aegumatud ütlemised
#21

Inimkonna liigitus elektriteadlikkuse alusel:
...
Ei ole see maailm nii lihtne ega olnud ka tollal. Kui paljud foorumlased üldse teavad, et salajaste eurodirektiividega on maailma juhid inimkonna jaganud 3-ks ja seda mitte hetero-, bi- või homogrupi esindajateks. Alustas selle jagamisega omal ajal juba Hitler, kes teatavasti pani Euroliidu moodustamisele aluse. Praegu jaguneb aga inimkond tavaisikuteks, ohuteadlikeks isikuteks ja elektriisikuteks. Ja ma ei hakka siin selgitama, kuhu enamik siinseid suunamudijaid kuulub.
...

Pärit siit:
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid496214
Vasta
#22

Tsitaat:Juhtuma hakkab siis kui kasvõi vähekenegi üritatakse rehkendust teha. Olgu või Imeliku pealt maha. Selleks Imelikuks on moodsal ajal hr. guugel.
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid497478

Инвалид информационной воины.
Vasta
#23

(01-04-2020, 22:52 PM)kass Kirjutas:  X... on sõber ja kuigi tõde on kallim, ma tema postitusi ei kommenteeri  Toungue , Y... omi ammugi mitte, elu ja foorum on õpetanud - postitamine hõbe, mittepostitamine....

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid497981


Vasta
#24

Kas ütlemiste või audentsete töövõtete nimekirja aga äramärkimist väärib:

Värvimist tegin nii, nagu tol ajal tehti, plaan paika, kõik värvid kahe komponentsed, reedel jõin end täis, laupäeva olin liikumisvõimetu, pühapäeval võtsin püstoli kätte ja tulemus oli täitsa autentne, läikiva värviga sain mati tulemuse, kohati ka meenutab apelsinikoort, nagu kadund äia bellaruss.
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid502153
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne