vee lekke puhul elektrivoolu katkestamine
#41

(14-11-2014, 21:32 PM)Qunts Kirjutas:  Lisaks on paigaldatud mikrolüliti, relee ja rikkevoolu kaitse..
Lüliti on sul torus sees? Mina kasutaksin mikrolüliti asemel herkonit ja ujuki küljes magnetit. Siis saab lüliti torust väljapoole tuua. Mul on niimoodi tehtud keldri automaagiline tühjendus. Ujukiks on mul limpsipudel, mis sõidab peldikutoru jupi sees üles-alla. Pudeli kaela otsas on valjuka rõngakujuline magnet ja väljapoole toru on teibitud herkonid. Mul on nimelt kahe tasapinnaga süsteem. Ülemine tasapind lülitab pumba sisse, alumine välja. Avariilüliti puhul piisab ühest herkonist.
Aga muidu 10 punkti Kaunite Kunstide Krahvile tubliduse eest!  Smile

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#42

Quntsi süsteem on kahtlemata teravmeelne aga valmismajja paigutamine väga töömahukas. Ja seesama häda, et vesi jõuab kõigepealt põrandale ja alles siis andurisse. Voolamise registreerimine lubaks piirduda maksimaalselt liitri vee valesse kohta sattumisega, vaja vaid lahendada see kaitsesüsteemi rakendumise vajadus. Keegi pakkus eelpool, et kui köögis või vannitoas liikumist ei ole siis vett ei saa. Tore aga voolikuid jahvatav koer annab automaatikale teada, et kõik on korras Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#43

(14-11-2014, 21:41 PM)Basilio Kirjutas:  
(14-11-2014, 21:32 PM)Qunts Kirjutas:  Lisaks on paigaldatud mikrolüliti, relee ja rikkevoolu kaitse..
Lüliti on sul torus sees? Mina kasutaksin mikrolüliti asemel herkonit ja ujuki küljes magnetit. Siis saab lüliti torust väljapoole tuua. Mul on niimoodi tehtud keldri automaagiline tühjendus. Ujukiks on mul limpsipudel, mis sõidab peldikutoru jupi sees üles-alla. Pudeli kaela otsas on valjuka rõngakujuline magnet ja väljapoole toru on teibitud herkonid. Mul on nimelt kahe tasapinnaga süsteem. Ülemine tasapind lülitab pumba sisse, alumine välja. Avariilüliti puhul piisab ühest herkonist.
Aga muidu 10 punkti Kaunite Kunstide Krahvile tubliduse eest!  Smile

Jaa lüliti on toru üleval servas ehk siis toru sees !
KSF. Basilio järelikult sul on süsteem mis on kaitstud lihtsa süsteemiga, et pesed põrandat ja sattub liigset vett põrandale Big Grin
Aga hea lahendus ja järgmises majapidamises mõtlen ka mina midagi uudset välje Big Grin
Selleks see foorum ongi, et koos loome midagi sellist mida siin eestis pole veel nähtud nagu see ekskavaator siin foorumis mida järgi vedada Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne