Palgihaarats
#21

Vaja oleks ikkagi kesktõmmits jätta hüdroga, sest kuna metsas saab ainult nädalavahetusel käia, siis nädala sees läheb tihti vaja seda. Külge ja küljest ka ei viitsi nii tihti seda haaratsit ühendada.  Big Grin

Pori paneb rattad ringlema. Cool
Vasta
#22

Ma ei oska hinda pakkuda , kuid kraani asemel võiks olla solenoidiga kahe sektsiooniline  suunaventiil. Elektriga on vähe mõnusam selles kitsas kabiinis. Näiteks haaratsi pööramise ja tõmmitsa silindri liigutamine käib samast kangist aga kumba liigutatakse sõltub lüliti asendist. Samas kui sa nii kui nii haaratsit nädala sees lahti ühendad , siis see kahe kiirühenduse ühendamine pole ka midagi hullu.
Vasta
#23

(11-01-2015, 16:30 PM)Laurimetall Kirjutas:  Ma ei oska hinda pakkuda , kuid kraani asemel võiks olla solenoidiga kahe sektsiooniline  suunaventiil. Elektriga on vähe mõnusam selles kitsas kabiinis. Näiteks haaratsi pööramise ja tõmmitsa silindri liigutamine käib samast kangist aga kumba liigutatakse sõltub lüliti asendist. Samas kui sa nii kui nii haaratsit nädala sees lahti ühendad , siis see kahe kiirühenduse ühendamine pole ka midagi hullu.
Minu silmis ka, kui haaratsit võtad nagu nii tagant, siis kahe kiirühenduse lisaks lahti tegemine on selline 5-10 sekundiline töö.
Haaratsi õli torud pead nagu nii lahti ühendama.
Kui moodsaid kiirühendusi küljes pole, siis osta. Seda ostu sa ei kahetse.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#24

Kas on kellegil kogumusi sellise jagajaga: http://www.pmkaubamaja.ee/index.php?page...33&lang=et

Pori paneb rattad ringlema. Cool
Vasta
#25

Minu arvates peaks haaratsil olema külgsilinder ujuva asendiga, et keeramise peal mängiks - kuidas tõstesilindriga on? Haaramissilinder ei pea olema ujuvaga.
Vasta
#26

Ujuvat asendit läheb vaja pikkade asjade veol ,et kannataks paremini keerata ilma ,et ise peaks haaratsit keerama. Muidu pmst ujuvat vaja ei lähe. Tõstmise silinder oleks hea, kui oleks ujuv, sest kunagi võib olla vaja atra ka taha panna. Haaratsile endale pole nagu vaja.   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne