Vabad teemad lukku?
#21

Vaba teema tähendab antud foorumis, seda et siin saaks kirjutada mitte otseselt tehnikaga seonudvatest teemadest. Vähemasti on mulle selline mulje jäänud. See ei tähenda seda, et kirjutada võiks kõike mida sülg suhu toob. Vähekene viisakust ja lugupidamist peab ikka olema ega see mingi Delfi ole. Ja kui siin ei meeldi, siis palun väga, ära tule siia. See ei ole üldse kohustuslik koht.

Kui anarhiat otsida foorumist, siis tuleb leida teine foorum. AM juures ongi positiivne korrektse info olemasolu, mitte tühipaljas lõugamine nagu ühes teises suures autoteemalises foorumikomplektis.
Vasta
#22

Mnjahh, olen ka silma peal hoidnud neil Laiksoo teemadel ning ka oma arvamuse öelnud. See arvamus ei ole ühtinud nendega, kes Laiksood siin surma soovivad mõista vms radikaalsemat karistust. Ja ei ole ma oma arvamusega pretendeerinud ülima tõe avaldaja tiitlile vaid lihtsalt oma mõtte välja öelnud. Miskipärast hakatakse osa seltskonna poolt sellele vaatama kohe kui kuritöö kaasosalemisse, ründama, solvama, provotseerima.
Vaba teema foorum ongi arvamuse avaldamiseks, mitte teisitimõtleja ründamiseks, solvamiseks vms. Abiks siiski vähe tolerantsem olla osadel seltsimeestel.
Vasta
#23

pppp Kirjutas:
noglik Kirjutas:Kas vaba võimalus rääkida vabal teemal või vabadus väikesel inimesel suure moderaatorina seda "aitab kah selleks korraks" hetkel lukustada?

Teema oli ennast ammendanud, keerutati ühtede ja samade asjade ümber ilma midagi uut lisamata. Oli näha, et osad üritasid arutleda ja seda juba algusest peale veidi kööbakat teemat "päästa", ülejäänud aga "paugutasid" esimeste postide vaimus edasi. Kui see tundub Sulle väikse inimese komplekside väljaelamisena, siis mis teha...
Kui tunned, et midagi olulist jäi ütlemata, siis on alati võimalik paluda teema uuesti avada.

Kas oli ammendunud???, võib-olla nende jaoks, kellele on eesti liikluses osalemine õnnelik olnud. Mina olen mitu tundi koomas olnud ühe täpselt samasuguse laiksoosarnase liikluspohhuisti pärast ja seetõttu ütlen, et see teema ei ole ammendunud. Huvitav, kui laiksooadvokaatidel lähedastest keegi hukkuks sellise avarii tõttu , kas nad siis tõesti arutleks teemal "karistus ei too ju kedagi tagasi, jätke noormees ometi rahule, las ta osaleb rallidel"?
Vasta
#24

jurkman Kirjutas:Kas oli ammendunud???, võib-olla nende jaoks, kellele on eesti liikluses osalemine õnnelik olnud. Mina olen mitu tundi koomas olnud ühe täpselt samasuguse laiksoosarnase liikluspohhuisti pärast ja seetõttu ütlen, et see teema ei ole ammendunud.
Kuidas lõpmatu teema ülevalhoidmine tehnikafoorumis võiks Sind aidata oma traumast üle saamisel?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne