Mida tähendab sinu kasutajanimi?
#81

yldiselt mul on mu enda nimi...icc...:lol
Vasta
#82

muhk= Esimene sõna mis põhe tuli kui kasutaja nime oli vaja :bounce

edit:nüüd nagu olekski nii loodud

[Pilt: 1536.avatar]
Vasta
#83

kaks esimest tähte liignimest ja kaks eesnimest ning ongi --LUNE.Kuuga pole midagi pistmist ja nelu ei kõlanud hästiSmile
Vasta
#84

chopper - üldse mitte mootorratta ega helikopteri tähendus, lihtsalt juba aastat 7 mul küljes. kuidagi tuli. ja nii mind üleüldse teataksegi.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#85

EdR tähendab lühidalt Edelareisija. See aga juba omakorda nimest Edelaraudtee. Ma nimelt olen totaalne raudteehull(Vene päritolu raudtee muidugi)... See aga ei tähenda,et ma autosid ära pole unustanud!Wink
Vasta
#86

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: EdR
See aga juba omakorda nimest Edelaraudtee
vabandan OT pärast, aga ehk oskad siis öelda, kas ka tänapäeval (ja millal) on sellel kompaniil 1EEK/pilet kampaania? Netist ei leia...

teet,
omab palju meeldivaid mälestusi sellega seosesWink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#87

mu pärisnimi on tamar ja nii saigi ja sellepärast et mu kasutajanimed in igalpool tamar99
Vasta
#88

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: EdR
See aga juba omakorda nimest Edelaraudtee
vabandan OT pärast, aga ehk oskad siis öelda, kas ka tänapäeval (ja millal) on sellel kompaniil 1EEK/pilet kampaania? Netist ei leia...

teet,
omab palju meeldivaid mälestusi sellega seosesWink
Selle 1EEK-u piletikampaania toimus 15.,16. ja 17. Veebruaril 2000.aastal. Praeguse info kohaselt pole vist enam Edelal sellist kampaaniat plaanis. Aga võibolla kunagi ehk...?Smile
Vasta
#89

uglyant = inetu sipelgas

anti tegelikult nimeks ja kui jumal oli meestele \"ilu\" andmas jäin hiljaks, sest see pagana Opel ei läind jälle käima nii, et uba täiega sees!!!!
Vasta
#90

94-jas nime tähendus tuleb siis mult. Kasutajanime tegemise põhjus oli minu meelest kodanik Kadari leitud sapaka kere pärast mille spidol oli ees 2km, siis ei tulnud siia foorumisse oma aasta vist ja kui tuli minu 2 postitus ei mäletand eelmisest kasutajast enam miskit, ja tahtsin uue teha pikka aega ei tulnd miskit pähe, aga siis nime teine osa tuli seoses sellega ,et tol ajal andis mu sõber oma Rune kasutaja Jackpower (sel hea kõla)mulle ja kuna jack ei sobind eriti mu arust siinsesse keskonda ,siis nime esimene osa tuli mosse ,sest et tol ajal ajasin elu hinnaga taga üht romu 408E Deluxi mis enne minu perekonnas piisavalt suurt sõnaõigust emexi rändas ja sest ajas kiindumus mossedesse ,kuid kui aus olla on nendega kokkupuude aint niipalju ,et olen ühes kastikas sees istund ja riiulil 25 erinevat mosse mudelit.
Vasta
#91

Sai pandud lihtsalt 2 ssi.Meeldivad ja huvitavad kitsarööpalised raudteed ,vanad bussid ,trollid trammid ja LKW mis siinmail ringi liikunud on (iluasad säütsud ka).PETSS ehk Peeter.
Vasta
#92

pkuldsaar on lühend Priit Kuldsaarest. Hea lihtne kasutada ja meelde jääb ka.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#93

õige nimi on Marek, et logimisel vähem kirjutamis tegin lühendi - mrk.
Vasta
#94

et siis minu tööga (ühe uue ravimiga) tihedalt seotud kasutajanimi. Lihtsalt tobedalt kõlav natuke...
ja ei ole naise nimest tuletatud Smile

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#95

Olen kasutanud seda kasutajanime juba 9 aastat netis kolades. Alul olin üsna suur poliitika huviline ja tegin kõva kriitikat, kus andis teha ja olin selge eesti patrioot...Nüid lihtsalt jäänd teine...Vähemalt Eesti kultuuriline hõnguke küljes veitsa.Smile

Just a man!
Vasta
#96

Minu õige nimi sellest ja siis mulle pandi selline hüüdnimi Siller.
Vasta
#97

werewolf= libahunt,olime koolis just samanimelise näidendiga (vms) tegelenud ja kui tuli aeg kasutajanime valida siis ei tulnud midagi muud pähe...Inglise keeles selle pärast et kergemini meelde jääks...
+
0 oli väikseim arv mis meelde tuli...

Zaz 965AE 1966.a.
Vasta
#98

lible= hüüdnimi perekonnanimest, milleks on Liblik, ei ole mingit pistmist kevade Liblega

\"cogito ergo sum\"- mõtlen järelikult olen olemas
Vasta
#99

Ühel ilusal talve päeval kaks aastat tagasi lõin EST-ING sõnaraamatu lahti ja hakkasin siis lappama. Küll leidsin igasugu nimesid, kuid see tundus kõige sobivam olevat.
Sellest siis ka nimi ja MSN aadress.
Vasta

cyc-lühend sõnast cycle ja kuna ma nendega siis...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne