Film: "Kuidas elad Eesti piir" 199X
#1

Teretus!

Jällegi pöördun ühe vana huvipakkuva looga siinsete intelligentide poole:

Nimelt olla 90ndate alguses vändatud Eesti-Soome koostöös pealkirjas toodud film.
Mulle pakub film huvi, kuna väidetavalt seal olla näha paljusid mulle tuttavaid inimesi.

Kust võiks antud filmi leida - kasvõi niipalju, et saaks korra näha?

Koogel-moogel ei tunnista üldse sellist asja... Samuti pole filmi pealkirjas ka 100% kindel - see vaid suusõnaliselt kuuldud... Olen lasknud mõnel rohkem arvutiga sinapeal oleval inimesel ka otsida, kuid siiani tulutult...

T.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#2

(11-12-2012, 23:55 PM)Tambets Kirjutas:  Teretus!

Jällegi pöördun ühe vana huvipakkuva looga siinsete intelligentide poole:

Nimelt olla 90ndate alguses vändatud Eesti-Soome koostöös pealkirjas toodud film.
Mulle pakub film huvi, kuna väidetavalt seal olla näha paljusid mulle tuttavaid inimesi.

Kust võiks antud filmi leida - kasvõi niipalju, et saaks korra näha?

Koogel-moogel ei tunnista üldse sellist asja... Samuti pole filmi pealkirjas ka 100% kindel - see vaid suusõnaliselt kuuldud... Olen lasknud mõnel rohkem arvutiga sinapeal oleval inimesel ka otsida, kuid siiani tulutult...

T.

http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_filmide_loend
No seal ka pole aga see ei pruugi täielik olla. Võibolla ei jõudnud see film üldse valmis. Mingil põhjusel loobuti, kas raha vähe või ideoloogiliselt vale.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Aga ehk on pealkiri teine???
Vasta
#4

Sama mure, mis teemaalgatajal, filmideks "Puud olid" ja "Saja aasta pärast mais". kus-mis-kuidas ?

Turbonegro
Vasta
#5

Kas filmiarhiiv ei paku analoogseid vasteid?
Vasta
#6

Läheneks asjale samm haaval ja prooviks kõigepealt tuvastada filmi täpse nime. "Kuidas elad.." võis ju olla ainult tööpealkiri.
Kas äkki on tegemist selle filmiga või hoopis sellega?
Ette rutates pean küll märkima, et need kaks ei ole (vist) netis saadaval.
Vasta
#7

Tere.
Täna meedijas reklaamitakse seda kohta www.efis.ee päris kövasti,äkki on abiks.
Ise ei ole veel sinna aega olnud piiluda.
A.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne