#21

Upitaks veel vana teema üles. Mainisite filmi Convoy. Kunagi tatikana sai kinos vaatamas käidud. Hullult tahaks uuesti näha. Videolevis suht mõtetu otsida. Kas keegi oskab pakkuda kus kohast võiks leida?
Ette tänades! Jaanus
Vasta
#22

Ronin
Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
Ronin

Ära roni, TAPAB!!!Toungue
Vasta
#24

Noh muidugi \"Noor pensionäär\",\"Vallatud kurvid\"sakslaste \"Põrnikas teeb lõbusõitu\"(või midagi sellist) ja \"\"MAD MAX 1\"\" ja siis veel venelaste film kus peategelane \"sulleritelt GAZ 21 Volgasid varastab need siis maha müüb ja raha lastekodudele annetab...\" pealkiri ei meenu kuidagi:???
Vasta
#25

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Noh muidugi \"Noor pensionäär\",\"Vallatud kurvid\"sakslaste \"Põrnikas teeb lõbusõitu\"(või midagi sellist) ja \"\"MAD MAX 1\"\" ja siis veel venelaste film kus peategelane \"sulleritelt GAZ 21 Volgasid varastab need siis maha müüb ja raha lastekodudele annetab...\" pealkiri ei meenu kuidagi:???

\"Ettevaatust Auto!\"

loll on loll olla.
Vasta
#26

parimatest veel siis Dazed and Confused ning Back to the Future \'st DeLorean
Vasta
#27

,,Hõbeunelmaga võidusõitja,, oli tolle tsiklifilmi nimi vist. Vant sõitis end lõpuks sodiks.
Terv.Jaanus
Vasta
#28

Ja kunagi tehti ju film ka Heino Prostist ja tema põllutehnika kollektsioonist. Nüüd kahjuks ammu ei ole enam näidatud.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#29

Hästi enam ei mäleta aga ``herby`` kõik filmid on head

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#30

\"Easyrider\" chopper-road movie,Dennis Hopperiga peaosas

Täielik kultus film!!

Just a man!
Vasta
#31

IIIFFFAR Kirjutas:
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
ja siis veel venelaste film kus peategelane \"sulleritelt GAZ 21 Volgasid varastab need siis maha müüb ja raha lastekodudele annetab...\" pealkiri ei meenu kuidagi:???

\"Ettevaatust Auto!\"

Sõber andis mulle seda vaadata ja tegin ka mõned pildid sellest, et foorumlastega jagada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Just a man!
Vasta
#32

Bumer ehk bemari on tore film Smile ja ka Transporter on päris vaadatav.
Vasta
#33

Mis eluka tagumine ots paistab kolmandal Kalevpoja lisatud pildil?
Vasta
#34

Tatra 603

Just a man!
Vasta
#35

Esimesel vaatamisel meenutas kangesti ZIM-i tagaotsa, aga ZIM-il pole ju õhuvõtjaid tagumises poritiibades. Kas sellel Tatral on mootor taga?
Vasta
#36

Martti Kirjutas:Esimesel vaatamisel meenutas kangesti ZIM-i tagaotsa, aga ZIM-il pole ju õhuvõtjaid tagumises poritiibades. Kas sellel Tatral on mootor taga?

Niipalju kui esimese hooga meelde tuleb, on Tatra sõiduautodel ikka õhkjahutusega tagamootor olnud.

loll on loll olla.
Vasta
#37

Muuseas prantsuskeelses Music TV jookseb jänkide reality show, kus võetakse peategelase vana ront auto ja tuunitakse ümber. Mu nähtud saates tehti chevy pick-up-ist liikuva nitendo mängukeskuse ja ping-pong lauaga aretis. sinna juurde käis muidugi ka naha, kroomi jne rohke kasutus. Kas meil näidatav MTV ka seda näitaeb, ei oska kahjuks öelda.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#38

kris Kirjutas:Muuseas prantsuskeelses Music TV jookseb jänkide reality show, kus võetakse peategelase vana ront auto ja tuunitakse ümber. Mu nähtud saates tehti chevy pick-up-ist liikuva nitendo mängukeskuse ja ping-pong lauaga aretis. sinna juurde käis muidugi ka naha, kroomi jne rohke kasutus. Kas meil näidatav MTV ka seda näitaeb, ei oska kahjuks öelda.

MTV.st ka just näitas.
Ühele tüübile tehti diskori tehnikaga universaal Toungue
Vasta
#39

Pimp my ride\'st siis jutt ilmselt. See saade tuleb jah mtv pealt, räppar xzibitiga peaosas Wink Minu arust pole suurem asi saade, keskmisele vaatajale ilmselt kärab küll, aga tehnikahuviliste jaoks on kogu lähenemine asjale liiga pealiskaudne.
Vasta
#40

kris Kirjutas:Muuseas prantsuskeelses Music TV jookseb jänkide reality show, kus võetakse peategelase vana ront auto ja tuunitakse ümber. Mu nähtud saates tehti chevy pick-up-ist liikuva nitendo mängukeskuse ja ping-pong lauaga aretis. sinna juurde käis muidugi ka naha, kroomi jne rohke kasutus. Kas meil näidatav MTV ka seda näitaeb, ei oska kahjuks öelda.

Meie MTV peaks ka seda näitama ja saate nimi on \"pimp my ride\".
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne