Automaat 50cm3
#1

kellel on automaat stella 50cm3 jawa mootoriga mis sõnu teil selle kohta õelda on kas häid või halbu:SRolleyesSmileToungue sooviks teada

sinn on pilt ka http://www.mcasta.ru/motorcycle/rmz-stela.jpg
Vasta
#2

Sugulase lapsel on selline, mis ikka - töötab vaikselt, käivitub normaalselt. Minski pealt tulnuna oli hirmus uimane minek. aga see on 50-sel normaalne Smile vastupidavus ka päris hea - mitme aasta jooksul polnud suuremat remonti vajanud tal. Ainult kalla bensiini sisse.
Vasta
#3

Sügisel otsisin endale mopeedi projektiks, sattusin samasuguse otsa, süütemängust juhtmestik puudu ja mõned jupid veel, vanapapi tahtsis 500.- otsustasin ära osta, nüüd varsti saab krundi alla, sõitnud temaga pole, kahjuks on juppide puudus kõige suuremaks mureks selle masinaga hetkel:
1 kandiline esituli
2 paagialune tagaporitiiva osa
3 türistorplokk
4 süütepooli küljekaan

Kas kellegil selliseid asju pole üle?

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#4

`mul kunagi oli selline. Käis väga hästi ja tõmme oli ka hea.

Cool
Vasta
#5

hmm,tunnen ühte poissi kellel on stella automaat.Hääl on väga vaikne,kuid tõmmet eriti pole.Ometigi masin on 1000km sõitnud või nii.Minuavamus on küll,et automaatkast on jama,sest sellega ei saa hullata!Big Grin
Vasta
#6

mix ei saa :S ma küll saan mis teil muidu weel selle kohta õelda on palju turuväärtus ka on
Vasta
#7

kas kellegil on selline isend kui on võtku ühendust exit03_85@hotmail.com

kui juppe on on ka teretulnudToungue
Vasta
#8

sellel automaadil on see hea külg, et ratast on raske kohaltminekul välja suretada. Olen ise näinud, kuidas 2 poisiklutti peal istusid ja kraavipõhjast välja võttis kohalt nagu nalja...
Sel Jawa mootoril on naljakas käimalöömis vänt - paremal pool ja käib ettepoole. Lisaks peab tugevalt lööma, kui nõrgalt lüüa, siis vajub pehmelt läbi (ilmselt mingi tsenrifugaal-sidur seal vahel)
Vasta
#9

vinge pill. pole midagi häda. juppidega on kitsas aga kui ise ei lõhu siis ei lähe neid vaja ka. endal on selline. aint rõngaid olen vahetanud.
Vasta
#10

Sõber omab sellist masinat,väga tore masin,minek hea,ja ei ole eriti remonti ka vajanud.
Igati mitmekülgne pill!


Märt
Vasta
#11

kust te võtate et tal jawa motor peal on?eespool toodud lingil pole küll tegu jawa mootoriga
Vasta
#12

sellel on samasugused plastikud nagu stellal ja mul on olemas mingid plastikud ja need vajavad parandamist
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne