Mida tähendab sinu kasutajanimi?

Kogemata läks kahemõtteliseks, ärge sellest nii aru saage, et ma teatud seksuaalvähemuse esindaja oleks, lihtsalt sõnale ,,künni\" (viitab huvile vanade linttraktorite vastu) tuli midagi lõppu aretada Smile.
Vasta

eks see nimi näita mis huvi villis 1- kes teab palju neid villise huvilisi veel olla võib - mul õnnestus see esimene reserveerida
Vasta

Arvan ,et minu oma on kaa arusaadav....Need minu nime initsiaalid.
Vasta

Eesnimi: Priit
Perekonnanimi: Peljo

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta

Mnjah. Kunagi kiiresti lambist võetud nimi see Kadjakas, a hakkas meeldima ja külge. Kusjuures eile helistas üks vend ja küsis, et kas kadjakaga saaks rääkida.
Vasta

speedsta- ühe ussikese nimi arvutimängust Worms Smile
Vasta

Täiesti lambist sai võetud selline kasutajanimi. Hea lühike, lihtne ja meeldejääv nimi, ma arvan.
Vasta

Remus on külge jäänud sellest ajast kui sai ise autodele SPORTToungue sumpse tehaBig Grin
Vasta


Metronome - see on üks selline riistapuu, mis koguaeg ühes rütmis tiksub Big Grin

muusika ja tiksumise huviline.
Vasta

lemmikmootorratas kawasaki zx6r
Vasta

X - Euroopa, T - Nõukogude Liit, A - Volga Autotehas
(U. Soodla ja K. Vainola 1984.a raamatust "Sõiduauto "Žiguli")
Valitud sai seoses huviga VAZ-tüüpi ning ka igasugu muude rataste ja mootoriga objektide tehasetähiste / VIN-koodide vastu.

Sellega ja sellega seda nime ei seosta.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta

siuke kala on nagu koger, üks sõber ülikoolis hakkas mind nii kutsuma, aga c- ga tundus nagu edevam, nüüd olen Coger juba oma 8 aastat ning ka vanimad sõbrad ei mäleta mu pärisnime, naine vahest kutsub veel õigestSmile

enda nimega- Kristo suurt seost poleSmile
Vasta

mina olen siis pisipunk- nagu hakati mind kutsuma mingi 6 aastat tagasi tänu suht väiksele kasvule ja harjale peas. täielikult oli pisipunk pohhui (lühendatult p.p.), aga foorumites läheks liiga pikaks ja ebamugavaks...
Vasta

pisipunk Kirjutas:mina olen siis pisipunk- nagu hakati mind kutsuma mingi 6 aastat tagasi tänu suht väiksele kasvule ja harjale peas. täielikult oli pisipunk pohhui (lühendatult p.p.), aga foorumites läheks liiga pikaks ja ebamugavaks...
Muhu Bändi(Maleva ennem oli Imp) trummar on ka P.P ehk pool pohhui !
Vasta

slayer87 Kirjutas:Muhu Bändi(Maleva ennem oli Imp) trummar on ka P.P ehk pool pohhui !

millas see Imp Malevaks juba muutus?? aga need tüübid (ja Triinu) on muidu lahedadSmile (sorri, et OT...)
Vasta

EdR - lühendatult Edelareisija. Nimi pärineb minu raudteehuvist. Nimelt meeldib rongiga sõita ja seda Edelaraudtee diiselrongiga ning just Edelaraudtee enda,Tallinn-Viljandi ja Pärnu,suundadel. Käin neid vahest oma lõbuks "triikimas" ja seda juba 6 aastat.
Edelareisija nime mõtlesin välja veel enne kui internetti tulin,üle kolme aasta tagasi ja see nimi sobib mulle nagu rusikas silmaauku!

Mind on hakatud juba uue nimega nimetama - Edel.

tervitustega
Renno Jeerland

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

pisipunk Kirjutas:
slayer87 Kirjutas:Muhu Bändi(Maleva ennem oli Imp) trummar on ka P.P ehk pool pohhui !

millas see Imp Malevaks juba muutus?? aga need tüübid (ja Triinu) on muidu lahedadSmile (sorri, et OT...)
3.veebruaril 2006.
Vasta

Arvasin, et olen sel teemal juba kirjutanud, kuid vist eksisin.
Ligi 10 aastat kandsin selleteemalist mundrit ameti tõttu kuni tänapäeval eksisteeriva politsei hingekirjas olles arvas minu uus ülemus, et mul on liialt "pikad lõuad" ja võin talle tülinaks olla.Eks teate isegi, et siis antakse "kinga". Seda tehti küll mõistu ja suure ringiga, sest otse ei julgenud ta seda välja öelda, aga vasta tuult pissimisega teate isegi mis juhtub.
Vasta

EdR Kirjutas:EdR - lühendatult Edelareisija. Nimi pärineb minu raudteehuvist. Nimelt meeldib rongiga sõita ja seda Edelaraudtee diiselrongiga ning just Edelaraudtee enda,Tallinn-Viljandi ja Pärnu,suundadel. Käin neid vahest oma lõbuks "triikimas" ja seda juba 6 aastat.
Edelareisija nime mõtlesin välja veel enne kui internetti tulin,üle kolme aasta tagasi ja see nimi sobib mulle nagu rusikas silmaauku!

Mind on hakatud juba uue nimega nimetama - Edel.

tervitustega
Renno Jeerland
Oled oma nime siia juba lahti seletanud varemaltWink
Vasta

Minu auto neljas nimi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne