4x4 auto Ukraina rinde droonipilootidele

Tänan pakkumise eest. Ma sellel nädalal olen kinnisest pihustist eemal ja mõtlesin, et proovin seda ikka veel veidi leotada. Aga sportlik huvi selle lahti saamise vastu on tekkinud küll nii et kui ikka ei tule siis katsetaksin seda imeriista meelsasti. Võtan ühendust!

Tänastest edusammudest nii palju, et Mändjala Sorento pidurid said üle käidud. Ikka satub silma ette kõrvaltegevusi ka nagu rippuv ABSi kaabel, millele tegin uued roostevabad klambrid jms. Aga üdiselt kõik sujus ilusti kuni viimase liugurini, mida ma reaalselt tund aega lahti raiusin enne kui kätte sain.
Pärast keevitasin sinna veel uue tagumise raamitoru ja paar paika vähetähtsatesse kohtadesse.
   
Vasta

Täna... Ei krt. Eile vahetasime merekooli vilistlasega koostöös Pizza õli ja filtri ära, kontrolliisime varurehvi, pisut kesklukuteemat, vaatasime üle esipidurid ja tegelesime immo äpardusega. Selgus, et mingi starteri relee või immoga seotud jama tõttu oli keegi vedanud läbi tulemüüri juhtme, mis oli umbes 3cm ulatuses haljaks pölenud tänu sellele, et plekist tulemüürist läbiviik ei olnud korralikult isoleeritud. Meie pidasime seda juhet ilmselgelt tuleohtlikuks ja ebavajalikuks ja eemaldasime selle.
Nojah.... Panime juhtme tagasi aga ikka nii, et juhe ennast vastu augu serva läbi ei hõõruks.
Homme... ei, täna lähevad LeppNeeme ja Pizza rehvivahetusse. 
Jätkub....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Mändjala Sorento sai täna puuduva summutijupi, varuratta kerimise varda ja veel nipet näpet. Mõni asi jäi veel teha aga ülevaatusele minekuks nähtavaid takistusi enam ei ole. Selle summuti viimase osa ära murdumine on üks Sorentode tüüpvigadest. Paljudel juhtudel olen näinud, et see on lihtsalt otsa keevitatud. Samas mulle tundub, et uue flantsi sinna keevitamine ja poltidega paigaldamine on umbes sama suure töömahuga ja ma tegin ikka seda.
   
Vasta

Remondipäevikute vahele uudiseid Ukrainast. Hiljuti sinna läkitatud Nissan "Herald" Navara on asunud teenistusülesandeid täitma 27. reaktiivsuurtükiväe brigaadis.
   
Vasta

Üks vana meenutus ka. See siis esimene auto mille MTÜ Toeta Ukrainale andsin ja Ants Erm selle ka ära viis. Sõber kohtas seda mõned nädalad tagasi Konstantinovkas. Rühkis usinasti minna. Soetasin selle Lahemaa kandist ja seisukord(kusagil siin on äkki mingid pildid ka. Endal on enamus kahjuks kadunud sellest ajast) oli umbes samalaadne nagu praegu Galloperil. Aga korrastatud ta sai ja tööd ta seal teeb.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Pizzal ja Neemel on rehvid vahetatud ja viimane ka sillastendis käinud. Siinse foorumlase saadetud tarakani salongisoenduse servo ootab veel külgekruvimist.
Kaks viimast õhtut on olnud Põhja-Tallinna ahjus Pizza
   
Vahetatud on terve amortisaatori ring, esimese stabika kondid, parem ülemine õõts, pooltelje kummikate ja parandatud hulganisti mutrivõtmega ahvi leiutisi.
Kõikidele selle teema jälgijatele ütleks, et kui leiate auto küljest sellise poldi, siis ärge pange seda tagasi. Poldid ei ole Eestimaa pinnalt otsa lõppenud.
   
Pizza juures olid abis Merekooli vilistlane ja ksf. Linnuke. Kõik sujus lihtsalt suurepäraselt.
Järgmisena tuleb Pizza viia sillastendi, tuua Neeme stendist ja tegeleda viimase soendusega.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne