Last.fm'is Automoto foorumi grupp.
#1

http://www.last.fm/group/Automoto%2BFoorum

Kõik, kellel on Last.fm'is kasutaja võivad liituda.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#2

Paistab, et ainuke muusika mida selle foorumi liikmed kuulavad, on mootorimüra.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#3

Ohh, eks me kuuleme ikka liivapaberi liikumise, mutrivõtme kolksumise, mutrikese ja poldi maha kukkumise, wd40 pihustamise, varuosade kalliduse üle kurtmise, õli nirisemise ja bensu voolamise, sildade undamise, öösel garaazi all vaikuse, haamrikese koputamise muusikat ka =)

Edit: Oksygeni parandus lisatud Big Grin

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#4

... pole nagu kunagi tundnud vajadust last.fm-i omale kasutajat teha.
Vasta
#5

Mul ka sama, mingi netist kostva halvakvaliteedilise müra asemel kuulan plaate.
Vasta
#6

Tambets Kirjutas:Ohh, eks me kuuleme ikka liivapaberi liikumise, mutrivõtme kolksumise, mutrikese ja poldi maha kukkumise, wd40 pihustamise, varuosade kalliduse üle kurtmise, õli nirisemise ja bensu voolamise muusikat ka =)
Lisaksin omalt poolt sildade undamise Smile
Vasta
#7

Jesper Kirjutas:Mul ka sama, mingi netist kostva halvakvaliteedilise müra asemel kuulan plaate.
Kas te üldse olete aru saanud selle asja põhimõttest? See on nii, et kui sa kuulad oma arvutist muusikat, siis see programm jätab kõik need lood meelde ja teeb igasuguseid edetabeleid selle kohta, et mis bände/laule oled sa kuulanud kõige rohkem. Mingit netist kostvat halvakvaliteedilist müra pole mina küll kuulanud (Ning mul on 24000 kuulamist)

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#8

crazy Kirjutas:Kas te üldse olete aru saanud selle asja põhimõttest? See on nii, et kui sa kuulad oma arvutist muusikat, siis see programm jätab kõik need lood meelde ja teeb igasuguseid edetabeleid selle kohta, et mis bände/laule oled sa kuulanud kõige rohkem. Mingit netist kostvat halvakvaliteedilist müra pole mina küll kuulanud (Ning mul on 24000 kuulamist)
Auväärt Hullumeelne, kui Sa suudad mulle selgeks teha, mis selle asja mõte on, ja teed seda nii, et ma selle vajadusest aru saan, siis, ausalt ma registreerin end sinna. Kuigi sellest ei ole kellelegi mingit kasu, sest tavaliselt kuulan ma Star FMi või Uunot ja kui sealt midagi ei tule, siis plaati. Läbi muusikakeskuse, mitte arvuti Smile Ainuke asi, võib-olla, oleks see, et ma saan mõne hea loo nime teada.

Joonas,
ei saa aru, milleks oleks vaja teistel teada, et ma olen kuulanud 600 korda Tupac'i Hail Mary't või 893 korda Salt 'n' Peppa lugu "Push it"
Vasta
#9

Mulle meeldib Moskvitð 408 käigukasti hääl.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne