Diiselmootor M2141-le
#21

(23-08-2013, 08:28 AM)martinjev Kirjutas:  ... kuid kindlasti mitte kellegi arvamusest a'la EI TASU, TEE OLEMASOLEV KORDA vms...
Siis ei tasu sul ka rääkida sellest, et originaal mootor ei tööta.
Küsimus ongi just tegija tasemes. Kui sa ei suuda korda saada vana mootorit, siis puuduvad sul ka oskused masina ümbertegemiseks.
Aga edu töös ja isiklikus elus.
Vasta
#22

(23-08-2013, 08:28 AM)martinjev Kirjutas:  Härrased! Minu küsimus oli kuidas panna ühe mootori sidurikoda teise mootori käigukastiga kokku nii et need tsentrisse saavad ja kompott tööle hakkab.
Abiks on ka info muudest lisanduvatest takistustest, kuid kindlasti mitte kellegi arvamusest a'la EI TASU, TEE OLEMASOLEV KORDA vms.

Tasuvusepoolest ei tasuks vist enamvähem ükski selline tegevus äraSmile

Kas ma lugesin nüüd õieti ridade vahelt välja, et plaan on kaks käigu kasti oma vahel ristata? Täpsustades - et lõikad vanal kastil siduri koja maha, uuel ka, ja keevitad vana koja uuele külge.

Seda saab teha - olen isegi praktiseerinud seda - aga täpsus peab olema vähemalt sajandik, kuid parem on kui on tuhandik täpsusega kast tsentris. Vastasel juhul hakkavad asjad pooma üksteist ja sidur ei lahuta normaalselt. Enda kogemus Cool

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#23

(22-08-2013, 22:04 PM)martinjev Kirjutas:  Kastivõlli pikkus on jah probleem.

Ei ma pole mosse fänn Big Grin
Ei ma pole fordi diisli fänn Big Grin

Lihtsalt on olemas üks ja on olemas teine ja aegajalt on olemas ka aeg tegelemiseks.
2141 on maal igati hea aparaat. Kõigesuurem perverssus temal on aga mootor mis on jõuetu, ei käi, ja kui vahel käib siis võib arvestada et kohevarsti ta jälle ei käi. Smile

selle antud liikuri , autoks ei paendu keel seda nimetama ,on just mootor ainus enamvähem asi , nii mosse kui lada varjandis, muuon ikka total okse. minusilmis pisut mõttetu üritus. kindlasti on võimalik üleliigset energiat kuidagi arukamalt maandada.
Vasta
#24

(23-08-2013, 16:25 PM)iceman Kirjutas:  
(22-08-2013, 22:04 PM)martinjev Kirjutas:  Kastivõlli pikkus on jah probleem.

Ei ma pole mosse fänn Big Grin
Ei ma pole fordi diisli fänn Big Grin

Lihtsalt on olemas üks ja on olemas teine ja aegajalt on olemas ka aeg tegelemiseks.
2141 on maal igati hea aparaat. Kõigesuurem perverssus temal on aga mootor mis on jõuetu, ei käi, ja kui vahel käib siis võib arvestada et kohevarsti ta jälle ei käi. Smile

selle antud liikuri , autoks ei paendu keel seda nimetama ,on just mootor ainus enamvähem asi , nii mosse kui lada varjandis, muuon ikka total okse. minusilmis pisut mõttetu üritus. kindlasti on võimalik üleliigset energiat kuidagi arukamalt maandada.

Iceman võiks oma mõttetute postituste peale kuluva energia hoopiski teema lugemisele suunata.
Vasta
#25

Kõik vene autod Nato standardile! Igaljuhul diisel peale! Edu ehitamisel!
Endal sama mõte aga pisut vanemale mudelile....
Vasta
#26

Kas polnud mitte nii, et tolle 2141(Aleko) doonoriks oli Talbot Simca, mis valiti aastal 1975(?) Euroopa Aasta Autoks?
Vasta
#27

Kas see eeskuju mitte Simca 1307 polnud?
Vasta
#28

(24-08-2013, 16:19 PM)v301060 Kirjutas:  Kas polnud mitte nii, et tolle 2141(Aleko) doonoriks oli Talbot Simca, mis valiti aastal 1975(?) Euroopa Aasta Autoks?
Ja siis. Simka ajalugu ei muuda mosset paremaks ega sitemaks.
Mul tekkis hoopis küsimus, kelle pealt venelased kalasnikovi maha viksisid.
Vasta
#29

See on üks vingemaid küsimusi, mis aegade algusest esitatud on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#30

To Motamees. Võrdle korra STG 44`ga ja lisaks see, et Hugo. S. veetis mitu aastat sõjavangi? konsultandina? Venemaal. Järelmina sündis AK 47. Ja 2141 on õnnetu näoga, hästiroostetav kuut küll.
Vasta
#31

Kurat, tahtsin tarka panna, aga läksin alt. Sad Mõtlesin, et vähemasti see asi on venelaste välja mõeldud ja keegi ei saa ütelda, et miskit doonori pealt kupitud.
Kui juba OTks läks siis küsin, kelle pealt bufaika maha viksiti? ...ja joptvaju mat?
Vasta
#32

Puhvaika eest punkte ei saa.
OT lõpp
Aga mossele diiselmootori sobitamisest: keegi siin eelpool kirjutas täpsusklassist. Sellest peaks lähtuma, ei ole nali. Ja kui joppab, saab originaal sisendvõllile uued nuudid lõigata.
Käidud tee, aga praegu vast ületab sobitamise hind mosse hinna mitmekordsalt. Kui aega ja vahendeid piisavalt siis miks mitte?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#33

(24-08-2013, 21:32 PM)motamees Kirjutas:  Kui juba OTks läks siis küsin, kelle pealt bufaika maha viksiti? ...ja joptvaju mat?

Kas mitte polnud bufaika Jaapanlaste leiutis ja need ropud sõnad tulid mingil ajal mongolite abil......
Vasta
#34

Kas mitte tiblade oma leiutised polnud kolme jalaga taburet ja auk baranka sees?Smile Samovar tuli ka hiinast vöi kuskilt sealse nägemisega maadest....

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#35

Täieliku OT-na lisan et minu teada on ainult üks vene leiutis, millele keegi teine ei pretendeeri - kirsa.
Vasta
#36

Lisaksin siinjuures, et millegi eeskujuks võtmine pole häbiasi ja jutud "mahaviksimisest" on mõttetudSmile
Vasta
#37

(24-08-2013, 11:22 AM)tõnn Kirjutas:  
(23-08-2013, 16:25 PM)iceman Kirjutas:  
(22-08-2013, 22:04 PM)martinjev Kirjutas:  Kastivõlli pikkus on jah probleem.

Ei ma pole mosse fänn Big Grin
Ei ma pole fordi diisli fänn Big Grin

Lihtsalt on olemas üks ja on olemas teine ja aegajalt on olemas ka aeg tegelemiseks.
2141 on maal igati hea aparaat. Kõigesuurem perverssus temal on aga mootor mis on jõuetu, ei käi, ja kui vahel käib siis võib arvestada et kohevarsti ta jälle ei käi. Smile

selle antud liikuri , autoks ei paendu keel seda nimetama ,on just mootor ainus enamvähem asi , nii mosse kui lada varjandis, muuon ikka total okse. minusilmis pisut mõttetu üritus. kindlasti on võimalik üleliigset energiat kuidagi arukamalt maandada.

Iceman võiks oma mõttetute postituste peale kuluva energia hoopiski teema lugemisele suunata.

siinkohal võin teatada et tõepoolest kulub pisut energiat foorumi lugemisele ,ning loen kõike ,m is vähegi kannatab.
ise olen kusjuures veendunud diisli pooldaja ja autopargis on vaid 1,5 benaliikurit, kaherattalisi välja jättes.
kuid tundub siiski kuidagi mõttetu ristata kõiki isendeid ,mis parasjagu tasuta saadaval.
muide oleks loovutada 1,6 diiselmoto kombo, mis audi 80 pealt, asi alles aiste vahel ja rattad-soolikad kõik küljes, oli kunagi töötav mudel.
et selline mootor tundub pisut arukam kuhugi külge pookida.
Vasta
#38

(25-08-2013, 06:55 AM)v301060 Kirjutas:  Lisaksin siinjuures, et millegi eeskujuks võtmine pole häbiasi ja jutud "mahaviksimisest" on mõttetudSmile

Eeskujuks võtmine polegi aga insenerilahenduste vargus on küll häbiasi.
Eriti veel, kui pärast tõsimeeli väidetakse need enda omad olevat.
Vasta
#39

Oleneb situatsioonist - N.Liidul polnudkii tihtipeale legaalseid võimalusi litsentse vms osta(nn Jackson-Vannicki parandus jne). Praegu tehakse Hiinas sedasama...ja mitte keegi ei kobise!Smile
Ja veel - kas USA kompaniide(kellele kuulub suur hulk maailma litsentsidest) tegevus on siis parem - on ju nende ajupotensiaal pärit eelkõige III maailma riikidest: India, Hiina, Brasiilia. Kas Apple puhul märgime, et tegu on geniaalse (pool)araablase poolt loodud firmaga?
Vasta
#40

Küll kobisetaks ja maksaksime trahve, kui eestitaolises väikeriigis nii tehtaks. Suhkruga juba hoiatav näide oli.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne