JUMZ EO 2621A
#21

Tere, mis materjalist katte tegid, kui tohib küsida. Vaja omal ka masin talveks ette valmistada, sest ega tali taeva jää.
Aga muidu tore ja korralik masin Smile .

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta
#22

(29-11-2016, 15:47 PM)52mees Kirjutas:  Tere, mis materjalist katte tegid, kui tohib küsida. Vaja omal ka masin talveks ette valmistada, sest ega tali taeva jää.
Aga muidu tore ja korralik masin Smile .

Miks sa poest originaali osta ei taha? Maksab vähe :
https://www.pmkaubamaja.ee/index.php?pag...20&lang=et

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#23

Oma tegemise rõõm peab ka ju jääma Toungue , aga tegelt ei leidnud mina seda PMkaubamajast ülesse. Siis tuligi mõte siia kirjutada, et äkki teeks ise katte.
Aga vähemalt juhatasid mind originaal osani. Wink

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta
#24

(29-11-2016, 15:47 PM)52mees Kirjutas:  Tere, mis materjalist katte tegid, kui tohib küsida. Vaja omal ka masin talveks ette valmistada, sest ega tali taeva jää.
Aga muidu tore ja korralik masin Smile .

Kasutasin protan PVCd, see PMK toode tundub ka päris ok olevat (veekindel) . Mul oli see materjal niisama käes ja oligi rohkem isetegemise rõõm aga kindlasti igavene asi sai nüüd.
Vasta
#25

Käisin täna ostmas ühte Gaz 53 aga silmasin ka ühte kuhja kus oli Jumzi ja muude masinate silindrid,lisaks muud vajaliku Jumzile. Enamus sellest kuhjast jäi küll maha kuna nende peale tõstmine oli paras jõutrenn Big Grin
53 kohta teen ehk kuinagi eraldi teema.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#26

Kus see hunnik asus, viskaks ka pilgu peale võimalusel.....

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#27

(18-12-2016, 20:29 PM)saarrand Kirjutas:  Kus see hunnik asus, viskaks ka pilgu peale võimalusel.....

Asus Tartumaal aga papi ei lubanud numbrit jagada.Ei tahtvat midagi müüa,mina sain need autoga kaasa.
Kui mõni Jumzi taastaja vajab armatuuri-,kapoti küljeplekke või väikseid uksi siis võin need tasuta ära anda
Silindreid aga tasu eest.
Vasta
#28

(19-12-2016, 21:41 PM)MarkoN Kirjutas:  
(18-12-2016, 20:29 PM)saarrand Kirjutas:  Kus see hunnik asus, viskaks ka pilgu peale võimalusel.....

Asus Tartumaal aga papi ei lubanud numbrit jagada.Ei tahtvat midagi müüa,mina sain need autoga kaasa.
Kui mõni Jumzi taastaja vajab armatuuri-,kapoti küljeplekke või väikseid uksi siis võin need tasuta ära anda
Silindreid aga tasu eest.

Kapoti plekid ja armatuuri plekid pakuvad väga huvi!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#29

Kas see hunnik on kõik,mis JUMZ alles jäänud?


Vasta
#30

(19-12-2016, 22:54 PM)kopraonu Kirjutas:  Kas see hunnik on kõik,mis JUMZ alles jäänud?
Kindlasti oli seal midagi veel,(armatuur,paagid,torud,kapot). Aga jah helistasin täna selle härrale,andis mõista ,et ta ei taha kedagi sinna tuhnima lasta,kuna võõras inimene siis mina ka teda moosima ei hakanud. Smile
Vasta
#31

Mul vaid filtri kinnitust vaja aga seda ei pruugi seal olla. Ning kui härra on pahuras tujus siis pole mõtet sitta torkida.


Vasta
#32

(19-12-2016, 23:33 PM)kopraonu Kirjutas:  Mul vaid filtri kinnitust vaja aga seda ei pruugi seal olla. Ning kui härra on pahuras tujus siis pole mõtet sitta torkida.

Millise filtri kinnitust?
Vasta
#33

Ei usu,et seda asja seal üldse on,kuna tundub,et tegu juba peale 1975.a tehtud masinaga( seda eeldades juppide alusel,mida näha on). Aga kuna küsija suupihta ei lööda siis: vanamalli D65 on üks jämefiltritest eraldi. Uuemal  mudelil kinnitub see mootorile aga vanal mudelil siis käigukasti korpuse külge,spetsiaalse klambriga,mis stantsitud terasplekist.

MTZ 5 ja võib olla väga varane JUMZ olid sellise kinnitusega
[Pilt: attachment.php?aid=60626]

Hilisem versioon on siis alates JUMZ 6 tulekust on sellise kujuga:


   

Ilma selle jämepuhastita on pump varsti sodi täis. Huvitav on see,et uuema D65 oma istub selle vana asemele 1:1


Vasta
#34

(19-12-2016, 23:33 PM)kopraonu Kirjutas:  Mul vaid filtri kinnitust vaja aga seda ei pruugi seal olla. Ning kui härra on pahuras tujus siis pole mõtet sitta torkida.

Soovis praegu üks kopaga isend müüa, varuosadena
http://soov-ee.postimees.ee/644444-jumz-...tails.html
Vasta
#35

(20-12-2016, 12:06 PM)arvok Kirjutas:  
(19-12-2016, 23:33 PM)kopraonu Kirjutas:  Mul vaid filtri kinnitust vaja aga seda ei pruugi seal olla. Ning kui härra on pahuras tujus siis pole mõtet sitta torkida.

Soovis praegu üks kopaga isend müüa, varuosadena
http://soov-ee.postimees.ee/644444-jumz-...tails.html

Vestelesin müüjaga aga...

Kahjuks tollel on juba jämepuhasti viidud mootorile,seega tollelt traktorile ei saa ma midagi.


Vasta
#36

(20-12-2016, 12:06 PM)arvok Kirjutas:  Soovis praegu üks kopaga isend müüa, varuosadena
http://soov-ee.postimees.ee/644444-jumz-...tails.html

Selline filtri asetus peaks olema traktoril millel oli algselt paak istme alla(ümar nina,ka kopad). Need Jumzid millel on paak ees on filter mootori küljes.
Lihtsam on selline kinnitus ise järgi teha kui kuskilt see leida.Big Grin
Vasta
#37

Ei ütleks,et lihtsam on järgi teha,sest see nõuab oskusi. See pole päris konservi karbi valmistamine. Aga eks viimane variant ongi uuel aastal minna töökotta ja lasta klambreid hulgim vorpida.


Vasta
#38

Ei viitsi selleks uut teemat teha, küsin Jumzi teemas.
Kuna endal keerme kamm jalutama läinud siis, kas keegi oskab öelda, milline keerme samm on süüte küünlal, mis sobib Gaz 53ele.
Nimelt vaja puks vahele panna, tahaks olla kindel enne kui komplekti selleks tellin. Mõõt on kindlasti 14mm aga samm, silmaga väga ei määra kas 1 või 1,25. Ehk ka mõni soovitus, kes on sarnast toimingut teinud.
Vasta
#39

Teise poldiga võrreldes saad teada kumb on. Mõõdud leiad siit: http://www.balticbolt.ee/toode.php?show=...ductID=200
Vasta
#40

14x1,25 ja vana GAZ oli 18x1,25.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne