planeta/56 käib imelikult
#1

Tere . Ehitasin kokku ühe 56/planeta mootori panin uue kolvi siduri kettad laagrid puksi sõrme ja rõngad sisse...paar päeva susimist ja saime ta käima panna.Käib ilusti käima läheb 2-st vändast,soojast peast 1-st.Aga probleem on selles et kui sõita rahulikult siis pöördeid ühtlasena hoides on rattal nagu võrri pirin juures.mootoril jõudu on jne karpaks on peal k-36
Vasta
#2

jaa need on selliste masinate sõidumõnud..tuleb lihtsalt nautida osataBig Grin

ei tglt oleks ikka pidanud originaalvaruosad panema..igaksjuhuksToungue
Vasta
#3

sõrm teeb häält?Ja pea meeles,TÖÖTA MASIN KORRALIKULT madalatel pööretel sisse.
Vasta
#4

sõrm ei tee häält..ei saa teha
uus sõrm sees ju ja kepsu puks ka uus...

Lõhkuja sinu jutust ma ei saa üldsegi aru ?
Vasta
#5

mitte et see pirin just tingimata sellest on, aga ka täiesti uutel izh-idel on sageli sõrmehääl juba sees.
Vasta
#6

See võib olla rõnga hääl. Kas ikka kolb läks õigetpidi sisse? Kui kolb tagurpidi siis rõnga lukud jooksevad üle akende ja tekitab pirinat.
Vasta
#7



\"cz3\" lehel olev \"ergo Planeta 5\" teeb sama kahinat mis sinu 56?Siis sul kolb valepidi sees jah.Wink
Vasta
#8

kõik on õieti sees mul on kahin siis kui pöörded ühltased hoian... krt nagu võrridel on ? mudu on asi vaiksemaks jäänud kohapeal käib nii ilusti ... kuhupoole paisumispilu peab siis jääma ?
Vasta
#9

võta sõelad sumpsidest välja(nali), tegelikult ta teebki kirjeltatud häält, ja sellest ei tohiks midagi halba olla
Vasta
#10

ah veale olen juba jälile saanud...tänan millegi eest Smile
Vasta
#11
Question 

Mis siis viga oli?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne