Roomik-amfiibsõiduk

Tegin roomikud valmis. Oli palju lõikamist, puurimist, keevitamist ja poltide/mutrite keeramist. Aga sai hea:
Vasta

(23-12-2019, 14:13 PM)ratsoup Kirjutas:  Vinge ehitus ja äge teema, jälgin juba algusest peale. Eriti kihvt on aga see, et paar postitust üleval olevast edetabelist paistab, et Donn on juutuubis isegi popim kui Tommy Cash.  Cool

Puusalt pakkudes arvan, et ilmselt odavam on donnile teha ülekanne, kui maksta seda elektrit kinni, et youtube videosid kedrates sama summa donnile laekuks. Eks youtube on ka tark ning saab aru, kas arvuti taga ikka keegi istub või mitte. Vastavalt sellele serveeritakse ka reklaame. Ilmselt suurem kasutegur sellisel "vaatamiste farmimisel" on kui ennast VPN läbi istutada youtube jaoks mõnda teise riiki, kus on reklaami turg magusam. Näidatakse rohkem reklaami ja seetõttu donnile kukub rohkem tasku. Aga jällegi, tehke parem ülekanne.  Wink

Heategevuseks ülekannete kogumise kogemus mul siin foorumis on .Tee algust ,saad teada,mis edasi saab ...... Rolleyes
PS:See siin ju rohkem Donny äri ,ideede pakkumine ,oma visiooni näitamine asjast,mitte rahalunimine.
Vasta

https://m.forte.delfi.ee/article.php?id=88761277
Vasta

Respect püsivuse ja motivatsiooni eest. Hindan kõrgelt neid, kes oma kodus toimetavad ja tõsiselt ka viitsivad seda teha.

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta

Nii, väike areng jälle pärast pikemat vahepausi. Paika sai "tulemüür" (ei pea mingit tuld kahjuks), armatuur ja kapott.

Mis Delfisse puutub, siis mulle meeldis Delfi kommentaaridest üks ksf., kellele ma vist kõvasti varvastele olen asutunud. Minuga võib avameelselt suhelda, aga ma teen ikka seda, mida ise tahan. Big Grin Oma isiklikud ideed tuleb teiste kisast hoolimata järele katsetada. Kui ainult teisi kuulata, siis ei saagi midagi kunagi päriselt valmis. Alati keegi kiunub nagu aia vahel, et keerad jama kokku.

Video on siin:
Vasta

Nii ta on. Alati leidub targemaid ja rohkem teadvaid inimesi. Ja kui võtad neid kuulda,siis tuleb keegi veel rohkem asjast teadev ja laidab kõik eelneva maha Smile .Ning lõpuks tuleb keegi,kes teeb sulle selgeks,et seda asja pole üldse mõtet ehitada kuna saab ju poest osta.
Jõudu selle ja loodetavasti paljude teiste projektidega.
Vasta

Kena disain! Stealth sugemetega, aga mis sellest.
Mul on Salvo kiivriranti vanast ajast järgi, see sobiks ilusti kapoti ja mootoriruumi teravaid servasid katma. Kui tahad, siis loe meetrid kokku, vali värv (must ja valge on valikus) ja anna teada! Panen paki teele. Tasuta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(03-02-2020, 13:59 PM)Marko Kirjutas:  ...
Mul on Salvo kiivriranti vanast ajast järgi, ...

Oooo, hea pakkumine ja hea mõte. Ega rohkem, kui paar meetrit ikka ei ole. Aga mõõdan üle ja võtan ühendust.
Vasta

Sai paika bensiinipaak ja suunasin väljalaske vannist välja. Kõige rohkem nõudis aega 90 kraadi alla keeratud esiveolise kasti käiguvahetuslinkide ehitamine nii, et käike samal viisil valida saaks nagu originaalis. Linkideks kasutasin vanu häid läbipeetud esisilla stabikakonte. Võiks veidi tihedamad olla muidugi...
Vasta

Miks sa käbi nõnda palju kasutad?
Vasta

See oli küll põnev video. Ma kah kunagi ehitasin käikude vahetamiseks sarnast süsteemi. Aga mul jäigi käikude lülitamine peegelpilti. Hiljem mõtlesin et oleks pidanud lihtsalt trossidega lülitatava käigukasti võtma. Oleks kangi lihtsa vaevaga täpselt õigesse kohta saanud panna.
Vasta

Väike areng jälle. Tuleval nädalal on plaan amfiibi jubinad värvimisse viia. Eks ole näha, kas jõuan valmis. Vähemalt annan endast parima.  Big Grin
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne