Rahekahjud Viljandi ligidal? 12.08 2015
#21

Kõigepealt tesub proovida seda
https://www.youtube.com/watch?v=y9OGa9vB42Q
tehnoloogiat, kaotada pole ju midagi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

(13-08-2015, 13:28 PM)dad Kirjutas:  Dad.
P.S. Sa ikka si*usid kõigevägevamale hinge vist :d

Kuule Isa,ma üksi ei jõudnud si++uda nii palju,kõik teised olid ka abis. Big Grin Seakatk ka veel ümberringi....
Vasta
#23

(13-08-2015, 12:53 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(13-08-2015, 11:29 AM)MAZ Kirjutas:  Küll pahtel mõlgid ära silub. Aga KIA katus paistab,kõige kõvema laksu saanud olema.

Just. No minul kogemus puudub sihukese jamaga...kas nüüd lõi värvi ka alt lahti või võib kohe pahtli selga lüüa.... Big Grin  Minu arvamus on see,et las need mõlgid olla esialgu,eks näeb. Ja ega sihukeste mõlkide jaoks pole vahepeal uut tehnoloogiat leiutatud...?

Mõlgid võetakse eduliselt välja ,samas mul oli üks auto aastaid selline, miskit paha ka ei juhtu. Kui kasko kindlustus peal, siis asi lihtne...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#24

issver-sussver. vaatsi koogelmoogeliga märksõna mõlkide eemaldamine ja vastuseid tuleb rohkem ja kiiremini kui rahet taevast alla loobitasse. neid kontoreid, kes värvi näppimata mõlgid välja meelitavad on maarjamaal ikke koledat moodi. hindadest muidugi keegi midagi väga ei kirjutanud, aga võib-olla tasuks mõnest kohast ikke küsida.
Vasta
#25

Tsitaat:õunu kõik muru täis
Mul loobib ilma tuuleta alla, põud teeb liiga Pärnus. Eelmine aasta polnud vissigi, see aasta õitses 10 miljoni õiega.
Kas nad vanu mõlke ka välja võtavad? Plekk venib aja jooksul välja.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#26

(13-08-2015, 17:33 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:õunu kõik muru täis
Mul loobib ilma tuuleta alla, põud teeb liiga Pärnus. Eelmine aasta polnud vissigi, see aasta õitses 10 miljoni õiega.
Kas nad vanu mõlke ka välja võtavad? Plekk venib aja jooksul välja.

Võtavad ka vanu mõlke välja. Mitu korda olen kasutaud seda teenust ja pole probleme olnud.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#27

Solgin paari pildiga su teemat Talupoeg!
Tuttava auto oli tol päeval Holstre ringraja juures kui  tagsi tulles avanes see!

[Pilt: large_29285277_QiIW.jpg]

[Pilt: large_29285275_6uqE.jpg]

Autoks on Opel Astra, purustusi tuli veelgi tagatuli ja kapott.
 Vaadates sinu kahjustusi siis.... Õudne. Mul kodus tuli mõni vihmapiisk ja oligi kõik

Veel pole maha löödud
Vasta
#28

ksf! saarrand ehk võtaks vaevaks kommenteerida ka teenuse maksumust ja kui ikke töö korralikult tehtud, siis ehk kannataks ka tegija nime mainida.
Vasta
#29

(14-08-2015, 11:46 AM)diesel Kirjutas:  ksf! saarrand ehk võtaks vaevaks kommenteerida ka teenuse maksumust ja kui ikke töö korralikult tehtud, siis ehk kannataks ka tegija nime mainida.

Tegijaks oli Mõlgimehed OÜ ja tehti mul need tööd Tartus. Täpselt ei oska aga hinnaklassi kommenteerida, kuna asi käis läbi sõbra tutvuste. Kõik sõltub ka konkreetsetest mõlkidest. Mul olid nn parklamõlgid, millest üks oli väga terav. aga ka see teravmõlk saadi perfektselt välja. Seega kiidan teenust kindlasti! Rahakahjustusi on autol reeglina oluliselt rohkem kui 2-3, seega nende kohta kommenteerida ei oska.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#30

Mõned aastad tagasi kasutasin mõlgieemaldajate teenust ja olen väga rahul.
Mul oli terve auto raekahjustusi täis ja töö oli prefektne. Isegi A-piilarilt saadi mõlgid kätte, millele ei antud algul eriti lootust.
Ja kindlasti tuleb odavam, kui hakata tervet autot üle värvima.
Soovitav soojalt.
Vasta
#31

Tookord vaatasin korraks kahte pilti, Sürgavere radarit ja äikesemärkijat. Mõlemad näitasid selle jämeda joone peal nii äikest kui suuremaid sajupilvi suunaga Peipsi põhjaserva. Endale pakkus huvi Kihnust lähenev väike vihmake, kas riivab või mitte. Õnneks tibas õige vähe. Sünnipäev sai peetud. Mõlemad pildid küll tänased.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#32

Kärstnas igatahes seda ime-rahet ei tulnud, vähemalt siin õue peal.

12. dal sai käidud veel järvakandi vahet, tagasi tulles tuli viljandis selline vihm, et kojamehed ei jõudnud ära pühkida.
Aga Kärstna poole sõites oli tee järjest kuivem, kuni raassilla tee otsas oli tee puhta kuiv, polnud tilkagi tulnud. Õhtul hiljem natuke tilkus taevast.

Õnneks vist pääsesime kanamuna rahest, kuigi neid raheteri oleks näha tahtnud küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne