistlik kulu Big Grin

aga ilma naljata - lase segu sättida nt ülevaatuspunktis. Maksab sümboolse raha ja asi saab paika.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#45

See kütuse kulu on nüüd mul kõige väiksem mure Wink Suurem mure on see et tööle ei lähe enam, mitte üldse, isegi ei luba. Olen proovinud teisi küünla juhtmeid, jagaja kaant, küünlad olen maha võtnud ja ära puhastanud, sädet olen vaadanud, kõik on nagu kella värk aga ikka tööle ei lähe Sad hakka või lausa nutma selle peale.
Vasta
#46

Auto siis läheb müüki.

Kellel soovi antku teada. Hinnaks on siis 5000 EEK.
Vasta
#47

Auto nüüd täiesti sõidetavas seisus, ainukene häiriv faktor on see, et kui gaasi vajutada madalatel pöörete siis hakkab auto välja surema, täpselt nagu saaks liiga palju õhku kätte. Kas peaks veel segukruvi keerama või midagi? Kõrgematel pööretel ei ole midagi viga, liigub ilusasti edasi.

EDIT:

Auto hind on nüüd 3000 ilma valuvelgedeta ja makita.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne