Radiaator
#1

Paluks abi tuvastamisel

http://1.bp.blogspot.com/-ztqcmqYMNgY/T6...CF1949.JPG

http://2.bp.blogspot.com/-3UfOA86UamQ/T6...CF1964.JPG
Vasta
#2

Tundub,et neil piltidel on veel selle auto osasid. Kas pole mingid tulekopsikud vasakul üleval,esimesel fotol.
Tuleks siis "kahtlased" jupid igaks juhuks vanarauakoormast kaugemale tõsta...Wink
Vasta
#3

Mina edastasin vaid pilte. Uurisin asja ja sain teada, et kõik on kahjuks juba rauda rännanudSad
Vasta
#4

(17-05-2012, 23:59 PM)zazmees Kirjutas:  Mina edastasin vaid pilte. Uurisin asja ja sain teada, et kõik on kahjuks juba rauda rännanudSad

No siis nüüd oleks äraviskajal eriti tore kuulda,et tegu üliharuldase ja kalli radikaga.Big Grin
Vasta
#5

(18-05-2012, 09:00 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(17-05-2012, 23:59 PM)zazmees Kirjutas:  Mina edastasin vaid pilte. Uurisin asja ja sain teada, et kõik on kahjuks juba rauda rännanudSad

No siis nüüd oleks äraviskajal eriti tore kuulda,et tegu üliharuldase ja kalli radikaga.Big Grin

Millegipärast just arvangi,et seda ta on...
Vasta
#6

Seda nimetatakse koolirahaks. Teadmiste eest peab elus maksma, küsimus on hinnas.
Õnneks on kokkuostu töötajad vahel teravama taibuga ja tõstavad teinekord asju kõrvale kui on näha et väärtust võib olla rohkem kui kilohind.
Vasta
#7

(18-05-2012, 12:05 PM)heiki Kirjutas:  Seda nimetatakse koolirahaks. Teadmiste eest peab elus maksma, küsimus on hinnas.

Selles on iva. Tegelt on häda selles,et noorem põlvkond ja ka juba ka vanem ei tea ööd ega mütsi,mis asjad kärusse lendavad. Ja teha pole kahjuks midagi. Nähakse ainult kilosid. Õnn on,kui mõni vahest huvigi tunneb ja küsib teistelt,et mis üks asi on.

Vasta
#8

Jahh Tom, iva siin on. Aga!
Aga on selles, et kui rauapunktid oleks tõesti sellised kohad, kus ülepäeva käib üliharuldast kraami läbi, oleks ilmselt kõik rauahaiged juba seal tööl... lisaks põhipalgale saaks pmst kõik vajaliku ära viia (kilo-kilo vastu)...

Jahh - on märgutatud küll, et võiks ju sellise pädeva isiku rauapuntki tööle võtta jne jne... Kes maksab palga sellisele pädevale isikule, kes kõiki väärisdetaile tunneb...

Võite mind sõimata nüüd kapitalistiks - aga palun. Olen endiselt seda meelt - et kommunismi mõte (võtame siis rauaplatsi seisukohalt), et keegi otsib tükikest ja see teine keegi tõstab selle välja, on hea, aga see EI tööta...

Tamps@tuleb.kunagi.toomasejuurde.mansettidejärgi.ee

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#9

(19-05-2012, 03:00 AM)Tambets Kirjutas:  Jahh Tom, iva siin on. Aga!
Aga on selles, et kui rauapunktid oleks tõesti sellised kohad, kus ülepäeva käib üliharuldast kraami läbi, oleks ilmselt kõik rauahaiged juba seal tööl... lisaks põhipalgale saaks pmst kõik vajaliku ära viia (kilo-kilo vastu)...

Jahh - on märgutatud küll, et võiks ju sellise pädeva isiku rauapuntki tööle võtta jne jne... Kes maksab palga sellisele pädevale isikule, kes kõiki väärisdetaile tunneb...

Võite mind sõimata nüüd kapitalistiks - aga palun. Olen endiselt seda meelt - et kommunismi mõte (võtame siis rauaplatsi seisukohalt), et keegi otsib tükikest ja see teine keegi tõstab selle välja, on hea, aga see EI tööta...

Tamps@tuleb.kunagi.toomasejuurde.mansettidejärgi.ee

Läheks ka ise platsile tööle,kuid kahjuks tuleks mul teha seal platsil tööd ja kujutage ise ette olukorda,kui olen seal firmas kauba vastavõtja,juhataja või kas või kopajuht. Viimasel juhul siis nätsutaksin kõik haruldase kraami ära....Big Grin Kauba vastavõtjana ja paberite vormistajana poleks aega kontorist välja tullagi....nii et ei näe ma midagi,mis haruldane.... Võibolla mingi keevitaja ametit pidava mehena oleks mul aega kolis tuhnida......Nii et ei saa ikka firmas töötada ja samal ajal tegeleda muude asjadega. Vähemalt korralikus firmas sellist töölist ei sallita,kes koguaeg hunnikutes sobrab ja vajalikku kraami oma autosse tirib...Big Grin
Kapitalist ka inimene.......

TALUPOEG TALUJA@ kas zaz-i sumps.alles.veel.ee
Vasta
#10

tervist kah,ega kuusakoskiski käib kontori poolt kampaaniate viisi see kui midagi on aia äärde tõstetud on käsk koppamehel see krõmsuga suurde hunnikusse lennutada ja ega vastuvõtjadki julge eriti midagi kõrvale tõsta,nende ülesanne on siiski tööd teha st.tegelda metalli vastuvõtuga,kõigile on siiski töökoht leiva näol armas,nii et kui ma vahest siin kuulutan et hunniku ääres põnev asi siis tuleb ka poti pealne toiming pooleli jätta ja kohe tormata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne