T-16 mg
#1

Tere,kuna sain ka traktori T-16mg omanikuks,siis tekkis palju küsimusi targematelt,nimelt kas tal käib gaasi hooval kuskil vedru,mis seda hooba pingul hojaks,kuna pöördeid on kehva reguleerida selle hoovaga,tundub nagu oleks suur lõtk sees või midagi.
Samas plaanin teha õlivahetuse,sest ei tea millal viimati sellel õli vahetati,kuigi tunnilugejal seisab 600 tundi ees,väidetavalt õige,plaaniks midagi paremat panna kui kamazi õli,äi vahetas ka oma T-25 -l vene õli kaasaegsema õli vastu,pesi mootori naftaga seest korra läbi ja uus õli sisse,siiani pole probleemi olnud,aga ei tea kas julgeb enda T-16 ga sama teha.
Vasta
#2

Mina paneks kamaz'iga edasi ja vahetaks 100....150 tunni järel, mis on hobitraktoristile kord aastas. Ja Kamaz'i õli ongi omasuguste seas omamoodi premium klass. Osta on teda ka mõnus - väikse raha eest saab terve hunniku. Neid õli jutte on siin foorumis väga palju. Loe ja kujunda oma arvamus.

Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
Vasta
#3

           
Mure ikka selle tühikäigu pööretega,kui käsi gaasi hoova liiga alla lükkad siis hakkab traktor välja surema,samas kui tahta,et traktor töötaks siis on pöördrd ikka nats kõrged,T-25 on kuidagi parem see käsi gaas,saab suht madalaks pöördeid panna,või on probleem ikka selle vedruga mis selle kõrgsurve pumbas on või selles hoovas mis kabiini põhjast jookseb käsigaasist pumbani.
Vasta
#4

Oskab keegi öelda,kui pikk on originaalis T-16 veokasti tõstesilinder või selle töökäik,kuskil oli juttu,et originaal tõstab liiga vähe.
Vasta
#5

Pikkus 52, töökäik 35 cm.
Vasta
#6

Tsitaat:kuna pöördeid on kehva reguleerida selle hoovaga,tundub nagu oleks suur lõtk sees või midagi.
Võta kahe näpukesega selle koha pealt kinni. Siis liiguta seda hooba edasi-tagasi hästi kergelt. Kui tuntav lõtk on üle poole millimeetri, siis otsi remonditöökoda, mis selle lõtku ära kaotaks. Ise sa ilmselt nii keeruka remondiga hakkama ei saa.
Ah-jaa, unustasin, et kindlasti kindad kätte, muidu küünealused rikud ära.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины.
Vasta
#7

Pumba küljepealt see 4 poldiga kaas maha ning vaadata kas gaasihoovastik seal sees kergelt liigub, ühe soojaga siis uus õli ka pumpa.
Vasta
#8

Saad (pildiga) viidata, kus kohast toimub hüdro õli lisamine T-16-l. Ise ei oma, sõber küsis.
Vasta
#9

Saad (pildiga) viidata, kus kohast toimub hüdro õli lisamine T-16-l. Ise ei oma, sõber küsis.

Kõrvalistuja talla all.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины.
Vasta
#10

Mis mudelilt see pilt pärineb? T-16M igatahes on õlipaak (ja loomulikult ka täitepunn) juhi parema talla all. Mugavam on asjatada, kui gaas põhja vajutada.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne