Sõpruse saag (uus Družba4)
#21

Säärast vintsi nagu isand Penskar siin esitles nägin kevadel ühes vanaraua kokkuostus. Ei oskanud arvata,et see just Družbale mõeldud on.Sad
Kahjuks oli toda juba keegi asjatundja lahti vägistada üritanud aga siis oli töö pooleli jätnud.
Vanametalli kokkuostus on neid Družba saagesid olnud igas konditsioonis, päris kasutamata saage siiski pole kohanud. Ükskord oli juhus kus neid toodi oma 15 tk kohe. Endine metsamees viis nad kodust jalust ära,sest leidis,et vana sõnnikuga pole midagi enam teha tänapäeval.


Vasta
#22

türil müüakse täikal sõpruse saage 3-5 eurubla tk , ma ise huviline pole olnud aga sellise hinnaga nad läinud on, tegemist oli kasutatud isendiga

mul garaazis naabrimees ükspäev vedas kõik oma druzbad ja uraalid välja (no neid ikka oli seal, näpud väävad väheseks vist niiet tuli varbad appi võtta)

ja käivitas neid , jube tossupilv oli, mõtlesin algul et näe kurivaim põletab kaablit

aga anneta see sõprus mõnele huvilisele- tee tasuta kingitus , võin talle omalt poolt kargud ka kinkida
Vasta
#23

Ma arvan, et selle sae väärtus on käivitamatuses ja komplektsuses, seega lükkub kinkimine määramata ajaks edasi. Pealegi - oma asjade müümist ei saa sissetulekuna arvele võtta, seega ei ole vahet, kas homme või aasta pärast...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

Nu aga pane siis müüki. Ütle hind välja, näiteks 500 euri, ning jää ostjat ootama. Mis siin jahuda, aru ma ei mõista Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#25

Hinna ma juba kirjutasin siia, kahesajaga annaksin ära.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

(27-07-2014, 12:12 PM)Marko Kirjutas:  Hinna ma juba kirjutasin siia, kahesajaga annaksin ära.

Hind on krõbe. KUI isegi sellise hinnaga asi kaubaks peaks minema, siis minul ostjana oleks küll sellise hinna puhul savi kas pean "lubadust" seda rohkem kui kümnele inimesele näidata või mitte. Seega need kaks tingimust koos on väga palju tahetud. Siiani on uute Abžurdide hinnad minule teadaolevalt olnud 60-172€ ja sel viimasel koos originaalkasti ja tööriistakomplektiga. Ning ostjal on olnud hiljem vabadus need kasvõi Daewoodeks sulatada lasta.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#27

äkki oli mõeldud nii et sae praegune omanik annab ostjale 200 euroruublit ja ostja kohustub seda saagi laatadel näitama
Vasta
#28

MUl siin kodus üks olemas sotaga annaks ära(100€). Kui huvi anna teada.
Vasta
#29

Üks tänitab niisama, teine müüb oma saagi minu teemas, ma pean kaebama kiusajate peale vist Smile
Aga lõualõksutamine mulle meeldib.
Teemasse ka: nädala lõpuni kehtib "happy hour" ja eksponaati on võimalik omandada 133 kaasaegse rubla eest. Pakkumine ei sisalda äraviimiskohustust nimetatud aja sees.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#30

täna vist lubab juba vihma , siin on 36 kraadi varjus

aga eile sõitsid mu maja juures mööda mustlasrahvaste sõbralikud esindajad kes pakkusid jälle oma benzopilad , ütlesin neile et u menja use druzba jest siis jätsid rahule

niiet sõpruse saag võib sind päästa igasugusest ekstreemsest olukorrast
Vasta
#31

36 kraadi ei ole vaimule mõjunud, ilmselt on sul varjuline koht ja piisavalt (B)

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#32

no eks keldris on kõige jahedam (+16C) , garaazides on ka ikka üle 30 niiet pikalt vastu ei pea
Vasta
#33

(31-07-2014, 12:42 PM)kalleb Kirjutas:  täna vist lubab juba vihma , siin on 36 kraadi varjus

aga eile sõitsid mu maja juures mööda mustlasrahvaste sõbralikud esindajad kes pakkusid jälle oma benzopilad , ütlesin neile et u menja use druzba jest siis jätsid rahule

niiet sõpruse saag võib sind päästa igasugusest ekstreemsest olukorrast

Mõni aasta tagasi oli mul sama juhus, kus mustlased vajusid õue ja tahtsid vanu akusi. Ma druzbaga ei hakanud jändama ja ütlesin, et mul on iz 12 cal.12 ja näitasin ka. Sellepeale nad enam akusi ei tahtnud enamToungue
Vasta
#34

eriti hästi mõjub iz koos soolatäidisega

aga vennike kelle garaazi saenäitamise eeskäändel 2 murjanit sisse pääsesid ning kellelt tsurkad salaja igasugu asju seljataga virutasid see on poliitikast aru saama hakanud ning võttis garaazinurka tõsise kapsaste tampimise nuia- sellega lubas igasuguste mustlaste auto esiklaasi kõigepealt soojenduseks sisse virutada

Korra tulnud mustlane talusse. Palunud perenaise käest liha.
Perenaisel oli päev enne seda siga ära surnud.
Perenaine ütelnud mustlasele: "Soolatud liha mul sulle anda ei ole, aga kui toorest liha tahad saada, siis mine aia äärde, seal on toorest liha küll!"
Mustlane võtnud kohe surnud sia, tänanud perenaist ja ütelnud: "Seda on taevas ise ju mustlase jaoks ära tapnud!"
Läinud surnud siaga oma teed.
Perenaisel hea meel, et raipest lahti saanud
Vasta
#35

Eksperiment "happy hour" ebaõnnestus, mitte ühtegi huvilist, seega pikendan soodushinna kehtivust määramata ajaks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#36

kunagi koperdasin kuskil mingi chainsaw collectorite foorumi otsa. enam täpselt ei mäleta, a kuuglemine ehk aitab järje peale.
mainin siis selleks, et ähk mõni jõukas kapitalist tahab seda oma kogusse?
Vasta
#37

Tänud vihje eest, eks ma uurin.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#38

pead tegema teema -öömüük-
Vasta
#39

Minu soovid on suht tagasihoidlikud, siin soovib keegi samast asjast 200 eurikut:
http://www.soov.ee/tartumaa/Uus_mootorsaag_Drusba_2944354.htm?ca=1&w=3

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#40

http://lavandamd.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=992:2010-11-02-15-54-19&catid=116:2011-03-13-10-00-56&Itemid=140
Ära müü, tee omale matkagenekas, saad telki valguse.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne