Teema on suletud

kompressor
#1

Tervist!

Ei tea kas olen õiges kohas, ei osand seda teemat kuhugi teise foorumisse ka kirjutada. Oleks vaja õhukompressorit, mis annaks välja stabiilselt 3 atmosfäri. Tahaks selle ise ehitada, aga millest oleks kõige mõistlikum. Olen kuulnud, et on ehitatud külmkapi kompressorist, leitud sobiv raudvaat, ventiil vahele ja surverelee. Poe omad ei sobi, kuna need lärmavad jubedalt. vaiksed aga maru kallid. Samas rõhku pole ka väga suurt vaja.

Vaatasin, et siin palju tarku mehi koos, äkki aitate.

Suured tänud!
#2

krt, sa pea igas eestis leiduvas foorumis seda juba soiudRolleyes
#3

Kas kahju on?
#4

Külmkapi kompressor sobib ideaalselt.Otse manomeetri taha ühendades tuli 25 atti ära aga klambrid hakkasid susisema.Endal kasutan rehvide pumpamiseks ja paaki pole teinud.Üks miinus on ainult see et alla -10c tööle ei lähe.
#5

Suured tänud lauren. Hinnavaatluse foorumis öeldi, et kompressor pidi koos õhuga õli ka välja ajama. Kas Teie omal ajab ka?

Ma ei teinud teemat mitmesse kohta mitte sellepärast, et kiiresti mingit suvalist vastust saada, vaid selle, et erinevates foorumites on erinevad külastaja seega saab rohkem informatsiooni. Ä[/u]rge olge siis kohe nii pahatahtlikud.

Tänan
#6

Kui tahad korralikku asja siis pumba leiad http://www.aircom.ee/tooted.php?lang=1&m1=&m2=1&s1=2&s2=34&ps=6&p=201,netis tuhnides kindlasti ka teisi kohti kust leida.
#7

Ega mul polegi nii võimast asja vaja. Lihtsalt, et annaks nii satabiilselt 3 atmosfäri.
#8

(06-03-2010, 19:56 PM)xenonx Kirjutas:  Ma ei teinud teemat mitmesse kohta mitte sellepärast, et kiiresti mingit suvalist vastust saada, vaid selle, et erinevates foorumites on erinevad külastaja seega saab rohkem informatsiooni.
kirjutamine pronks, otsinupu kasutamine hõbe, lugemine kuld:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=18584

ära palun siia foorumisse rohkem kompressoriteemasid tee.

aitäh,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne