Isadepäev garaazis
#21

Tehtud! Tüübid veel üsna väikesed ning peenema näputöö jaoks läbematud, so enamasti laamendati niisama õues ja võõbati mänguautosid värske poriseguga. Oli päris meeleolukas seda janti garaasist vaadata.
Vasta
#22

Plaanid olid vanema pojaga suured, kuid kahjuks tsiteerides klassikuid "Juba nädal aega nii haige, et ei lasta isegi arsti ligi".
Vasta
#23

No mina läksin vast lihtsama vastupanu teed ja viisin garaazi laste juurde. Ehk teisisõnu korjasin kokku oma vanatehnikaga seotud fotod ja raamatud ja käisin koolis poja klassile ,,autoõpetuse,, tundi andmas. Rääkisime vanadest ja uutest autodest, kiiretest ja aeglastest, puukerega ja plekikattega masinatest.
Jaanus.
Vasta
#24

    Sai tehtud endale kingitus.+ 300-400 kg juppe.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#25

Mina viisin oma noorsoo isadepäeva üritusele, kus nad said sõjatehnikat käega katsuda ja sees istuda. Lisaks olid kohal päästjad, kes pakkusid peale tuletõrjeauto otsas turnimise ka võimalust ise tuld kustutada. Üllataval kombel oli kõige agaram kustutaja meie pere noorim, 3-aastane, kes rabas tuld nähes kohe kustuti ja "andis kuuma" nagu vana mees.
Vanem poiss sai Aide autokooli "üle pea" stendil autoga 2x üle kuudi käia. Noorem oli selleks veel liiga väike. Lisaks said mõlemad kokkupõrkeimitaatoril tooliga "kõmaki!" alla sõita. Arvatavasti ei küsita enam kunagi, miks turvavöö kinni peab olema. Wink

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#26

(11-11-2013, 14:35 PM)Basilio Kirjutas:  Mina viisin oma noorsoo isadepäeva üritusele, kus nad said sõjatehnikat käega katsuda ja sees istuda. Lisaks olid kohal päästjad, kes pakkusid peale tuletõrjeauto otsas turnimise ka võimalust ise tuld kustutada. Üllataval kombel oli kõige agaram kustutaja meie pere noorim, 3-aastane, kes rabas tuld nähes kohe kustuti ja "andis kuuma" nagu vana mees.
Vanem poiss sai Aide autokooli "üle pea" stendil autoga 2x üle kuudi käia. Noorem oli selleks veel liiga väike. Lisaks said mõlemad kokkupõrkeimitaatoril tooliga "kõmaki!" alla sõita. Arvatavasti ei küsita enam kunagi, miks turvavöö kinni peab olema. Wink

Sama siin, nii mu kohe 3-seks saaval plikal kui 4-l poisil oli tegemist piisavalt. Vägev üritus oli.
Vasta
#27

(10-11-2013, 21:35 PM)Jaanus Kirjutas:  No mina läksin vast lihtsama vastupanu teed ja viisin garaazi laste juurde. Ehk teisisõnu korjasin kokku oma vanatehnikaga seotud fotod ja raamatud ja käisin koolis poja klassile ,,autoõpetuse,, tundi andmas. Rääkisime vanadest ja uutest autodest, kiiretest ja aeglastest, puukerega ja plekikattega masinatest.
Jaanus.

Tõeliselt tänuväärne ettevõtmine...- respekt Smile!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne