Turbo remont
#1

Tere
sooviks teada saada ,et kus kohas Eestis oleks köige mötekam ja ka soodsam lasta turbot remontida/taastada.
Masinaks siis vw passat 1.9tdi 1996 nimelt hakkas imelikku huilgavat äält tegeme ja siis kui hakkasin vaatama et mis toimub siis turbiini völl loksub küllaltki palju et peaks nagu laskam ära remontida aga kus ja kellel vot see on küsimus?
Ehk on kellelgi kogemusi antud teemaga.

k 750, Yamaha xt350 ja vw Passat
Vasta
#2

Tallinnas www.turbo.ee
Vasta
#3

Kuna jutt on soodsamast remondist siis mingi kulumise piirini saan mina aidata.See tähendab et turbiinilabad ei tohi olla puutunud korpusesse.Mis omakorda tähendab et tasakaal ei ole rikutud.
Kvaliteetset remonti saab üle lahe Soomes.Turbo.ees maksimaalne kasum odavate (hiina) juppidega.
Vasta
#4

(04-01-2013, 12:13 PM)_rein_ Kirjutas:  ... saan mina aidata...
räägi lähemalt. minu igapäevaliikurist trabant on juba reipalt 15 ringi ümber maakera sõitnud ja ähmaselt olen hakanud tundma, et tõsisel vajutamisel hakkab õhku väheks jääma. arvatavasti on puhur lihtsalt vanadusest hõredaks kulunud ja tahaks värskemat propellerit sisse saada. kas oleks sinu business?
Vasta
#5

Tartus isand Kruuv.
http://www.16366.ee/d/11069137/Hando-Kruuv-FIE

Vanem härra küll, ei tea kas enam teeb. Jo Tartu mehed teavad paremini.

loll on loll olla.
Vasta
#6

Tallinnas abiks mees nimega Jaak Kuul. Vaieldamatu korüfee sellel alal. hot.ee/kuulsport 5033993, 6090893

Aga karta on, et turbo remont odav lõbu ei ole. Eriti kui lõtkud juba piirsuurustest üle läinud... Huilgamine näib viitavat sellele, et turbo labad käisid vastu turbo korpust....

Soodne remont on selles maailmas selline kondoomi pesemise tüüpi asi.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Hinnanguid turbo remondist olen lugenud seinast seina.
Kuna mul on õnnestunud ühe masina peal ca 30kkm peal ära hävitada (ok, esimene siis, kui olin autoga saanud sõita vaid 100 km) 2 turbot, siis olen teemaga natuke kokku puutunud.
Turbo.ee pakub minu teada vaid uusi (mis tootja - teadmata) turbosid. Remonti nad minu teada ei paku. Pole mult isegi kordagi küsitud vana turbot näha (olgugi, et viimase vahetasin välja vaid liigsuure lõtku tõttu, mitte, et midagi oleks purunenud vms)...

Remondi suurim miinus olla jahh just see, et puudub tasakaalustuspink - kas seda on vaja ka siis, kui labad pole korpuses käinud - ei tea. Puhtfüüsiliselt usun, et on. Puksid peaks ju siiski välja vahetama, ja siis läheb tasakaal paigast.

Väidetavalt (suvalisest foorumis pärinev info) on hr. Kuulil pink olemas. Väidetavalt (suvaline foorum) aga jällegi pole.

Mina läksin siis juba teist korda kasutatud turbo peale, mille seekord kiitis heaks turbotamisega tegelev spetsialist. Õli on sees vastav ja rõhud jms korras. Eks näis mis saab...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#8

tänud köigile abistava info eest ja ehk on sellest infost ka teistele abi.
Minul isiklikult önnestus söbra kaudu saada ühendus Jaan Kuuliga (vb Jaak Kuuli isa vöi midad sellst kes teab ). Söbra ja ta isa jutu järgi pidada olema ühe eesti parima spetsialistiga ja pidada olemas olema ka tasakaalu pink. Ehk kui järgmine nädal rahad tulevad saab turbo maha vötta ja sinna viia ja kui asja saab siis ka kirjutan mis tehti ja palju maksis. Hetkel tänud info eest.

k 750, Yamaha xt350 ja vw Passat
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne