1973 Toyota Corona Mark II
#1

Tegu siis Toyota Corona Mark II aastast 1973. Plaanis on selle aasta talvel keretöödega alustada ning ka uus ja korralik värv peale saada.

[Pilt: P1080095-vi.jpg]

[Pilt: P1080116-vi.jpg]

Värv on kriimustatud ning mattjaks muutunud, leidub mölke ning roostet. Põhja alt on paarist kohast läbi roostetanud. Armatuur on vigane ning katkine, kuid selle parandamisega tulen ehk ise toime. Sisu kuldses toonis nahast mis kohati rebenenud ning juhi istmel lausa vägagi katki (kui keegi teab kust seda saada siis oleksin väga tänulik).

[Pilt: P1080759-vi.jpg]

[Pilt: P1080812-vi.jpg]

Nii et kui keegi oskab soovitad ja öelda kust saaks sellisele masinale juppe või mis sellega üldse peale hakata, siis aga öelge.
Vasta
#2

lahe masin, puhas kuld, äkki ma suudan mingeid juppe (uusi) pakkuda (siis peab konkreetseid uurima, kereosasid paraku vaevalt) kui küsid.
Vasta
#3

supp Kirjutas:lahe masin, puhas kuld, äkki ma suudan mingeid juppe (uusi) pakkuda (siis peab konkreetseid uurima, kereosasid paraku vaevalt) kui küsid.

Tänud.

Millistest juppidest nimelt jutt käib, mida pakkuda suudad? Ja millele peaksin eriti selle auto juures rõhku pöörama?
Vasta
#4

Mu arust ka üliheas korras auto! Edu taastamisel! Ehk saab sellest esimene siin foorumis läbikulgenud Toyo projektidest, mis valmis saab
Vasta
#5

Noh, seda võib vast valminuks nimetada:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=18014
Mudel ja väljalaske aasta kogemata täpselt sama Smile
Vasta
#6

pppp Kirjutas:Noh, seda võib vast valminuks nimetada:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=18014
Mudel ja väljalaske aasta kogemata täpselt sama Smile

Eks ma selle auto eeskuju järgida üritangiSmile Täitsa kenaks on tehtud, kuid isiklikult kollane värv ei meeldi eriti.
Vasta
#7

Envoy Kirjutas:Põhja alt on paarist kohast läbi roostetanud. Armatuur on vigane ning katkine, kuid selle parandamisega tulen ehk ise toime.

Nii et kui keegi oskab soovitad ja öelda kust saaks sellisele masinale juppe või mis sellega üldse peale hakata, siis aga öelge.

Seda peab ikka omanik ise teadma, mida ta oma masinaga teha tahab või milliseid juppe on tingimata vaja vahetada.
Teiseks peaks endale aru andma oma oskustest, kogemustest, tööriistapargist ja rahalistest võimalustest.
Võib ka teistele aru anda, siis on lihtsam soovitada!

Kõige halvem, mis juhtuda saab, on otsalõpnud remondiisu, tühi rahakott ja kogu garaaþi ning aianduskrundi peale laialikistud "projekt".
Totaalselt rikutud, karukäppade ning elevandijalgadega keevitatud-pahteldatud-värvitud-õmmeldud monstrumit esialgu ei kahtlustaks!

Ikkagi, kaalu ja mõtle veel, kas üldse alustada.

Õige hetke tegutsemiseks tunned ära selle järgi kui:
-hakkad unes nägema keevitussädemeid, originaalvaruosa-koode, momenditundlikke mutrivõtmeid, lõdvikuid ja happekrunti
-kui pärast tööd, kooli või õhtusööki viivad jalad automaatselt garaaþi poole
-kui õhtul magama minnes on natuke kahju, et nii vähe sai masinat tehtud ja nii krdi palju aega tuleb lihtsalt maha magada

Edu otsustamisel!
Vasta
#8

Panen autost mõningad pildid veel ülesse.

Mootor siis, töötab korralikult kuid peale seda kui vandaalid üle käisid pole ühtegi juhet alles jäetud. Praegu asub bensiinipaak all vasakus nurgas nagu näha, see pudelikeBig Grin pole veel õige paagiga ära ühendanud.
[Pilt: P1080848-vi.jpg]

Ka seest poolt on kõik juhtmed üle lastud. Nagu näha on ka roolikarp puudu (äkki oskab keegi soovitada millega see asendada, originaali on suht raske leida)
[Pilt: P1080761-vi.jpg]

Juhipoolne uks, ootan soovitusi ja abi selle naha parandamisel.
[Pilt: P1080819-vi.jpg]

Juhiiste, ka selle parandamisel on abi tarvis.
[Pilt: P1080831-vi.jpg]
Vasta
#9

Keegi oskab öelda kust võiksin leida Coronale külje peegleid?
Vasta
#10

Envoy Kirjutas:Keegi oskab öelda kust võiksin leida Coronale külje peegleid?

Kas oled kindel, et need originaalid? Oma Corollale otsisin ka, aga tuli välja, et tehasest tuli minu mudel vaid juhipoolse peegliga (mul oli kaks küljes). Ja veel pikema uurimise peale selgus, et Rootsi maaletooja tellis tehasest peeglideta autosid, kus juba kohapeal mingi euro-tootja omad monteeriti.
Vaata, kas peeglil on mingid kirjad alles?
Vasta
#11

mul on kodus selline corona mark 2 täiesti sõitev aga kere nii roostes et seda ei ole mõtet käsile võtta. võin varuosadeks müügiks pakkudal. ühendust võib võtta tel: 51996630
Vasta
#12

Style Kirjutas:
Envoy Kirjutas:Keegi oskab öelda kust võiksin leida Coronale külje peegleid?

Kas oled kindel, et need originaalid? Oma Corollale otsisin ka, aga tuli välja, et tehasest tuli minu mudel vaid juhipoolse peegliga (mul oli kaks küljes). Ja veel pikema uurimise peale selgus, et Rootsi maaletooja tellis tehasest peeglideta autosid, kus juba kohapeal mingi euro-tootja omad monteeriti.
Vaata, kas peeglil on mingid kirjad alles?

Eem...ses suhtes et mul puuduvad mõlemad peeglid ja ei ole aimugi mis siin enne olla võisid. Põhimõtteliselt need ei peagi ju originaalid olema, peaasi et sobiksid.
Vasta
#13

Kuni jõuludeni on auto müügis, kui pakub huvi siis andke teada. Kui jõuludeks müüdud pole hakkan ise tegelema selle korda tegemisega.

Ühendust võtta ergoorg@hot.ee
MSN: ergoorg@hotmail.com
Vasta
#14

Tore, et autole on omanik leidunud. Sama auto seisis aasta alguses Mäealuse tänaval üsna nukras seisukorras pilt1 pilt2
Vasta
#15

Kui auto ostetud sai, siis omanik rääkis jah et patsaanid olid üle käinud. Suht kurb pilt. Kuid ma ei saa aru mis vajadus oli kõik juhtmed ära rebida ja lõigata, peeglite eest veel saad midagi aga juhtmed on väärtusettud ju, arvestades et neid niigi vähe oli.

tonis Kirjutas:Tore, et autole on omanik leidunud. Sama auto seisis aasta alguses Mäealuse tänaval üsna nukras seisukorras pilt1 pilt2
Vasta
#16

Homsest hakkab siis auto juures suurem töö pihta. Keegi teab kus või äkki kellgegil siin on pakkuda toonorautot?
Vasta
#17

Suur vahe kas kirjutatakse suurte või väikeste tähtedega, pea asi et kirjavigu liiga palju poleks ja et loetav oleks.

To EESTI METALL: Auto hetkel pärnus. Mida veel selle auto kohta mulle rääkida oskad? Äkki tead kust oleks võimalik sellele uusi osi saada ja muud sellist.
Vasta
#18

Viimati oli Tallinnas kui ma ise nägin! Aga hea kui on kodulinnas tagasi usun et üht teist on veel alles eelmisel omanikul kellega me seda Toyotat ehitasime ja ringi kihutasime ,võiksime mingi aeg kokku saada ja asja uurima minna...
Vasta
#19

Nüüdseks on auto kallal paar päeva nokitsetud, kuid suurt muutunud pole midagi. Autol on rohkem auke kui roostet. Big Grin Lisan mõningad pildid.

[Pilt: T1UIM7W2_XphQq8OWc5I8V08qgUPDZ-vi.jpg]

[Pilt: 1T1UNNVZ9O97se4C6NhiPnqeDqLD2x-vi.jpg]

[Pilt: m1T1UKIOK1BrpQLxw_fO7hh8QPfYf6-vi.jpg]

[Pilt: T1UJafAlIcLTFZF1Lc5JmXSMB_Z1m8-vi.jpg]
Vasta
#20

Klaase ära ei karda rikkuda nende läheduses relakaga möllates?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne