Võrride võidusõit
#81

kas mopeedidele ka on plaanis teil sel aastal võistlus teha(mõtlen suvel)
Vasta
#82

kui ilmutakse välja ikka riga-17S mootoriga või mõne vana kardifriigi mootoriga, on 95%-l tahtmine kadunud. lisaks ohutuse jama, sest kiirused klassi võrra kangemad. see minu arvamus.


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ktm530
ma küll seda ei arva,et ainult võrridega peaks võistluse korraldama,sest et minu arvates pole võrridega mingit pinget sellel võistlusel see oleks siis juba samasugune nagu ratastega sõitmine ja mis puudutab võrdsust siis see on iga ühe oma asi palju ta oma 50cc -ga vaeva on näinud.
Vasta
#83

....see pole kyll mingi jutt et kiirused suureks ja mis veel...järelikult tuleb rada tehnilisem teha ja kogu lugu.....ning ega enne teada saa palju neid \"megamasinaid\" tuleb kui keegi selle yrituse ära korraldab. On ju alati võimalik sõita kontrollaegu ja selle järgi klassid teha vms.
Vasta
#84

Jätke järgi... kui on võrride võidusõit, siis on võrride võidusõit!
Ega keegi ei ole kohustatud osalema... ja kellegi väide, et mul ei ole võrri aga on vot niivingemopeed ja teeks siis võistlused ikka sellega... võite edaspidi endale hoida. Kes tahab, see ehitab endale sellise masina nagu on tehnilistes tingimustes ette nähtud ja kellele see ei meeldi ärgu osalegu... alati on ju hea vinguda ja oma oskamatust masinat teha peita selle taha, et need on ikka nii lahjad ja nendega ei ole üldse mõtet jne... lihtsalt viinamarjad on hapud.

Kas te näiteks mosseliigas käite kah kauplemas, et miks ikka ei tohi ladaga sõita?
Vasta
#85

kas sellisega kah võib tulla?
ma ei tea millega tulla mul neid masinaid palju
[Pilt: 0080720716e990.jpg]
Vasta
#86

või hoopis sellisegaBig Grin liigub hästi...
või võtta gauja mis liigub ka ilusti...
[Pilt: 008072059848ee.jpg]
Vasta
#87

ma saan aru, et tore on eputada aga neid pilte ei oleks siia küll mõtet panna olnud ... aga palun tule millisega tahad.

P.S võistluste tehnilised tingimused on kolinud aadressile www.hot.ee/vorr
Vasta
#88

no tü_a küll ikka leidub aretisi.
Endal oli vahepeal plaan midagi korralikku teha - Delta raami peale D8 mootor, sellise ringraja kujuga ja hästi kerge...aga siis mõtlesin, et raha on ka mujale vaja...
Vasta
#89

mul on selline küsimus et kas keegi saaks tehnilised tingimused panna ylese mõnes teises failiformaadis näiteks .rtf kuna minu arvuti otsustas väikse streigi ette võtta ja pdf ei avane enam Sad kui keegi oleks nii kena

ps kunas see võistlus toimuski
Vasta
#90

Tänase seisuga on 16 registreerunut!
Vasta
#91

juba on seis 22 võistlejat!
Vasta
#92

on juba naisi ka!
Vasta
#93

ei tea kas kiiver on kohustuslik ja kas nr. võib näiteks seljapeal olla mitte rattaenda?
Vasta
#94

Loomulikult on kiiver kohustuslik! Parem on, kui numbrikoht on ratta küljes - kui kõigil on sama koha peal, siis see lihtsustab ringilugejate tööd.

Sai siis eile koos samueliga käidud rada üle proovimas. Kõik tundub OK olevat. Alates tänasest kuni reedeni on rada hooldetöödeks (rajakatte parendus) suletud.
Vabatreeninguteks avatud on alates reede õhtust. Rada suletakse laupäeval 30min enne esimest starti.
Vasta
#95

millal siis esimene võsitlus toimub ja kus täpselt, ette tänades martti
Vasta
#96

Kindlasti on sulle see abiks Smile

http://www.hot.ee/oldmoped/voidusoit.pdf

Martti Kirjutas:millal siis esimene võsitlus toimub ja kus täpselt, ette tänades martti
Vasta
#97

Martti Kirjutas:millal siis esimene võsitlus toimub ja kus täpselt, ette tänades martti

kogu info on siinsamas foorumis täielikult olemas! Aga kui sa pole tähele pannud siis vaata www.hot.ee/vorr


Vasta
#98

kahjuks on see nädalavahetus juba hõivatud, aga hakkan suvel endale veel ühte võrri ehitama, oleks huvitatud ka võrride ümber eesti sõidust kui see kunagi toimuma saab.
Vasta
#99

Kas keegi Keilast ka sinnapoole liigub? Kui nii, siis äkki saaks ka mind peale võtta?
Vasta

Kas tegemist selle Rahula külaga mis asub enamvähem saku ja Saue vahel?
Kas viidad on kuskilt maalt väljas?
Ei tahaks eriti orienteeruda, võibolla paneb keski üles shortcuti.

Kas registreerimise kuupäev on paigas nagu raudpolt või on erijuhtudel võimalik ka kohale tulla, registreeruda ning võistelda?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne