Mida tähendab sinu kasutajanimi?

Oli vaja kunagi ameerikamaale mingisse netti ennast kasutajaks logida, oh häda, neil seal potsataja juba olemas. Lisasin suvalise numbri ja nii ta läks.
Vasta

Mart nagu Mart ikka, need nullid tulid koos minu e-posti adressiga.
Smile
Vasta

Ülikooli sõbrad kirjutasid selle kokku mu perkonna nime esimesest kolmest ja esimesest kahest tähest mingil sünnipäevapeol. Eks ta narrimiseks vast sai, sest ei võtt ma seal, ega ka hiljem tilkagi. Amet selline - karsklane.
Vasta

Kunagi ammu, kui sai M-iliste perekonnaga tutvust tehtud ja ühe Uraliga mööda hangesid ringi turnitud, siis üks taat lihtsalt poetas mokaotsast, et raudsed mehed, kes keset talve tsikliga sõidavad.
Juhtumisi oli see varsti peale seda kui ma enda jaoks interneti avastasin, esimene kasutajanimi ja mailiaadress ei lasknud ennast kaua oodata, nii ma nüüd olengi igal pool (steel-teras, sest iron ei tundunud sobivat; rider- sõitja, ratsanik) sellenimeline.
Vasta

kunagi sai meili aadress tehtud ja sii ei osanud midagi kasutajaks panna . panin oma perekonna nime KÄRP, aga kuna täpitähti ei tunnistata, siis tuli ä asemel 2 ehk k2rp. ja see oli kuidagi igav ja siis tuli man lõppu, ja saigi kokku k2rpman (y)

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta

Oma eesnimi ikkaSmile
Vasta

eks ikka huvi teatud masina vastu.
69 olemas ja liigub 67b ämber ja number ka olemas aga palju tööd veel liikumiseni. tegel otsin ka mõnda gaz 24 või 21 millega võiks ka näit vihmasel ilmaga ja nats kodunt kaugemale liikudagi.
Kunagi sai otsity ka M72 kuid jah eks need viinamarjad ole hapud kuigi ka 20pole halb valik.
kuigi ega gaz 456 ka muidugi liiast pole ainult kus ja mille eest see on ikka see põhi küsimus
Vasta

Vend pani mu MT-11le sellise nime,Dnepr tegelikult ongi paras iseloomuga eluk,noojaa,z lõpus-pizikene vihje ZZtop`ile.Hea garaazis vaim ärksana hoida.
Vasta

noo minu nimi on pärit sellest et kunagi sai kuskilt peol viina joodud või mis iganes seal toimus....siis hakati jagama mingeid hüüd nimesi seal ja mulle lihtsalt anti hüüdnimi vend....ja peale seda ma kasutangi seda......
Vasta

Sai kunagi tehtud suvaline meiliaadress ja selle järgi sai selline kasutajanimi võetud.
Vasta

Minu hüüdnimi paag tuleb sõnast pugu millega mind rohkem teatakse.Pugu siis linnusiseorgan.Nii hüütakse juba 7 aastat!!!
Vasta

Marx- hüüdnimi. Aga kuna netiavarusets neid palju ringi hulkumas siis lisasin kx juurde.
Vasta

must1.......loe inglise keeles. (tõlkena \"pean võitma\")
seotud perekonnanimega
Vasta

Tekkis kord jällegi vajadus end kusagile netis registreerida.
Varem olin korduvalt oma kõikvõimalikke kasutajanimesid ära unustanud, kuna ei kasutanud neid piisavalt sagedasti.
Otsustasin siis, et panen midagi sellist mida ma kindlasti ära ei unustaks. Olin tol hetkel just hiljuti ostnud dolby digital kodukino ning digital nimi oli ilmselt hõivatud, siis pressisingi sellise kaks-ja-pool lühendit kokku.
Praeguseks kasutan seda nime mitmes foorumis ja ka selline mailiaadress on täiesti olemas.

Connecting technologies
Vasta

Matemaatiline termin või siis Akvaariumi kala Smile
Vasta

Enda nime lühend,aga see oli juba olemas siis saigi pandud 36 lõppu.


Märt
Vasta

jeraz-endal kodus selline riistapuu 91a.mudel.
Vasta

Minu eesnimi on Silver siis sellest ka tuletatud kuulsa piraadi nimi Silverykssilm
Vasta

Tegelen autoalase informatsiooni kogumise ja süstematiseerimisega, seega siis koguja (erinevalt suuremast osast siinsetest olijatest, kes tegelevad reaalse tööga, seega on tegijad). Huvi vanatehnika ja autoajaloo vastu on suur, kuid siiani pole käsi õliseks (ega roosteseks) teinud. Olen jätnud selle töö ikka nendele, kelllel see paremini välja tuleb.
Pikemalt kirjutas minu tegemistest Eesti Autobild 2004 a. septembri portreeloos. Aastavahetusel vahetasin töökohta ja nüüd on hobi jaoks aega väga väheks jäänud. Sellest on muidugi tuline kahju.
Vasta

Sai tuletatud, nagu selles Carmeni ja Õllek***ga anektoodis, põhimõtte pärast sai mõned eestikeele tähed ka sisse pandud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne