Probleem Dnepr MT10-ga
#21

mul oli umbes sama viga, tühikäigul enam-vähem töötas aga kui pöördeid lisada ,siis hakkas vahele jätma.Vahetasin süütepooli ja kontaktid, viga ei kadunud.Siis viisin ühe targema mehe juurde remonti ja tema avastas, et karteri tuulutustoru oli umbes, mingi õlisodi oli korgi moodustanud. Puhastas siis meister toru ära ja oligi kõik korras. Seal on vee mingi plekkseib ? mis on kuidagi vist väntvõlli otsas kinni ja mis vahepeal sulgeb selle ventilatsiooniava ja vahepeal jälle avab.Ise ei ole laiali kiskunud ja seetõttu ei oska täpselt öelda, selle seibiga oli ka mingi jama, oli vist vales asendis.
Vasta
#22

sass Kirjutas:mul oli umbes sama viga, tühikäigul enam-vähem töötas aga kui pöördeid lisada ,siis hakkas vahele jätma.Vahetasin süütepooli ja kontaktid, viga ei kadunud.Siis viisin ühe targema mehe juurde remonti ja tema avastas, et karteri tuulutustoru oli umbes, mingi õlisodi oli korgi moodustanud. Puhastas siis meister toru ära ja oligi kõik korras. Seal on vee mingi plekkseib ? mis on kuidagi vist väntvõlli otsas kinni ja mis vahepeal sulgeb selle ventilatsiooniava ja vahepeal jälle avab.Ise ei ole laiali kiskunud ja seetõttu ei oska täpselt öelda, selle seibiga oli ka mingi jama, oli vist vales asendis.
Oskad sa äkki öelda kust ma leiaksin targema mehe, kes minu masinale ka silma peale viskaks.

Estonian Chopper Forum www.estonianchopper.com
Vasta
#23

Tartumaa meestele peaks sobima Raadimoto , 5107243 Kristo
Vasta
#24

Kristo ei võta.... ühtki ratast enne 1.juunit!

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#25

seda puhkusejuttu Raadimoto kodukalt ei maksa väga tõsiselt võtta, kodukat ei ole juba 3 aastat uuendatud
Vasta
#26

sass Kirjutas:Tartumaa meestele peaks sobima Raadimoto , 5107243 Kristo
Sai seal juba käidud ennem juulit löögile ei saa.

Estonian Chopper Forum www.estonianchopper.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne