Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.

(12-01-2019, 23:12 PM)pannkook Kirjutas:  Jõle palju BS on siin, muidu suht asjaliku foorumi kohta... Rolleyes

Jah, tõsi on, ksf! plin! See on eestlaste traagika, .. ei, vabandust selle foorumi traagika! Foorum on ju tõesti "suht asjalik", aga seda BS on jõle palju! Aga tegelikult vb on ka minul mingi sidur kinni, ainult ma olen häbelik ja laisk seda kajastama. Elu on imelik, inimesed on erinevad ja nende probleemid erilised ja kordumatud. On õiged ja on valed jne...
Ja nüüd võiks lõpuks jälle tulla keegi volitatud isik ja kustutada teemasse mittesobiliku vahepurtsatuse või kanda see kuhugi mujale, foorumi teemade avanemisega on siin viimastes lugulauludes ainult kaudene suhe...
Vasta

Selle Kassi viimase võiks võiks tõesti siit ära liigutada, huumorinurka näiteks. Inimene kes suudab 6 tunni jooksul kaks lehekülge hülgemöla täis pritsida, tuleb moraali lugema BS teemal siin foorumis.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(12-01-2019, 23:58 PM)viplala Kirjutas:  Selle Kassi viimase võiks võiks tõesti siit ära liigutada, huumorinurka näiteks. Inimene kes suudab 6 tunni jooksul kaks lehekülge hülgemöla täis pritsida, tuleb moraali lugema BS teemal siin foorumis.

Aitäh, Viplala! ...ikkagi inimene (mitte kassiraisk)! Küll on Sul häda, et ei postita, siis on häda, et 6 tunni jooksul 2 lk hülgemöla täis pritsitud. (saan aru küll, et on vaja kvaliteetpostitusi, nagu siin mõni värskelt eelkirjutanu teeb, neid, mis foorumit aina paremaks teevad)
Aga tore on, et siin on sellised terve mõistuse ja kriitikameelega foorumlased, kes panevad asjad paika ja hindavad postitusi ja postitajaid! Oleks selliseid ainult rohkem, või olgu, pigem vähem!  Toungue  Ja jäägu moraalilugemine siis ksf! Viplala monopoliks, tema teab ja oskab!  Cool  Mulle oli see tänane lihtsalt väike vahepala, igav oli olla, eriti lõbusamaks küll ei läinud, aga midagi ikka.
Vasta

Hea huumor ja lõuatäis möla on alati head asjad. Kui ainult seda virinat vähem oleks, küll siis ka lõbusamaks läheks Smile

Vasta

(13-01-2019, 00:34 AM)viplala Kirjutas:  Hea huumor ja lõuatäis möla on alati head asjad. Kui ainult seda virinat vähem oleks, küll siis ka lõbusamaks läheks Smile

No vaat, nii kirjutagi, et jää vait ja mine magama, mitte ära moraalitse siin!  Smile
Vasta

Olen pea kuuaega eemal olnud ja nüüd ei leia enam nuppu tänased postitused või uued postitused, kas keegi juhataks ?
Kindlasti on sellest siin juba juttu ka olnud, aga kui ei leia nuppu ei leia ka sellekohast juttu.
Vasta

(13-01-2019, 01:34 AM)Qunts Kirjutas:  Olen pea kuuaega eemal olnud ja nüüd ei leia enam nuppu tänased postitused või uued postitused, kas keegi juhataks ?
Kindlasti on sellest siin juba juttu ka olnud, aga kui ei leia nuppu ei leia ka sellekohast juttu.

post 160

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid467456

Vasta

(16-12-2018, 20:47 PM)muska71 Kirjutas:  
(16-12-2018, 17:34 PM)r.i.h.o Kirjutas:  Ma  ei tea kas ainult minul aga viimasel ajal, nö. mõned kuud, hangub foorum päris tihedalt. Brauseri allanurka jääb kiri "automoto .ee vastuse ootel..". Umbes minuti pärast hakkab jälle kõik ilusti tööle.
Või siis teine variant, et viskab ültse ette kirja : 

Internal Server Error
Internal Server Error-i kohta saate täpsemat infot oma virtuaalserveri kataloogis "logs" asuvast failist error_log

Kas probleem minu teenuse pakkujas või foorumi serveris?

sama siin ja viimasel ajal pidevalt.
Internal Server Error
Internal Server Error-i kohta saate täpsemat infot oma virtuaalserveri kataloogis "logs" asuvast failist error_log.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
More information about this error is available in the server error_log file located in your virtual server's "logs" directory.

Apache / ZoneOS Server at forum.automoto.ee Port 443

Kas see jama ka muu mulina vahelt korda saab,kirjutad mõnikord ka asjaliku postituse ja vajutad nuppu postita ja see serveri jama ees,ära tüütab.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Viimastel päevadel eriti tihti see jama.
Vasta

Kirjutasin, vajutasin nuppu ja siis tuli sama jama. Võtsin uue kasti lahti, kirjutasin, postitasin. Siis oli kaks postitust. Kustutasin ühe ära.

Nii oli paari päeva eest.

Инвалид информационной воины.
Vasta

Vajutasin nuppu Uus vastus ja jäin ootama, tuligi Internal Server Error. Laadides lehe uuesti sain hakata kirjutama, seejärel tuleb jälle oodata, lugeda veateadet ja laadida uuesti. Sama jant on ka üldse foorumi avanemise ja teemade avamisega. Peale uuendamist mõned päevad oli normaalsem ka. Ilmne nöökimise põhjus on suur külastajate hulk ehk serveri olematu jõudlus.
See on mul ainus keskkond, mis sellist jama tekitab. 
Ei lasknud vana, ega lase ka praegune "uuenenud" foorum avatari lisada. Sad

Läks õnneks, ei pidanudki veateadet lugema.

Kõik, mis liigub, see ka kulub.
Vasta

On probleemid, tõsised probleemid. Asi vist juhtme läbimõõdus või "mälupulga" mahus?
Paraku keegi ei suhtle eriti....
Kuna sisuliselt reklaamivaba, siis viriseda ei tohi muidugi. Samas tahaks ikkagi teada, et kuda edasi? Ilma kodufoorumita ka suht närb ju.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(03-01-2019, 13:37 PM)viplala Kirjutas:  
(03-01-2019, 04:24 AM)Janka Kirjutas:  See nupp on endiselt ju 100% olemas.
Paremas ülanurgas 3D kuubikute alt avaneb.

proov proov proov

(03-01-2019, 12:36 PM)v6sa Kirjutas:  Saab, aga selleks peab vist olema valitdu rohkem, kui üks tsiteeritav postitus ja valida tuleb alt nupp Uus vastus, mitte vastata konkreetsele postitusele.

Loomkatse jätkub. Big Grin

Lahe. Teemade alt mida tahad kommida tuleb selektida 'tsiteeri' ja seejärel lehe kõige alumisest otsast 'Uus vastus'

Päris ropp on jahh.
Kust see tsitaat välja ilmus, kui ma vajutasin lihtsalt ''uus vastus''
Vasta

Ju ikka oli mingi postitus märgitud "tsiteeri" (pluss-märk muutub punaseks "telliskivimärgiks") ja siis alles "Uus vastus".
Vasta

(03-01-2019, 13:37 PM)viplala Kirjutas:  
(03-01-2019, 04:24 AM)Janka Kirjutas:  See nupp on endiselt ju 100% olemas.
Paremas ülanurgas 3D kuubikute alt avaneb.

proov proov proov

(03-01-2019, 12:36 PM)v6sa Kirjutas:  Saab, aga selleks peab vist olema valitdu rohkem, kui üks tsiteeritav postitus ja valida tuleb alt nupp Uus vastus, mitte vastata konkreetsele postitusele.

Loomkatse jätkub. Big Grin

Lahe. Teemade alt mida tahad kommida tuleb selektida 'tsiteeri' ja seejärel lehe kõige alumisest otsast 'Uus vastus'

(16-01-2019, 09:34 AM)veix__ Kirjutas:  Ju ikka oli mingi postitus märgitud "tsiteeri" (pluss-märk muutub punaseks "telliskivimärgiks") ja siis alles "Uus vastus".

Kas see jääbki märgituks, kui korra oma elus märkinud oled?
Vasta

Internal Server Error
Internal Server Error-i kohta saate täpsemat infot oma virtuaalserveri kataloogis "logs" asuvast failist error_log.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
More information about this error is available in the server error_log file located in your virtual server's "logs" directory.

Apache / ZoneOS Server at forum.automoto.ee Port 443
Ikka pakub pidevalt sellist jampsi,on see siis päeval kell 12 või öösel kell 3.
Vasta

(16-01-2019, 10:46 AM)pannkook Kirjutas:  Kas see jääbki märgituks, kui korra oma elus märkinud oled?

Kui oled selle nö. aktiivseks teinud ("telliskivimärgiks") ja tagasi pole muutnud, siis võibolla küll.
Vasta

Tarkvara vahetus on ilmselt mõjunud. Seda "Internal Server errorit" saab nüüd söögi alla ja söögi peale, aga söögivaheaegadel venib teemade avamine nagu ... teate küll, misasi.

Nüüd on kolmas kord, mil ma seda juttu postitada soovin.
Vasta

(17-01-2019, 11:45 AM)olevtoom Kirjutas:  Tarkvara vahetus on ilmselt mõjunud. Seda "Internal Server errorit" saab nüüd söögi alla ja söögi peale, aga söögivaheaegadel venib teemade avamine nagu ... teate küll, misasi.

Nüüd on kolmas kord, mil ma seda juttu postitada soovin.

Hetkel ideed otsas, millest nüüd järsku see pihta hakkas, uurime-proovime-katsetame.
Vasta

(17-01-2019, 12:17 PM)svenson Kirjutas:  Hetkel ideed otsas, millest nüüd järsku see pihta hakkas, uurime-proovime-katsetame.

Kusjuures vahepeal tehakse mitu liigutust täiesti mõistliku kiirusega ja siis hakkab jälle. Nüüd 3. katse.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne