Teema on suletud

#1

kas keegi on huvitatud riga 13 ostmisest.
ma lähen vaatan homme sõbra masina üle,peaks töötama.
homme teavitan ka hinna.
#2

ja kas pilt ka un infi tahax ka selle kohta teada et kas unkorras ja mis seisus yltse un
#3

ma käisin vaatamas.
k-käima ta kuidagi läks,aga ei sõitnud üldse hästi.
niimoodi jõnksutas,arvatavasti on vaja uus süütemäng peale osta
välimus oli enam vähem
#4

ja mis see hind olla voix
#5

milleks uus süütemäng??Ta ei saa ilusti kütet kätte,see põhjustab jõnksutamise.Puhastage karbuss ilusti ära ja vaadake,et düüsi ava puhas on-iga väiksemgi purukene ummistab düüsi kohe ära.Soovitav diislifilter vahele panna,sest vanas paagi leidub ikka sellist soga,mis armastab karbussi ümber kolida.....Wink
#6

tahab saada500 kr
#7

Sellise hinna eest võrr... peaks olema küll täisoriginaal väga hästi hoitud ja kõik tip-top korras, see on delta hind, sellises korras, mu sõber sai isegi 900.- eest delta millel oli uus mootor hiljuti peale ostetud, mina ostaks selle max 100.-...
#8

saaks äkki mõne pildi.. ma isegi mõtleks selle peale

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#9

mossepower Kirjutas:Sellise hinna eest võrr... peaks olema küll täisoriginaal väga hästi hoitud ja kõik tip-top korras, see on delta hind, sellises korras, mu sõber sai isegi 900.- eest delta millel oli uus mootor hiljuti peale ostetud, mina ostaks selle max 100.-...



ega hind sinu öelda pole või mis??
500.- eest ei saa ENAM korralikku võrri,sellise hinna eest ostes peab sul reeglina endal mutrivõti peos seisma ja rahakotti olema uute vidinate ostmiseks.....
#10

mina olen kaa tziklivennaga nõus 500 on isegi natukene romu võrri eest tegelikult hea hind, praeguse seisuga odavama leidmine on üliharv juhus

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne