Kui palju on meie foorumis GAZ 69 ja GAZ 69A omanikke?
#21

(01-11-2017, 23:08 PM)Külahull Kirjutas:  
(01-11-2017, 13:09 PM)MeelisV Kirjutas:  Rendi konn.

...
väljapoole meie suurt, ühtset ja sõbraliku Eu peret minemiseks? Selleks, et üle piiri saada
...

Oled ilmselt viinud ennast juba kurssi kohaliku LS eripäradega jäiga lüliga pukseerimise kohta, aga ühe idapiiritaga käinu väitel olla nüüd lubatud vaid lähima remondikohani. Kuidas praegu tegelikult on?
Vasta
#22

"Lähim remondikoht" on väga laialivalguv mõiste. Kaugusest võib olla lähim näiteks Bentley esindus, kuid sinna ju ei lähe. Samuti ei kõlba ka auto kapotile kirjutatud "Servis", mis naelaga posti külge löödud ja mille põhivarustusse kuuluvad lehtvõtmed 10/12, 13/14 ja 17/19. Lisada siia kellaajalised faktorid, kohe kodus lõpneva kassi (mitte ksf), mille matustele on vähemalt ilmtingimata vaja jõuda või paremal juhul lõppema hakkava viisa.
Tegelikult ikkagi suhtumine selline nagu ise käitud. Kui näiteks lendad asulast 100´ga läbi, mingi ilma tuledeta asi järgi ja kinnipidamisel üritad vihast värisevate kätega valida saatkonna numbrit nind selle kõrvale ilmekalt  rääkides, et mida politseinikega tehakse, siis ilmselt lüüakse seaduseraamatud suht resoluutselt lahti. Pole ise sellist väga si"ta suhtumist kogenud, teinekord tuleb olla resoluutne ja mitte järgi anda, oleneb olukorrast.

Kõik Gaz 69 omanikud ilmselt pelgavad konurentsi või häbenevad oma autot või on seda tõesti palju palutud, et mõned asjad üle mõõta?
Vasta
#23

Tere , on üks 69a 57 aasta oma ja kui kellegil huvi on ka pakkuda !

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php...rhash=e94c
Vasta
#24

Sama asi oli natuke aega tagasi siin tonniga müügis. Hind natuke kerkinud ainult ja mosse esiistmed kadunud.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne