Vaablase pesa
#21

Käisin just üleval.Jah täitsa kärvand.
Kuid jah see just mure,Mis kevadel saab.
Kavatsen siis kah neid diisli ja miskite muude määretega peletada.
Ja õigel hetkel püüan emase ära elimineerida.

Pealkirja vahetada mul ei õnnestunud,kuid usun,et ise sain tarkust juurde
ja nüüd võib teema üldse ära kustutada.
Tänud
Vasta
#22

(07-10-2015, 04:03 AM)viplala Kirjutas:  
(06-10-2015, 22:31 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,üks kuradima hea asi on see LUX tolmuimeja sai sellele 6.meetrine alumiinium toru otsa pandud,tunniga oli pesa puhtaks imetud.

Väga kahtlane. Veinikärbse imeb tolmuimejaga kenasti londist sisse, kuid tavalise kärbsega läheb juba raskeks.
tere,ma kordan veel, tolmuimeja mark oli LUX (tõmbab liiva ja kive)
Vasta
#23



Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#24

(07-10-2015, 08:04 AM)Roland Kirjutas:  Kuid jah see just mure,Mis kevadel saab.
Kavatsen siis kah neid diisli ja miskite muude määretega peletada.
Ja õigel hetkel püüan emase ära elimineerida.

Täiesti piisab, kui aprilli keskpaigast korra nädalas käik pööningule teha ja pesaalged ridvaga maha pühkida. Maja katuseääri ja pragulisi seinakohti tasub pikemalt õuest jälgida, näeb putuka lennust ära, kuhu peidetud pesa on tehtud.
Vasta
#25

https://arhiiv.err.ee/vaata/see-tuutu-herilane
Vasta
#26

Täna öösel oli mõni miinuskraad ning lennuava juures enam sagimist ei märganud. Keemiaülikondi jms pole seega parem ootan veel enne kui uurima lähen Big Grin Aga töölised lendavad vist pesast eemale lõpus, sest ükski aasta ma pesa ümbrusest surnuid leidnud pole. Kuninganna jääb ikka pessa talveks? 2 pesa olen tükkideks kiskunud aga need olid tühjad, saaks selle põhitegelase kätte siis vist oleks muretu järgmine aasta?
Vasta
#27

Ma olen maakodus üle pihustanud kõikide hoonete tuulekastid ja otsaviilude laudise fastaci lahusega, seda nüüdseks 2 kevadet, ning ei täheldanud ühtegi pesa (enne neid ikka oli). Ka praegu kui õunu on palju, olen näinud vaid mõnda herilast.

http://www.hortes.ee/est/taimekaitse-hoo...stac-50-ec

MB S205 C220 d 4Matic 2016
KAWASAKI Z900 2020
[Pilt: 953317_5.png]
NIVA 21213 # SAURER BERNA 2DM 2VM # МУМС 11 БАРС # RS-09(D21) # T-25A1 # MTZ80LKUN # МТZ82L
Vasta
#28

kõige parem mürk oli ikka DDT
Vasta
#29

(07-10-2015, 14:42 PM)tanel. Kirjutas:  Kuninganna jääb ikka pessa talveks? 2 pesa olen tükkideks kiskunud aga need olid tühjad, saaks selle põhitegelase kätte siis vist oleks muretu järgmine aasta?
Vana kuninganna on juba ammu surnud, tema töö on suguisendite ilmaletuleku ajaks augusti lõpus-septembri alguses tehtud. Uued kuningannad lähevad isastega pulmalennule ning otsivad seejärel varjulises kohas prao, kus talvituda.

Uus tegelane järgmisel kevadel Sinu katuse all võib vabalt naabermaakonnast pärit olla.
Vasta
#30

Tärpentiin on võlusõna Big Grin

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne