AL keevitamine, hädasti abi vaja!
#21

(11-06-2014, 22:17 PM)labtec2 Kirjutas:  ... Youtube. com-ist olen ka vaadanud erinevaid variante, mis eriti huvitav tundus et rull oli kohe käpa küljes. Aga gaas tuli ikka läbi aparaadi ja eks muidugi aparaat oli ka vingem kui mul. Karteri puhul pole see vastupidavus nii olulinegi, peaasi et koos seisab ja öli kinni hoiab, mööda kive ei pea ju söitma.
Spoolgun´i vast tarvitatakse eelkõige seal, kus kõri liiga pikaks jääb.
Mina küll ei kujuta ette, kuidas sellise raske asjandusega käele õiget liigutust anda. Peab oskaja ja õppind mees olema.
Vasta
#22

(11-06-2014, 22:17 PM)labtec2 Kirjutas:  Uuuuuh, ei oskagi enam midagi arvata, ühelt küljelt tundub täitsa lihtne teisalt jälle keeruline. Kui vaba aega tekib siis katsun möne pildi teha ja siia panna oma " saavutustest ". Pilt pidi ütlema rohkem kui tuhat söna. Ming lahendus tuleb ikka leida, üks on kindel keevitada on vaja. Tänud köikidele kes söna vötsid, kui on midagi veel alati vöib lisada. Loen huviga. Youtube. com-ist olen ka vaadanud erinevaid variante, mis eriti huvitav tundus et rull oli kohe käpa küljes. Aga gaas tuli ikka läbi aparaadi ja eks muidugi aparaat oli ka vingem kui mul. Karteri puhul pole see vastupidavus nii olulinegi, peaasi et koos seisab ja öli kinni hoiab, mööda kive ei pea ju söitma.

Ongi lihtne :-) telwin 165 biturboga saab hakkama. 1 rull veab tavaline kõri jne.
Ke.p. on niiet paha hakkab, aga tehtud saab. Ma muidugi enne korraliku asjaga harjutanud ka, a kui sellise junniga selgeks saad ei tohiks parematega mingit probleemi olla :-).

Ps: uus karteri põhi maksis audil 21.- selle raha eest kl keevitama ei hakkaks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne