K: Läbipaistev toru või voolik
#1

Tere,

Kas keegi oskab soovitada, kust võiks osta kirgast läbipaistvat plasttoru või armeerimata kummivoolikut läbimõõduga ca 20-30 mm? Värvuselt peaks olema punane või värvitu.

Oleks tarvis paarkümne sentimeetrist juppi. Arvake nüüd ära, mis ma sellest teen...

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#2

(15-05-2009, 13:05 PM)vdp Kirjutas:  Arvake nüüd ära, mis ma sellest teen...
Arvamist jätkub siin tõesti; mina näiteks mõistatan, kas peaks olema bensiinikindel või mitte.
Vasta
#3

Üks korraliku valikuga pood on näiteks Peterburi teel http://www.dunlophiflex.ee/
Vasta
#4

Mina ostsin endale läbipaistvat voolikut Angroo ehitusmaterjalide keskusest. Ostetud voolikust saab natuke aimu siit:

http://album.ee/node/19293401/50158287

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#5

(15-05-2009, 13:05 PM)vdp Kirjutas:  Tere,



Oleks tarvis paarkümne sentimeetrist juppi. Arvake nüüd ära, mis ma sellest teen...

Kahjuks ei tea küll , kuskohast sellist voolikut saab, aga kui bensiinikindel ei pea olema, siis on kasutusotstarvet ju lihtne ära arvata, sellest jupist saab ju ideaalse "küsija persepulga" valmistada, eriti nägusa saab punasestCool
Vasta
#6

Äkki on see voolik seotud mingisuguse piduritule valmistamisega, kuhu soov lede sisse panna?
Tavalist armeerimata kummivoolikut igas mõõdus võid osta kasvõi ESPAKIST Cool

vanamotopisiku ohver
Vasta
#7

Pidurituli on õige vastus, seega ei pea bensiinikindel olema, ainult välimus on oluline. Lähen esmaspäeval Espakist uurima, mida neil pakutakse. K-Rautas juba käisin, aga seal osati ainult käsi laiutada.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#8

(15-05-2009, 15:22 PM)Nobody Kirjutas:  Tavalist armeerimata kummivoolikut igas mõõdus võid osta kasvõi ESPAKIST Cool

Sealt isegi ostetud ja kasutatud neid MB diesel mootoril pihustite mustade kummivoolikute asemel . Kannatavad naftat küll kuid bensiinikohta ei oska öelda .
Vasta
#9

Teemast välja, aga bensiiniga muutuvad nad kõvaks ja enam ei paindu hiljem.

vanamotopisiku ohver
Vasta
#10

Käes!

Värvitut voolikut oli nii Espakis, Dunlop Hiflexis kui Hydroskandis, punast polnud paraku kusagil. Espaki oma oli kõige soodsam, 12-ja-midagi krooni meeter. Eks näis, kas õnnestub sellest midagi asjalikku meisterdada.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne