w123foorum
#21

ma üldistasin ainult-ma ei öelnud konkreetselt et auto-motofoorumis on läbu ehk pean silmas auto24foorumi:lol
Vasta
#22

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Landy

P.S. Kui oleks endale ka LR foorumi teinud, siis peaks praeguse seisuga vist häbi pärast maa all vajuma, sest isegi AMF-is antud teema all on arutelu minimaalne.

Aga sa muuda AMF i pealkiri ära, Land Roveri asemel näiteks maasturid ja vaata siis kas hakkab tekkima ?:rull
sa isegi ju enam ainult LR ile truu ei ole Big Grin


Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: al
Aga sa muuda AMF i pealkiri ära



vaata foorumi lehe lõpus on kiri... 4x4 meeste lehele.... see on vist peamisi põhjuseid miks pole mõtet meil eraldi teemat teha...


Vasta
#24

ühest foorumist kõik hädalised ei saagi oma probleemidele lahendusi kuna ei ole pädevaid inimesi vastama.tuleb ikka minna mujale foorumitesse ka kolama kahjuks
Vasta
#25

samas peab kurbusega tõdema et väikese kasutajate ringkonnaga on kyll parem foorumit pidada kui tavaliselt hääbub asi... automoto on vist eesti kõigist foorumitest kõige etem... just selle poolest et läbustajaid siin peaaegu yldse ei leidu...

soovitaks teha oma topicu autode oma alla... adminid teevad su vahendajaks ning seega saad kaik ää kustutada mis sinu arvates ei kõlba sinna... lisaks sellele leidub siin ka palju asjalike tegelase kes tavaliselt kuskile erafoorumisse naljalt ära ei eksi...
Vasta
#26

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: leek
dad-ära hoia oma teadmisi vaka all ja pealegi pole sa eriti seda mbclubi foorumit ka ju külastanud,et oma teadmisi jagada.

Jah ... vat sellepärast ma ei lamisegi clubmb foorumis, et ma ei viitsi ennast igale poole REGADA ... vahel võiks ju miskit targutada ... aga milleks mulle seda vaja??? Kui inimesed teevad nii raskesti kasutatavad asjad, siis neid lihtsalt ei kasutata. Olen ise tarkvara loomise juures ja tean täpselt kust maalt läheb piir, millest alates inimene ei viitsi enam huvi tunda.

Tsitaat:ja kui pean w123foorumis ise küsima ja ise vastama siis lootuses,et keegi seda kunagi loeb
Big Grin

Seda ma nagu vihjasingi, et iseküsin-isevastan tüüpi foorumitel pole eriti mõtet.

Dad.
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
aga ma tahtmine nii suur on siis võin meie foorumi MERSU foorumi alla veel eraldi w123 foorum teha Big Grin

kas sa mõtlesid auto-motofoorumi alaliigina või sinna kus mbclub leht on?

oleks nüüd huvitatud foorumi kolimisestSmile
Vasta
#28

asi selles et
automoto yldine...
>autod
>>mesa foorum
>>> w123 foorum... nagu alaliigina
Vasta
#29

on tekkinud huvi automoto foorumi alla kolimisest!Smile

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne