Teema on suletud

Lahkun siit.
#21

(õhujahutaja) saadab mulle aegajalt, tähtsust täis privaatsõnumeid. Kui need tähelepanuta jätta, siis rahuneb nagu maha. Ei tea, mis tegelane see on. Vist igavleb lihtsalt Rolleyes
#22

(09-02-2024, 22:21 PM)v6sa Kirjutas:  Lähed ka siit siis uksi paugutades...

Deja vu. Samamoodi sealgi ju lubati esimest korda ühes teemas poliitilist fekaali genereerida. Ja kui ükskord see sõnnikupritsimine väga kraavi kiskuma hakkas ja seda uuesti koomale tõmmati, oldi solvunud ning löödi uks enda järel pauguga kinni. Egas midagi, elu läheb edasi. On ka sellised voorumid olemas kus sedasorti postitusi lubatakse. Aga auto foorumitesse pole ükski poliitkähmlus väärtust juurde toonud. Austame üksteise tehnikahuvi ning proovime jääda selle juurde milleks me siia kokku oleme tulnud.
#23

(09-02-2024, 23:04 PM)olli Kirjutas:  
(09-02-2024, 22:21 PM)v6sa Kirjutas:  Lähed ka siit siis uksi paugutades...

Deja vu. Samamoodi sealgi ju lubati esimest korda ühes teemas poliitilist fekaali genereerida. Ja kui ükskord see sõnnikupritsimine väga kraavi kiskuma hakkas ja seda uuesti koomale tõmmati, oldi solvunud ning löödi uks enda järel pauguga kinni. Egas midagi, elu läheb edasi. On ka sellised voorumid olemas kus sedasorti postitusi lubatakse. Aga auto foorumitesse pole ükski poliitkähmlus väärtust juurde toonud. Austame üksteise tehnikahuvi ning proovime jääda selle juurde milleks me siia kokku oleme tulnud.
Uksi paugutavad ikka kasutaja blokeerijad mitte mina, nii nagu 4x4 nii ka siin ja neile on loomulikult kasulik mind solvujana näidata. See et minu üks ainus 4x4 tehtud autoväline teema hoiatamata kustutati ja lõpuks kontole juurdepääs blokeeriti on muidugi väga normaalne aga see kui ma siis lahkun on ustepaugutamine??? Puhake jalga.
Poliitiline fekaal vaatab sind peeglist. Ja ära ütle et sina seda fekaali ei kasutanud vaid loomulikult mina. Sa pole muidugi kaugeltki ainuke kes ise ropendab ja vastuse peale kriiskab: võtke varas kinni. Erinevalt taolistest ollidest pole mina kunagi kedagi kasutajat esimesena isiklikult solvanud. Aga eks see lastetuba on nagu kellelgi on ja mulle antud keskkond ei klapi. Aga milleks selliseid häid inimesi pikkade seletustega kurnata, pealegi veel täiesti tehnikafoorumi välistega. Üks juba kurtis siin 55 võimalikust postitusest.
#24

MyBb mootor on üsna tõbras selle kustutamise koha pealt. Vanasti pidi selleks suisa eraldi lisajubinat kasutama.
Mis puutub postituse asja, siis GDPR siin ei kehti, pole tegu firmaga, eraisikule ei laiene. Pikalt ei viitsi seletada ja veel vähem vaielda siin kellegagi, kes on neid tähti ainult kuulnud.
Tegu on erakoguga, ise oled vabatahtlikult oma tekstid siia kirjutanud üldiseks lugemiseks ja nu mis siin enam veel selgitada ja seletada?
Sirge seljaga löö uks kinni, pane enda kontole miski nii jabur parool, et elu sees välja ei mõtle ja meelde ei jäta ja logi välja. Saad südamerahus järgi lehvitada lihtsalt.

M^YI73[@).tiCw^l^u]Ol4&wM35,WEglkO~(;='F#'@lnZRrV~

Hea parool.

https://www.avast.com/random-password-generator
#25

Seda et... kui on oht, et surematud tekstid ja mõtteterad kaduma lähevad või mis veel hullem, voorumipidaja need omastab, saab need ennetavalt ju kuskile oma kausta või pilve pista. Hiljem hea omal lugeda või uuesti üritada postitada, kui koer lühema keti otsas Smile
#26

Kui tuleb minna, siis tuleb minna.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#27

13 on jah enda arust suur kõiketeadja,õiged vastused prügisse ja lauspask ruulib...Mul kah 2 ürivasõnumit,lugemata siiani ja lugemata jäävad kuna lugea sealt nagunii midagi pole...
#28

(10-02-2024, 11:06 AM)Aspelund Kirjutas:  Kui tuleb minna, siis tuleb minna.
OT, a suurele Larsoni austajale Kadjakale tuli "Dramatic exit" üllatusena. Ja see tegi päeva.Smile  Mina tänan.
#29

Loodame, et automaksu- ja poliitikahuviline teemaalgataja leiab kritseldisteks sobiva plangu. Ning teavitab ka teisi siinseid vaba teema rubriigi primitiivsemate teemade alla igapäevaselt sotsiaalsete vajaduste rahuldamise eesmärgil postituste genereerijaid uuest toredast peldikuseinast.

Kellega kodanikud pannkook ja muska71 kirjasõprust peavad, ei tea.

Siinne teema kinni. Oma nimest läbi tõmmatud kriipsu vajava teemaalgataja rõõmuks talle see kriips.
Postituste kustutamine foorumi seisukohalt õige ei ole - isegi, kui postitused asuvad sopateemades. Usin-rosin teemalagataja kustutas oma postitused juba ise ja jäägu siis nii.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne