Asi on ?

(14-01-2020, 15:09 PM)näkisepp Kirjutas:  
(14-01-2020, 01:07 AM)TeeTL Kirjutas:  Sihuke tööriist. Pisut nagu saehamba painutaja moodi, aga natuke nagu keeruka ja nõrga ehitusega selle jaoks...
peaks olema plekkseppa tangid.
Paistab sedamoodi jah .Teeb topeltvaltsi ,Ja siis taotakse haamriga kokku. (2 lehte omavahel)
Vasta

Tänan. Proovin siis mõnikord sihtotstarbeliselt kasutada. Õhema pleki voltimisel võib ehk isegi toimida.
Vasta

(14-01-2020, 23:35 PM)TeeTL Kirjutas:  Tänan. Proovin siis mõnikord sihtotstarbeliselt kasutada. Õhema pleki voltimisel võib ehk isegi toimida.
Ära pigem raiska aega proovimisle, need on siiski räsamistangid, kui nad tunduvad juba sae räsamiseks õblukesed on siis täis valtsi painutada sellistega võimalik? Keerulist konstruktsiooni võib põhjendada sellega, et nad on pärit ajastust kus käsitööriistade turg oli tihe ja konkurentide patentidest möödahiilimiseks mõeldi igast nõkse välja. Kui aga tööriista lähemalt uurida näed et see on üli lihtne ja odav(ajastule mõeldes) stangsitud lehest mass tootmisesse sobiv tükk. Plekksepa töökotta sobib vaid siis kui plekialuseid vuksiga kütteks lõigata.
Vasta

(15-01-2020, 01:21 AM)pvr Kirjutas:  need on siiski räsamistangid

Julgen kahelda selles väites. Täpselt selgitada kahjuks ei oska selle ühe tasapinnalise pildi järgi, ehk lisapildid oleksid abiks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(15-01-2020, 01:38 AM)Marko Kirjutas:  Julgen kahelda selles väites. Täpselt selgitada kahjuks ei oska selle ühe tasapinnalise pildi järgi, ehk lisapildid oleksid abiks.
https://images.app.goo.gl/XHYubgz2p176mvwE8
Paremad pildid ei teeks paha või lausa videoklipp
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne