Ära anda vana vända hammasratas.+ 4 rattaraami
#1

Vanarauda ümber talu kokku ajades leidsin sellise hammasratta..Ei hakka vanarauda ära viskama,ehk tahab keegi vanakraami huviline endale...Ilma muidugi!.....Juurde leidsin veel 4 raami....Otsin veel.......

[Pilt: jalg11.jpg]

[Pilt: rattad3.jpg]
Vasta
#2

Olen väga huvitatud!

Minu vanajalgratastele kulub see väga marjaks ära. Ütle mulle selle detaili hind ja kättesaamiskoht.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Ma ju kirjutasin ,et annan ilma ära,kui juhtud Vastseliina kanti tulema kunagi ,annan ära !
Vasta
#4

Siinkohal võin veel äkki oma tagasihoidlikku panust pakkuda:
Kui saab selle ratta Võrru, siis võin omaltpoolt transportida selle Tallinna...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#5

(27-09-2010, 23:15 PM)valdo Kirjutas:  Olen väga huvitatud!

Ütle mulle selle detaili hind ja kättesaamiskoht.
Selline küsimus Lp. Valdo poolt on igati aktuaalne ja asjakohane.Eriti praegusel ajal,kus isegi tasuta andmise puhul raha küsitakse...Näiteks tean ühte härrat,kes alustab kauba tegemise puhul oma juttu,et tal on ära andmiseks.Natuke hiljem selgub,et tal on ära andmiseks ehk müügiks...
Vahest ka tasuta ära andmine ja kinkimine üsna keeruline ja vaevaline.Lihtsam kohe ära visata.Samas imetlusväärne,kui keegi ka midagi kingib või lihtsalt ära annab.Tore.
Vasta
#6

Kus see kola asub? Tartus on paar tegelast, kes kumbki endale üht meesteka raami tahaks - mina ja üks mu tuttav.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne